Forum W wolnym czasieLifestyle

Moda na nowy wygląd

Moda na nowy wygląd

Money.pl / 2006-07-21 14:21
Komentarze do wiadomości: Moda na nowy wygląd.
Wyświetlaj:
/ 212.76.37.* / 2007-12-07 22:23
polecam super strone a zwlaszcza forum to prawdziwa kopalnia wiedzy o chirurgach i klinikach
dominika / 193.219.28.* / 2006-07-21 14:21
jeju bez sensu, po co robić sobie operacje plastyczne??ja rozumiem jak ktoś ma poważen defekty albo jest po jakimś wypadku, ale tak? nie wystarczy zmienić fryzurę zrobić ładny makijaż, zamiast okularów założyc soczewki kontaktowe!po co od razu pod nóż i laser??ja np. na początku jak dowiedziałam się że musze nosić właśnie okulary to pierwszaą myślą było to że strzelę sobie lasik i będzie po sprawie, ale potem założyłam soczewki i to mi wystarcza, po co niepotrzebnie się narażać na utratę wzroku do końca zycia albo inne komplikacje jak można to załatwić innymi sposobami. jak okularnik czuje się brzydko to niech kupi soczewki, a zmarszczki to naturalna kolej rzeczy, a po takich zabiegach to się jeszcze na starośc gorzej wyglada niz lepiej :P
dodi / 85.128.58.* / 2006-07-27 16:08
Ja nigdy nie zdecydowałabym się na operację laserową, nie ma bowiem pewności , że wada nie powróci. Faktycznie bezpieczniejsze są soczewki, jest ich tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja np. w lato preferują Dailies jednorazowe, bo wygodniejsze i z płynami nie trzeba sie cackać, ale w zimę kupuję miesiączne :)

Najnowsze wpisy