Forum Forum inwestycyjneFundusze

moj profil akcyjny prosze o opinie

moj profil akcyjny prosze o opinie

krzysiek29 / 2007-08-25 09:40
bph europy wschodzacej
uniakcje nowa europa
pzu nowa europa
dws top 50 malych i srednich spolek plus
wiof adriatic-balkan


co myslicie o tych funduszach ja uwazam ze sa dosc ciekawe prosze o wasze opinie
Wyświetlaj:
cortez / 2007-08-26 15:24 / Bywalec forum
Jak dla mnie to żadna dywersyfikacja, a ryzyko kolosalane. Jeśli lubisz ryzkować i liczysz się ze stratą, to ok. Możesz spróbować takim portfelem, ale... no właśnie w razie bessy lub głębokich korekt, może być nieciekawie. Na jak długo planujesz inestycję?
krzysiek29 / 2007-08-25 09:40 / Uznany Gracz Giełdowy
bph europy wschodzacej
uniakcje nowa europa
pzu nowa europa
dws top 50 malych i srednich spolek plus
wiof adriatic-balkan



co myslicie o tych funduszach ja uwazam ze sa dosc ciekawe prosze o wasze opinie
afka / 2007-08-25 13:04 / portfel
Jak dla mnie za duzo zagranicy.
Zostawiłabym BPH i DWS, a reszte zamieniłabym na PZU MISS, Unikorone akcji i Legg Masson.

Twój wybór
krzysiek29 / 2007-08-25 13:49 / Uznany Gracz Giełdowy
przeciez w kazdym z tych funduszy jest sporo polski duza wiekszosc
afka / 2007-08-25 15:03 / portfel
w DWS top 50 miss jest większość polskich akcji i troche Turcji, ale w pozostałych nie sądze. Fakt że Polska lezy w Europie środkowej i tu te fundusze też lokują kase ale wydaje mi sie, że w niewielkim procencie. Mogę cie myslić
krzysiek29 / 2007-08-25 15:32 / Uznany Gracz Giełdowy
w pzu nowa europa jest 20 procent polski a w bph europy wschodzacej jest az 46 procent to chyba sporo a co do wiof adriatic-balkan to wiem ze rumunia i bulgaria i inne panstwa z tego regionu
krzysiek29 / 2007-08-25 15:35 / Uznany Gracz Giełdowy
a i w uniakcje nowa europa to 26 procent to polska czyli nie jest tak malo tej polski
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy