Forum Polityka, aktualnościGospodarka

MON planuje przenieść 13. Pułk Przeciwlotniczy z Elbląga do Gołdapi

MON planuje przenieść 13. Pułk Przeciwlotniczy z Elbląga do Gołdapi

Wyświetlaj:
Leptak / 2011-04-11 14:05
No ciekaw jestem jaką tym razem aferę wywęższą PiS-owcy
mariolanta / 83.11.107.* / 2011-04-11 13:40
Otoz to ! czy ktos pomyslal o zonach dziewczynach dzieciach kazda rodzina ma swoj tryb zycia praca przedszkola firmy !!!!!! Czy sa tam wogole mieszkania ?????????????
Thorn / 89.174.178.* / 2009-07-16 20:43
Przecież Gołdap jest za blisko granicy aby taka jednostka w czasie "W" miała rację bytu. Zmieni się ekipa rządząca i zniknie też wojsko z Gołdapii, a eksodus kadry nieustanie. Co do odwrotnej sytuacji to nie mam najmniejszych złudzeń.Poza tym kto o zdrowych zmysłach przeprowadzi się z miasta na totalną prowincję (co do odwrotnej sytuacji to nie mam najmniejszych złudzeń) gdzie nie ma wystarczającej ilości mieszkań (nawet na wynajem!!), odpowiednich szkół, przedszkoli itp. o pracy dla żony to nawet nie wspomnę. Ktoś od środka rozmontowuje naszą armię z Judaszowym uśmiechem na ustach, a w słodkie p********* o racjonalnym rozmieszczeniu jednostek to nawet jego autorzy przestają już wierzyć. Czy w Gołdapi można wogóle będzie włączyć stację rlok (strefa nadgraniczna), o lotach samolotów że nie wspomnę? Larum grają!!!
smutna żona / 78.88.176.* / 2009-07-16 18:54
a co z nami? żonami i dziećmi? Mamy rzucić pracę? a co z przedszkolami i szkołami dla naszych dzieci?????? Szkoda, że o nas Pan Minister MON nie pomyślał

Najnowsze wpisy