Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Monavie MLM sposób na twoją bezpieczną przyszłość.

Monavie MLM sposób na twoją bezpieczną przyszłość.

monavie / 82.177.50.* / 2009-01-24 17:28
Witam serdecznie.

Jeżeli chcesz zarobić pieniądze, szukasz dobrej i zyskownej "pracy" lub chcesz dodatkowo dorobić - to bardzo dobrze trafiłeś !

Firma MonaVie jest na rynku od 2005 roku i uzyskała największy zysk w tak krótkim czasie w USA.
MonaVie wchodzi na rynek Polski około czerwca, obecnie dano wszystkim chętnym w całym kraju możliwość rejestrowania się w strukturach firmy.
Daje nam to niesamowitą możliwość zbudowania własnej struktury(sieci) przedstawicielskiej i zapoznania potencjalnych klientów z produktem.
Plan wynagrodzeniowy który proponuje firma umożliwił ludziom otrzymać najwyższe czeki w branży a co ważniejsze największą ilość znaczących czeków.

Jest to ogromna szansa, możesz być kilka kroków przed innymi!
Nie wiadomo, czy nadarzy się kiedyś podobna okazja, by budować strukturę wcześniej niż firma zjawi się w Polsce!


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub produktem, który oferuję więcej informacji znajdziesz na stronie:

www.bezpieczna-przyszlosc.pl

Po zapoznaniu się z materiałami na stronie proszę o kontakt:

skype: tomektomek8051
gg: 8943080
e-mail: andrzej.monavie@gmail.com

Założyciel: Andrzej Monavie | Osób: 2 Schowaj informacje
janwiekonski / 83.30.68.* / 2009-11-16 11:22
Ja jestem uczestnikiem innego MLM, a mianowicie Sigmypro7. Mogę powiedzieć, że jest to najlepszy MLM w jakim byłem dotychczas, a było ich kilka. W tej firmie można bez przeszkód się rozwijać i zarabiać niezłą kasę. Teraz wprowadziliśmy zmiany dzięki czemu oferta Sigmy znacznie się polepszyła a koszty które ponosi uczestnik dalej są na niskim poziomie. Sprawdź-
http://www.s7team.com/?page_id=382

Najnowsze wpisy