Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Money.pl najpopularniejszym źródłem informacji w internecie!

Money.pl najpopularniejszym źródłem informacji w internecie!

Wyświetlaj:
ratuj_pl / 143.28.232.* / 2012-06-27 14:29
Dzięki Money.pl w końcu doceniłem ad-blocka.
macij / 213.17.247.* / 2012-06-27 13:27
Ja bardziej szukam tu p****** i informacji ogólnych. Jeśli chodzi o poziom merytoryczny to money.pl pozostaje daleko w tyle za konkurencją. Jednak ma bardzo przejrzystą formę i to daje mu przewagę. Tak jak mówię, zarówno pod względem merytorycznym jak i poprawności politycznej, a nawet redakcyjnym money.pl musi dużo nadrobić względem konkurencji.
oberbayern / 77.252.251.* / 2012-06-27 13:51
"bezstronnosc" Money mam na mysli polityke krajowa jest zenujaca.
nie neguje ,ze sporo art stricte dot. gospodarki jest OK ale i tak NAJWIEKSZYM SKARBEM MONEY SA FORUMOWICZE!! niektorych wiedza jest SUPER..oszalamiajaca! gdzie do niej Waszym " expertom"...
k aczordonald / 2.99.77.* / 2012-06-27 14:43
wiedza forumowiczow niekoniecznie jest wieksza.

Bez zaleznosci finansowej i zwiazaniu umowa z portalem, tak jak jest to w przypadku pracownikow money,FORUMOWICZE moga pisac w odroznieniu od dziennikarzy PRAWDE.

Dlatego tez wszystkie artykuly w odniesieniu do zlotego(walut) lub ksztaltowaniu sie cen mieszkan, rozmijaja sie z prawda juz od kilku lat.
Podczas gdu po przeczytaniu starych forow stwierdzicie ze to forumowicze mieli racje.

Jako portal informacyjny jest OK, przejrzyscie i czytelnie.

Ale jezeli interesuja was waluty i rynek nieruchomosci i potrzebujecie porady czy zainwestowac teraz, czy moze poczekac, to MONEY jest ostatnim miejscem do ktorego powinniscie zagladac.
Najlepiej zupelnie jest sie trzymac od tego portalu z daleka.
W tych dziedzinach pod wzgledem sponsorowanych artykulow i NAGANIANIA ten portal ma mistrzostwo.

Kolejna rzecz, portal ten zaczyna przypominac od jakiegos czasu administracje w Polsce, czyli zbyt rozrosniety . Wiadomo kolega zalatwil koledze itd...

Chocby analizy walutowe, ktore pisze chyba ze stu dziennikarzy 10 razy dziennie i kiedy pisze o wzrostach i klika wyslij zloty juz spada a nastepny dziennikarz kleci jakis glupi powod.

Przez to zbyt duze zatrudnienie (kolesiostwo) od wiecej jak roku widac coraz wieksza liczbe bledow w pisowni i nie tylko w tekscie bo byki czesto zdarzaja sie w samych tytulach.
Tytuly jak w gazecie SUPER EXPRES czy jakies SKANDALE byle tylko zwabic czytelnika do klikniecia, pojawiaja sie coraz czesciej.

Po wielu latach za granica zanim umieszcze komentarz musze sprawdzic bo wiem ze coraz czesciej popelniam pomylki, ale rodak zajmujacy sie pisaniem zawodowo robi byki w tekscie i tytule(nie sprawdza czy nie wie ???).NO WYBACZCIE :::((((
Robert345 / 2012-06-27 14:31
bardzo się cieszę!! Dosyć często znajduję tutaj naprawdę ciekawe i przydatne artykuły!! Widać że money.pl cały czas się rozwija i to w dobrym kierunku!! Wielkie gratulację!!
macij / 213.17.247.* / 2012-06-27 13:27
przepraszam, za wyrażenie ale nie wiedziałem że pier - doły wymagają cenzury
taki tam / 213.227.93.* / 2012-06-27 12:44
Gratulacje dla całego Zespołu
JAGA45 / 84.38.92.* / 2012-06-27 12:22
Codziennie od rana mam włączony portal Money.pl i korzystam z niego. Głównie z serwisu finansowego, giełdy. Bardzo jest mi pomocny i nie wyobrażam sobie gdyby było inaczej. W komorce tez caly czas korzystam. Bardzo dobrze są podawane informacje. Jeszcze lepiej by bylo gdyby notowania giełdowe byly podawane bez wiekszego opoznienia. Gratuluje i pozdrawiam. J.S

Najnowsze wpisy