Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Money.pl radzi, w jaką nieruchomość zainwestować

Money.pl radzi, w jaką nieruchomość zainwestować

Wyświetlaj:
rozsądek / 85.219.168.* / 2008-02-11 11:26
hohoho ciekawe czy dalej będą pokazywali swoje debilne zdjęcia przy komentarzach jak bańka p*********
Tez Zyczliwy / 83.26.108.* / 2008-02-11 11:57
Po przeczytaniu twojego komentarza, ekran mojego monitora zrobil sie zolty (od twojej zolci). Dlaczego ukrywasz swoje prawdziwe nazwiskio, przeciez nazywasz sie ZyczliwyJakPolak.
Polecam Boldaloin na woreczek zolciowy.
GordonGekko / 2008-02-11 19:11 / Łapacz Spadających Noży
odwal sie od Polaków
iocaste / 2008-02-11 09:12 / portfel
Szukanie odpowiedniego kredytu hipotecznego może być zmorą.

Na szczęście można inaczej;
- w domu z filizanka aromatycznej kawy
- przed wlasnym komputerem...

I co wazniejsze moze to byc i prostsze i tansze.

Na Aukcji Kredytu LatarniaFinansowapl to banki skladaja Tobie oferte, a ty czekasz na najlepsza dla siebie.

A co najwazniejsze to nic ie kosztuje i dziecinnie proste :)
bananewa / 2008-02-13 00:42 / Bywalec forum
no żeby mnie, siedzi i zamiast reklame kupić to spamuje - w domu z filiżanką, dziecinnie proste, curlem ty poszoł won
bananasltd / 78.8.7.* / 2008-02-13 00:35
no żeby mnie, siedzi i zamiast reklame kupić to spamuje - w domu z filiżanką, dziecinnie proste, curlem ty poszoł won
Bodek2a / 80.68.236.* / 2008-02-11 11:29
Nie wiem jak jest teraz. W ubiegłym roku, jak brałem kredyt, to przez interenet nie dało się niczego dowiedzieć. Ani w bankach, ani u pośredników.

Wszelkie formularze, czy maile kończyły się zaproszeniem na rozmowę, ma co ani nie miałem czasu, ani ochoty.

Na szczęście mam już to za sobą i kredyt mam bardzo tani. Czego wszystkim życzę.
iocaste / 2008-02-11 13:15 / portfel
zapraszam na LatarniaFinansowapl
- moze kredyt refinansowy bedzie jeszcze tanszy od tego ktory Pan posiada

- to nic nie kosztuje! a mozna dodatkowo zobaczyc jak dziala przesyalanie ofert bezposrednio na Pana konto :)
spamers:p / 217.171.129.* / 2008-02-12 17:09
Pod latarnia najciemniej...
onion / 83.21.251.* / 2008-02-11 09:41
hm... finansowanie to jedna strona sukcesu...

ceny? ile powinien kosztować m2?
rachunek ekonomiczny- rynek-klient...

jest jeden problem po ekspansji kredytowej przez banki centralne (pieniadz fiducjarny)- money as debt- w pierwszej fazie mamy boom na rynku "papierów" nastepnie boom na rynku nieruchomosci...
prawo odwetu mowi im wieksza byla i dluzasz faza priosperity tym bardziej bolesne beda skutki:
kapital zle zainwestowany nieuchronnie zostanie utracony... inwestycje kapitalochlonne o dlugim obiegu produkcyjnym...
oczywiscie ratowanie globalnej finansjery to tylko odlozenie w czasie big bang...

kupuj tam gdzie nikt nie kupuje
kupuj ziemie... jej nie przybywa
kupuj tam gdzie jest i bedzie traffic klientow
nie kupuj tego co bedzie niebawem do wyburzenia

w co inwestowac...
dobry inwestor sam inwestuje i sie nie chwali o swoich strategiach
2wb / 2008-02-11 17:47 / Tysiącznik na forum
"kupuj ziemie... jej nie przybywa"
podstawowy blad w mysleniu o inwestycji w ziemie - w Polsce gdzie w kazdym miescie sa setki hektarow niezagospodarowanej ziemi rolnej, puste place narazie posypane zwirem i sluzace jako parkingi setki ogrodkow dzialkowych w centrum itp, wystarczy zmienic przepisy co sie ma niebawem stac i je uzbroic co tez juz powoli sie zaczyna i dzialek nadajacych sie pod zabudowe bedzie przybywac. Tym bardziej pod miastem po uchwaleniu planow zagospodarowania okaze sie ze dzialek mamy setki tysiecy , tym bardziej ze infrastruktura dojazdowa do miast sie powoli poprawia. Zreszta nawet w samym centrum stolicy przeciez mamy hekatry pod zabudowe. Polska to nie zachod gdzie wszystko jest juz zabudowane i trzeba sie bic o kazdy metr
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy