Moneymania

YoYo19 / 2007-09-21 15:13
Czy tylko ja widzę, że na listach zwycięzców są ewidentnie te same osoby?
np. ranking za 4 tydzień użytkownik grzybekmalutki, grzybekmalutki3, grzybekmalutki4 to pewnie ta sama osoba. W tym tygodniu to supersyn, supertata, superdziadek, superbabcia...
Strasznie mnie to wkurza, zwłaszcza jak z powodu takich "oszustów" wypadam za listę najlepszych 125...

Czy Money.pl zamierza jakoś to egzekwować? Może ktoś traci szansę na nagrodę albo lepszą pozycję z powodu takich ludzi...

Pozdrawiam
YoYo
Wyświetlaj:
mareczek75 / 85.128.72.* / 2007-10-15 14:32
Popieram Ciebie YoYo, też przez takich wypadłem. Grałem uczciwie i wyszedłem na tym jak Zabłocki... Wysłałem nawet maila do ale nie dostałem odpowiedzi. Szkoda ale tylko portal psuje sobie renome.
Pozdrawiam M
jasia111 / 85.237.175.* / 2007-09-21 19:25
Faktycznie. Wcześniej się nie przyglądałam liście wygrywających. A regulamin mówi jasno, że jedna osoba może miec tylko jedno konto. Chyba że gra cała rodzina i nie mają pomysłów na indywidualny nick. Ale wygląda to raczej bardzo podejrzanie.
Organizator konkursu / 217.153.72.* / 2007-09-28 10:25
Jeden użytkownik może mieć tylko jedno konto w konkursie. Jeśli wykryjemy, że dana osoba zarejestrowała się kilka razy, zgodnie z regulaminem wykluczymy ją z konkursu, a zdobyte przez nią nagrody przejdą na kolejnych uczestników.
Niestety możliwości weryfikacji są ograniczone. Użytkowników możemy identyfikować tylko przez ich dane – imię, nazwisko, adres, a w przypadku bardziej wartościowych nagród także NIP.

Najnowsze wpisy