Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Monnari Trade do likwidacji. Prezes wierzy w układ

Monnari Trade do likwidacji. Prezes wierzy w układ

Wyświetlaj:
Minus / 2009-08-11 13:03
Zgadzam się z p. prezesem,że o taką firmę należy walczyć.Jestem kobietą i nie wyobrażam sobie by MONNARII zniknęła z rynku i z giełdy ! DUMNA JESTEM,ŻE W POLSCE MAMY FIRMĘ TEJ KLASY ! I mam pytanie: KOMU NA TYM ZALEŻY,ŻEBY BYŁO INACZEJ ???!!!!!!!!!
Pracownik !! / 83.30.176.* / 2009-08-12 22:28
Pani może tak pisze że Pani zależy , ale prezesowi Banasiakowi nie , jeśli w dalszym ciągu ponad połowa pracowników nie otrzyma wynagrodzenia , dziewczyny zrobią strajk, siedząc na kanapie ,pijąc kawe i jedząc ciasto , a jak ktoś zapyta czemu nie obsługują to odpowiemy :

JAKA PŁACA TAK PRACA !!!

Wynagrodzenia nie otrzymałyśmy za miesiąc lipiec , a teraz jest już prawie połowa sierpnia czy możemy liczyć na to ??
Dla nas Prezes to porażka, nie dba o pracowników
arkko / 83.21.213.* / 2009-08-14 15:57
Dokładnie.Moja żona tam pracuje i też nie dostała wynagrodzenia jak większość dziewczyn w kraju.Jak mogli ludzi zostawić na bruku,bez pieniędzy,co mamy zrobić z rachunkami,ratami,co mam dziecku powiedzieć że nie kupie loda bo pan prezes Banasiak ma pracowników w d...e . Jak nie zapłacę za prąd to szybko mi go odetną,co takch bogaczy ineresuje jakiś szarak.Zgniły kapitalizm,gorszy od całej tej komuny.Nikogo i nic nie interesuje.Martw się człowieku i tyle.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy