Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Monotonna atmosfera na GPW

Monotonna atmosfera na GPW

Money.pl / 2006-03-27 21:42
Komentarze do wiadomości: Monotonna atmosfera na GPW.
Wyświetlaj:
orzeł / 2006-03-28 07:28 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Ostatni będą pierwszymi (kończyłem i zaczynam maniak cy cóś:)
Brydzia choć nie daję rady z przerabianiem wszystkich info z forum to jeśli dobrze pamiętam masz Kęty, a wyczytałem przed chwilką jakąś rekomendę z parkiecie:
trzymaj Kęty - CDM pko i CITIgroup
pko podniosła cenę (12 miesięcy) ze 120,4 do 124 zł
citowcy ze 125 do 130zł
pko z 21 a cit z 22 marca

Tim o dywidendzie później bo 22 kwietnia zajmie się tym rada a nie jak spółka poinformowała w marcu (no i już się chłopcy i dziewczęta złoszczą:)
lecę do pracki
apap
pozdrowienia
strokuś / 2006-03-28 02:02 / Uznany Bywalec forum i giełdy
u mnie mała zmiana w portfelu - na dogrywce pożegnałem się z żołądkową, oddałem butelkę praktycznie tak jak nabyłem, liznąłem jedynie dla smaku
prawdopodobnie niebawem pożegnam się też z farmacolem, tu jednak realizując zysk na poziomie 35%
na terminowym bez zmian, tj. od kilku dni trzymam fmidm6 - na razie niewielki zyski 57 pkt
nie mam czasu się bawić w day trading tak jak Gabrik i Janusz - postaram się potrzymać tę pozycję trochę dłużej
wolę też fmid niż fw20, bo moim zdaniem średniaki to mniejsze ryzyko przy jednocześnie większych potencjalnych zyskach, a mała płynność mi nie przeszkadza, bo bawię się jednym kontraktem
midwig wybił się ponad 2740 i zgodnie ze słowami Orła powinien lecieć przynajmniej na 2900 - liczę jednak na znacznie więcej ;-)
koniec korekty na średniakach widzę też na portfelu akcyjnym, gdzie kruk, barlinek, amrest, interia prowadzą mnie na nowe szczyty
czekam aż dołączy do nich ibsys, który chwilowo zatrzymał się na poziomie ostatniego wyskoku, Ci którzy dali się wtedy nabrać prawdopodobnie teraz korzystają z "okazji", żeby wyjść bez strat
laguje talex, ale moim zdaniem ma niezłe perspektywy i póki co trzymam
orzeł / 2006-03-28 01:58 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Ujemna baza nastraja optymistycznie (ostatnio reguła:)
siedzę nad lubawką siedzę i wyszło mi że jak poradzi sobie z 7,85(7,9) to 8,3 ujrzymy już wkrótce czego Wam i sobie wieczorową porą życzę !
trochę te moje konie nie bardzo chcą wszystkie wygrywać (właśnie tak sobie pomyślałem że portfelowe inwestowanie to trochę tak jak stawianie na konia w gonitwie (problem w tym że koni człek ma kilka i na dodatek razem startują a przecież wszystkie wygrać nie mogą:):):) ale zgodnie z regułą Jujka byle do przodu a konie niech pogalopują jutro :) (na dystansie 2914 metrów:)
apap
strokuś / 2006-03-28 02:06 / Uznany Bywalec forum i giełdy
Orle, Ty to chyba sową bardziej jesteś sądząc z pory łowów :-)
Dobranoc! :-)
orzeł / 2006-03-28 02:27 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
właśnie pisałem 20 minutowy tekst do Cię a ten mi się był zgubił w kosmosie jak dałem dodaj to stała się nicość:(
masz ibsyska i barlinka ?(brzmi jak postaci z bajek :)
mnie pcha up Mni (dokupiłem po 11) mostwar (13,7) i luba która pewnie drgnie się mi zdaje
atm udaje że nie będzie kosztował ponad 80zł
zozole, beta i uni nie spełniają oczekiwań (potrzebna reprymenda)
liczę na Pbg,Pep,Wandę i trochę może irracjonalnie ale na techmexyk który nie odpuszczając 16 zł jakby się szykował do ataczku (bo atak to raczej nie będzie:)
hydrotor i tim dziś zdziwaczały (ale mam nadzieję że znormalnieją jutro :)
arka zachowuje należytą powagę:)

variata sprzedaję chyba 30 sesję i jak do tej pory dwa razy skubnęli mi po 20 sztuk (pod koniec sesji podciągając kurs ) więc jak tak dalej pójdzie to nie sprzedam do końca roku :)
pozdrawiam właściciela portfela marzeń


i wiem że każdy go może mieć :0
dobrej nocki Stroke (nietoperz?)
Batman / 2006-03-28 00:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich.

Na początek moja pozycja ma rynku kontraktów terminowych bez zmian (otwarta krótka pozycja przy 2.830, dziś symboliczna strata 1 punkt).

Dziś na rynku wyjątkowo mała aktywność. Widać wyczekiwanie na decyzję FED, a w zasadzie na wypowiedź Bena Bernanke.

Bardzo ciekawie wygląda sytuacja na rynku terminowym. Znowu bardzo pesymistyczna ujemna baza na poziomie -43 punkty. Do tej pory były manipulacje kursami akcji wchodzących w skład WIG 20, aby zarobić na kontraktach. Dziś jednak rynek terminowy nie zareagował na wyciąganie WIG 20 na koniec sesji i ktoś przeliczył się z możliwością zarobku na rynku terminowym (przynajmniej dziś). Ciekawe jak się to odbije na jutrzejszych notowaniach. Prawdopodobnie pojawi się opóźniona reakcja na dzisiejsze zamknięcie WIG 20 i kontrakty podskoczą, ale nie sądzę, że na długo. Warto zwrócić uwagę na obecny skład WIG 20 i od razu widać, które spółki są w centrum spekulacyjnych zainteresowań:

PKOBP 13,21%
PEKAO 11,72 %
TPSA 11,70 %
KGHM 11,21 %
PKNORLEN 11,00 %
BANKBPH 6,59 %
PGNIG 5,68 %
LOTOS 4,38 %
BZWBK 3,18 %
AGORA 2,94 %
TVN 2,91 %
NETIA 2,91 %
PROKOM 2,64 %
GTC 2,33 %
BIOTON 1,76 %
BRE 1,50 %
MOL 1,33 %
KETY 1,09 %
ORBIS 1,04 %
BORYSZEW 0,89 %
grajek / 2006-03-27 23:48 / "Uznany Gracz Giełdowy"
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=27&w=39305438
grajek / 2006-03-27 23:49 / "Uznany Gracz Giełdowy"
%20 - zlikwidowac jak sie pokaze. dobry komentarz.
pabloo83 / 2006-03-27 23:42 / Bywalec forum
Co bedzie dalej z Luabwką ??
Czy sądzicie ze w długim okresie odjedzie ??
Nie wiem czy jeszcze trzymać bo juz nerwy nie te.
Pozdr
anna. / 2006-03-27 23:50 / Uznany Gracz Giełdowy
Lubawa wygrała przetarg na zakup za 9,2 mln zł firmy Milagro-Powlekarnia (d. Stomil Grudziądz), która zajmuje się produkcją specjalistycznej konfekcji technicznej m.in. dla sektora wojskowego - podała spółka w poniedziałek w komunikacie.

Dodała, że umowa nabycia Milagro-Powlekarnia powinna zostać podpisana w ciągu trzech tygodni.

"Celem Lubawy jest konsolidacja producentów na rzecz służb mundurowych. Chcemy stworzyć holding firm, który będzie znaczącym graczem na intratnym rynku przetargów wojskowych. Dzięki stworzeniu grupy przedsiębiorstw, oferujących sprzęt militarny, znacząco wzrośnie siła w przetargach organizowanych przez MON oraz NATO. Dlatego też nabyliśmy firmę Milagro" - powiedział Witold Jesionowski, prezes zarządu Lubawy, cytowany w komunikacie.
orzeł / 2006-03-28 07:40 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
czy anna z kropką to "stara" anna?:)
pabloo83 / 2006-03-27 23:53 / Bywalec forum
Dzieki wielkie
Czyli rysują sie perspektywy nienajgorsze :-)
Pozdrawiam wszystkim forumowiczów
Dragon / 83.11.154.* / 2006-03-27 22:41
obserwuje ktoś możę PCGUARD-a ? ? bo technicznie wygląda całkiem ładnie ktoś ma może jakieś inf, przemyślenia ?? :) pozdrawiam i życzę zieleniu mimo że jutro wtorek...
Lechu / 2006-03-27 22:43 / portfel / Po prostu Lechu...
a wlasnie, zapomnialem ze wtorek jutro:) moze sie jeszcze wstrzymam;)
Lechu / 2006-03-27 22:35 / portfel / Po prostu Lechu...
jutro rano mam zamiar kupic dude albo mostostalzab, co o tym sadzicie?
gabrik / 2006-03-27 22:39 / portfel / Wierny Forumowicz
cóż myślę że zabrze odjedzie już na samym otwarciu.(podobnie jak moje futures)
Lechu / 2006-03-27 22:42 / portfel / Po prostu Lechu...
no chyba sie skusze na niego:) a co sadzisz o dudzie?
gabrik / 2006-03-27 22:45 / portfel / Wierny Forumowicz
nie obserwuję tej spółki więc nie zabieram głosu :-)
Lechu / 2006-03-27 22:50 / portfel / Po prostu Lechu...
ok, thx:)
ravdrab / 2006-03-27 22:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dudę dzisiaj ja dokupiłem.
W poprzednich tematach wymieniałem opinię na ten temat.
Zamierzam ją trzymać krótko - około miesiąca.
gabrik / 2006-03-27 21:42 / portfel / Wierny Forumowicz
dziś nie grałem na kontraktach dopiero po 15 otworzyłem krótką 2826 ale teraz wróciłem i widzę że wig20 na koniec został wyciągnięty.
Ogólnie to przejęty jestem decyzją FED ale czy potrzebnie?
grajek / 2006-03-27 23:19 / "Uznany Gracz Giełdowy"
uu to dzis wtopiles troszku. teraz to mysle ze bedziemy atakowac szczyty. poczekaj ze 2 dni...
janusz / 2006-03-27 23:24 / Bywalec forum
Atakować-to możemy Ciebie,niech w20 zwali się z ranka ,a my z Gabrikiem uciekniemy z tego cyrku.
Grasz Grajku czy dalej doradzasz?
pozdrowionka dla kolegi.
grajek / 2006-03-28 08:07 / "Uznany Gracz Giełdowy"
a mozesz atakowac HAHA pozdro
janusz / 2006-03-27 22:45 / Bywalec forum
CZEŚĆ Gabrik.
otwarłem rano długą od2832 - do ( no właśnie błąd pośpiechu ,oddany za to samo-nie zmieniłem kwoty za ilę zamykam na zleceniu trzymanym "na pasku")
otwarłem krótką 2823 i niewiem.......
Akcje znowu mają się dobrze ,Graal(druga połowa poszła) ,MCI wraca do łaski ,lubawa się bawi na tych 7
POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
Do RAWDRAB-a jedno słowo........Polnord!
Batman / 2006-03-28 00:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam dzielnych uczestników rynku kontraktów terminowych
ravdrab / 2006-03-27 22:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zastanawiałem się na nim dość długo.
Ale już wcześnie pisałem, że jutro zakończę dzień posiadając ten walor.
W sprawie zakładu uważam, że piwo wygrałem.
i cieszę się z tego:-))))
Pozdrawiam.
janusz / 2006-03-27 23:02 / Bywalec forum
Podaj adres gdze wysłać 4- pak,oczywiście podaj również markę browaru
(nie wymyślaj jakigoś egzotycznego-skup się na rodzimej branży)
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy