Forum Forum finansoweInne

Montana Trading LTD

Montana Trading LTD

Marcel Gierko / 89.76.187.* / 2023-10-03 11:37
Czy ktoś z was współpracował z Montaną. wpłaciłem 34 tysiące funtów. Żeby wypłacić te pieniądze każą mi zapłacić ponad 10 tysiecy, na jakąś skrytkę, aby wypłacić te pieniądze. Co robić?
Wyświetlaj:
jborkowskij / 2023-10-06 16:05
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, niebadzkretynemniewierzoszustom, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
MartaKorolko / 89.76.187.* / 2023-10-03 12:15
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wiemwszystko, _administrator, tenposttooszusto, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Marcin Borucki / 2023-10-03 18:37
,.o tym numerze 571 już pisałem, już ostrzegałem. niestety z uporem maniaka, ktoś nadal dodaje te informacje
ej uważajcie na ten numer 571, to samo IP pojawia się na wielu różnych forach w internecie, ta sama treść wiadomości, inni ludzie tylko się podpisują, Magda, Justyna, Janina. to scam.
Pan Marcin sprawdził ten numer - to jakaś osoba fizyczna z tego co pisze
571, numer z tym początkiem - uważajcie, numer jest zarejestrowany na osobę fizyczną, nie na firmę. Jest to podejrzane. Nie warto korzystać, tym bardziej że są wskazywane kancelarie, które działają legalnie, mają potwierdzone działania i sukcesy.
Podejrzenie scamu, oszustwa i współpracy z brokerami.

ten numer był na innym forum sprawdzany już, infonumer.pl - tu sprawdzono - to scam, uważajcie !
_administrator / 2023-10-03 18:20
/słuchajcie - ale beka, numer z początkiem 571 osoby prywatnej.
do tego podaje się w różnych postach za różne osoby

esteraHajno
NowackiPrzemek
Administracja1ad
PiotrRymanowski
MartaJanos90
MarekBogusz1966
Martynakozań
MagdalenaBr
Marek994
JaninaMączkowsja
MartaKorolko

robi to zawsze z jednego i tego samego ip 31.61.246
89.76.187

a do tego jeszcze szkaluje kancelarię która pomaga ludziom ! masakra jakaś !!

ej ty deb** ilu !! - jesteś z konkurencji, czy od tych oszustów z ukrainy co nas oszukują i okradają i dla tego próbujesz szkalować kogoś kto się za was odpowiednio wziął !!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: