Forum Forum dla firmKsięgowość

Montaż części i sprzedaż na paragon jako całość

Montaż części i sprzedaż na paragon jako całość

RadosławWasa / 212.91.29.* / 2013-02-22 11:55
Witam, kupuję części na FV do laptopa, montuje je i sprzedaję na paragon laptop jako całość, czyli na paragonie sa 2 pozycje: laptop, wysyłka.

Nie mam możliwości nabijania na paragon części, ponieważ nie chce, żeby klienci widzieli co było wymieniane.

W jaki sposób zatem mam je odpisać aby stan na magazynie i w komputerze się zgadzał, i żeby wszystko było zgodnie z prawem.

opodatkowanie:ryczałt, ewidencja przychodów, bez VAT
Wyświetlaj:
RadosławWasa / 212.91.29.* / 2013-02-22 13:45
Proszę POWIEDZ w którym miejscu wspomniałem iż jest to serwis? NAJPIERW NAUCZ SIĘ CZYTAĆ, następnie wypowiadać. Poza tym Gdyby nawet był to serwis Twoja odpowiedź jest całkowicie bezsensowna i nic nie wnosi.

Wyjaśnienie dla inteligentnych forumowiczów: Prowadzę sprzedaż laptopów używanych, nie serwis, lecz często kupuje porysowane za mniejszą cenę.
filip_z_konopi / 2013-02-22 14:12
nie jest bezsensowna, bo swoim postem sugerujesz ze z racji tego iz nie chcesz wypisywać na paragonie części które wymieniłeś coś chcesz zataić przed kupującym ^^
RadosławWasa / 212.91.29.* / 2013-02-22 15:11
na paragonie ma być tylko laptop bo klient kupuje tylko LAPTOP. Nie wypowiadaj się już, ponieważ spamujesz wątek i się pogrążasz. Interesuje mnie odpowiedź na pytanie, a nie Twoje zdanie.
filip_z_konopi / 2013-02-22 13:42
co to za seriws jak klient placi za cos co nie wie co bylo wymienione... bez sensu, powienienes wypisywac czesci na paragonie oraz doliczac kwote wymiany tak to mzoesz ich kantowac. sam do takiego serwisu bym nie zostawil laptopa...

Najnowsze wpisy