Forum Forum inwestycyjneForex

Moody's ostrzega Francuzów. Euro tanieje

Moody's ostrzega Francuzów. Euro tanieje

Money.pl / 2011-11-21 14:47
Komentarze do wiadomości: Moody's ostrzega Francuzów. Euro tanieje.
Wyświetlaj:
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-21 16:42
Rząd zapowiedział interwencję na rynku, jeżeli euro zbliży się do 4.50
goldcoast / 2011-11-21 16:38 / Bywalec forum
wrecz rozbrajajaca jest prognoza eur/usd. ...moze jeszcze spadac, ale nie koniecznie, bo moze jescze tez isc w gore... ja bym dodal, ze jak nie spadnie ani tez nie wzrosnie, to bedzie stac w miejscu. moze moja teza jest zbyt odwazna i nowatorska? najlepiej niech sie wypowie sam autor komentarza.
jasnowidz123 / 83.15.13.* / 2011-11-21 14:47
Jak złoty będzie testował 4,40 to ja jestem szachem perskim. Przestań pan pleść bzdury. Podpowiadam panu co ma wpływ na złotego - sytuacja w Egipcie, a po niej spadek populacji misiów koala w Australii, o tym jeszcze nie pisaliście. Pozdrawiam.
chlopekroztropek / 91.212.165.* / 2011-11-21 15:55
Jak wynika z wykresów zarówno intraday jak i tych w dłuzszym terminie sytuacja na parach EUR/USDF oraz USD/GBP jest niejsana. Wzrasta awersja inwestroów do ryzyka nie tylko pod wpływem sytuacji politycznej (woja Iran -Izrael) ale tez spodziewanego spowolnienia gospodarczego Chin i krajów strefy Pacyfiku. Wydaje się , że dolarowi pownno pomóc oredzie Tuska a z kolei Euro będzie pod wpływem wypowiedzi Kaczyńskiego. Ble ble cble moge tak pisac bez konca a jestem prostym dupkiem bez wielkich szkół.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy