Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Moskwa straszy pustostanami. Kryzys wymiótł banki i sklepy

Moskwa straszy pustostanami. Kryzys wymiótł banki i sklepy

Wyświetlaj:
Sobieski / 146.199.239.* / 2015-08-25 23:49
Powaznie wierzycie co wciskaja wam media ??? Czy moze wierzycie politykom lub bankowcom ??? Nie bylem nigdy w rosji i nie wiem jak tam jest ale jesli banda zlodzieji i klamcow kogos oczernia to z gory zakladam ze jest naodwrot. slyszalem ze putin zabrania i ogranicza liczebnosc multimilionerow, gdy tylko zaczynaja zarabiac za duzo musza uciekac. Przeciez to jest dobre !!!!! Podoba wam sie ze zarabiacie 1000 zl miesiecznie, pracujecie cale zycie i zarabiacie orzeszki a niektorzy zarabiaja miliony tygodniowo nic nie robiac ??? Putin nie pozwala zeby tzw. Bankowcy i politycy, ktorzy niszca europe zaplenili sie w rosji a my wierzymy w ich skargi jakie to straszne buahahahahaha. Polske nazywano barbazyncami na zachodzie jak nie tolerowalismy niewolnictwa i przepychu elity. Moze sie myle ale klamcom nie wierze nawet gdy mowia prawde, gdyz klamca nawet gdy mowi prawde to klamie.
Jasiu924 / 62.44.135.* / 2015-08-26 03:50
Dobrze piszesz :)) , byłem nad Bajkalem jadąc z Moskwy Transyberianem i powiem tak w sklepach jest wszystko a zwykły robol zarabia 20 tys rubli z czego płaci za mieszkanie od 1-2 pokoji 2tys rubli....18tys zostaje mu na życie przykład ....w restauracji za 4 przystawki 2 zupy 2 drugie dańia i kilka piw w Irkucku zapłaciłem 100 zł . P.S. Jedzenie było ekologiczne tylko dlatego , ze nie stać ich na chemię i nie nalezą do EU ....pamiętacie polskie kiełbasy bez chemii ? ;) pewnie nie .....teraz wszystko jest pędzone na chemii a Polacy coraz grubsi :)
nienic / 77.254.232.* / 2015-08-25 22:26
krach w Chinach? To jest spisek Europy. Ruska logika.
Janek206 / 185.18.140.* / 2015-08-25 21:49
Rosjanie mają swojego wodza ,cara opływającego w olbrzymie bogactwa i są z tego dumni !!! Sami jakoś dają sobie radę .Biednie ale dumnie z silnego wodza i kliki żyjącej w bogactwie !!!
Ja812 / 146.199.239.* / 2015-08-25 23:54
A ty jestes dumny z politykow zyjacych w bogactwie ??? Ludziom typu doda ????? W polsce wszyscy sa bogaci i sczesliwi ????
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy