Mostostal-Płock

Ciułacz / 2009-08-21 13:51
Jaki koń jest każdy widzi, ale nie tak samo, bo odnośnie tej spółki miałem lilka pytań na prywatna pocztę.
Widzę że cichych ciułaczy jest wiecej co chce miec pewniaka na długie lata.Fakt że mam sporo tego papiera ale nie z zauroczenia tylko z oportunizmu.Nie posiadam informacji z pod stołu widze to co wiekszość, tz rokrocznie wysokie zyski teraz za kilka dni wyska (6,26%) dywidenda, portfel zamówień wypchany, na ostatnich korekcyjnych spadkach wcale go nie sponiewierało, akcjonariat stabilny co po dywidendzie powinno utrzymać kurs.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Rafalbn / 2009-08-31 19:17
Proszę spojrzeć na rekomendacje dotyczące tej firmy, brzmią one na tą chwile "kupuj".
elektronic / 2009-08-28 22:41
ja to kupiłem jakoś tak w srode, akurat sie wstrzeliłem w poczatek tej korekty. zalapalem sie na dywidende? wydaje mi sie ze tak. a wobec korekty trzyma fason i tak ma byc! a od poniedzialku północ. mam nadzieje ze do konca roku utarg bedzie dobry
Ciułacz / 2009-08-28 23:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co do płocka to ci co mieli akcje 25 Sierpnia to sie załapali na dywidendę, a teraz troche potrwa puszczanie akcji przez niecierpliwych.To jest dobra spółka to powinna iść zgodnie z indeksem.
elektronic / 2009-08-31 09:50
no dzisiaj troszke sie obsuwa od początku. to sie jednak nie załapałem. a szkoda. ale do konca sesji moze jeszcze odbić
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy