Forum Forum inwestycyjneForex

mowi GEITHNER CHINY POPIERAJA

mowi GEITHNER CHINY POPIERAJA

irons45 / 2009-06-02 19:55
NASZE kroki CALY SWIAT CHWALI ZACHOWANIE NASZEGO RZADU WSPOLPRACE Z PREZYDENTEM POPRAWE INFASTUKTURY I WSZELKIE ROZWIAZXANIA FISKALNE WALKE Z RECESJA POPROWADZIMY BARDZO OSTROZNIE I DOPROWADZIMY DO LEPSZEGO JUTRA a wy co watpicie w KROLA HA HA HA sorki powtorzylem to co zdazylem przepisac
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-06-02 22:51 / Pogromca jeleni
wujo........to masz dobry barometr:)))........szkoda, ze nie slucha dobrych rad..............
wujo_bankier / 2009-06-02 22:52 / Bywalec forum
green sprawdz poczte
greenstar / 2009-06-02 22:38 / Pogromca jeleni
no to uśmiałam się do łez.............na mojej platformie jest wiadomośc, ze Kreml i Chiny rozmawiają o nowej walucie...........hahahahahha ..................moze nazwać ją roboczo..........róbjola..............................hahahahhaa.........
greenstar / 2009-06-02 22:34 / Pogromca jeleni
a kto to mówił, ze jak uslyszy , ze czas na fundusze inwestycyjne to czas na totalną zwałę.....chyba wujo........ale ostatnio malo się udziela na forum...to moglam zapomnieć))))
wujo_bankier / 2009-06-02 22:46 / Bywalec forum

ale ostatnio malo się udziela na forum...

masz rację :) ale dajcie mi jeszcze chwilkę za jakiś czas będę częściej :))) teraz aktualnie musze przestawić się z Europy na Azję ;) i szaleć po nocach ;) niestety... ale niedługo to się zmieni :))))

pozdrawiam
wujo_bankier / 2009-06-02 22:42 / Bywalec forum
to mój sąsiad green :) fajny gość ale do inwestycji to za nic nie ma głowy... zawsze kupuje na górkach wychodzi na dolkach.... i mało tego nie chce słuchac dobrych rad. teraz pakuje sie w tfi ;) wczoraj zobaczyl wzrosty i szalal ;) dzisiaj go nie widziałem :) moze pije ze szczescia ;)
greenstar / 2009-06-02 21:13 / Pogromca jeleni
no nie.......zagalopowaliście się panowie...jeżeli n - albo inflacja albo deflaca - ostatnie info z eurolandu wskazuje o deflacji...i powinni jak najszybcie obnizyć stopy procentowe i mocno..............nie robią tego - będzxie większy balagan..........
no / 77.254.60.* / 2009-06-02 21:35
albo inflcja albo deflacja zgoda na pewno nie równoczesnie :))
ue ma jeszcze co obcinać bo stany już nie. Niedawno jakiś profesor bodajże harvardu proponował wprowadzenie ujemnych stóp dla pobudzenia dospodarki. USA wpompowały tyle kasy, źe gospodarkę pobudzą w przeciwieństwie do Japonii, której się to przez 20 lat nie udało. Z ciekawostek spotkałem również opinie, że w ameryce może być to co każdemu by wyszlo bokiem - stagflacja.
A wracając do inflacji to u nas skrzypek wprowdził liczenie wskażnika inflacji o ile pamiętam bez cen energii i żywności. jak będzie trzeba to jeszcze się coś wytnie albo poprawi i będą wszyscy happy
sierota marycha / 2009-06-02 22:16 / Tysiącznik na forum

A wracając do inflacji to u nas skrzypek wprowdził liczenie wskażnika inflacji o ile
pamiętam bez cen energii i żywności

skrzypek jest kreatywny.....ale ci goscie od cudow i wzrostow sa simply the best :)
ich wierzganie przypomina poniekad korekte w trendzie spadkowym....no ale to zlosliwa uwaga na marginesie kreatywnosci figur publicznych, znowu jakas ala z kotlowni i/lub inny wynalazek upojony ignorancja napisze, ze sie czepiam....
no / 77.254.60.* / 2009-06-02 22:31
Nadchodzą ciekawe czasy, coraz więcej ludzi wierzy w powrót hossy. nawet fajnie bo ktoś musi te wszystkie papiery kupić tyle, że szkoda, że to np. nie zamożni chińczycy.
A co do czepiania się to czemu nie tylko w miaręęęęęę
A ala z kotłowni pewnie się nudzi bo to nie sezon na grzanie. No chyba, że w szyję
To po maluchu i spać. Ktoś musi przecież spać aby zarabiać mógł ktoś.
Maks_ / 2009-06-02 22:42 / Tysiącznik na forum

Nadchodzą ciekawe czasy, coraz więcej ludzi wierzy w powrót hossy.


Wierzyć nikt nikomu nie zabroni. Ciekawe jest co innego, to że tak naprawdę nikt chyba nie wierzy, każdy wie, że tworzona jest nowa bańka spekulacyjna, która pięknego czerwcowego (lub lipcowego) dnia pęknie z hukiem...
Tyle że podobno to chińczyki przykładają małe żółte dłonie do całego interesu - jakiś czas temu (tuż po stress testach) przeczytałem, że inwestor z Honkongu kupił poważny pakiet akcji BofA.
Rentowność 10-latek trochę się poprawiła, S&P500 poleci z hukiem (brakuje tylko zniesienia ograniczenia krótkiej sprzedaży w związku z końcem recesji), a jak już S&P500 poleci to pociągnie w dół resztę giełd i upragnione złamanie parytetu na eurodolarze ziści się. No chyba że będą udawać do jesieni (o ile to możliwe).

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-02 21:31 / Tysiącznik na forum

będzxie większy balagan..........

bedzie i nie ma watpliwosci choc sa tacy, ktorzy twierdza ze jest cacy....no ale to inna para kaloszy....:)
greenstar / 2009-06-02 20:55 / Pogromca jeleni
nawet jak zrobią to przedstawią to tak jak poprzenio...niestandardowe metody i takie tam bzdury.............
greenstar / 2009-06-02 20:47 / Pogromca jeleni
no chyba że...........to do grudnia..........hahahaha
greenstar / 2009-06-02 20:29 / Pogromca jeleni
pamiętam też, że 4-go mieli rozpocząć emisje tzw 'dodruku'
greenstar / 2009-06-02 20:24 / Pogromca jeleni
4-go czerwca decyzja ebc.. zobaczymy kiedy zacznie się gra pod decyzję..........chyba, że rynek ma już dość tych paprakow z eurolandu i ich zignoruje
greenstar / 2009-06-02 20:17 / Pogromca jeleni
ps najlepszy bylby brak.
irons45 / 2009-06-02 20:20 / BAKSIK ZIELONYCH
myslalem ze to kolor ha ha ha ha ale ok fajnie jestem na walucie w sumie na 70 proc czekam na jakies wybicie bo szkoda zabawy
greenstar / 2009-06-02 20:09 / Pogromca jeleni
no to GERlS odpalamy cygara lub 'lufki' i z zalozonymi wysoko nogami na biurku....................i czekamy:))
irons45 / 2009-06-02 20:10 / BAKSIK ZIELONYCH
wyobraznia :)
kolor bielizny he he he he
sierota marycha / 2009-06-02 19:57 / Tysiącznik na forum
juz sowieci i eurokolchoz zaczynaja kwekac, ze USD jest za slaby....buhhahaha
irons45 / 2009-06-02 19:59 / BAKSIK ZIELONYCH
oby tylko ta zxapowiadana jesien sie nie skrocila bo plany a real to jak z at ha ha ha ha
sierota marycha / 2009-06-02 20:04 / Tysiącznik na forum

oby tylko ta zxapowiadana jesien sie nie skrocila bo plany a real to jak z at ha ha ha ha

teraz wszyscy trzesa sie, ze amerykanie celowo wywolaja inflacje.....zaczyna sie cyrk
js z bankiera / 89.230.216.* / 2009-06-02 20:57
przecież tam już od dawna jest inflacja(a nawet mówili że deflacja) tyle że obamiści rolują ludzi trzęsąc koszykiem inflacyjnym. Ja nawet przestałem się zastanawiać dlaczego normalni ludzie jeszcze w to wierzą. W Polsce też jest tylko 3-4 % inflacja.??!:)
Media dostały nakaz gierkowskiego chwalenia i kłamania na potęgę. Wszyscy wiedzą że w Białym Domu obowiązuje książka Animal Spirit.
no / 77.254.60.* / 2009-06-02 21:03
Tak ale niektórzy przepowiadają hiperinflację. W to akurat nie wierzę ale są również prognozy10-15-20 % do wyboru. Obecny rząd obiecuje walkę z nadchodzącą inflacją a ja jestem ciekaw jakim sposobem.
no / 77.254.60.* / 2009-06-02 20:40
Chyba nie sądzisz, że tego nie zrobią? Na krótką metę opłaciloby im się. Przerzuciliby koszty na swoich i całą resztę a zyskali by na wizerunku u przeciętnych amerykanów i byle do nastepnych wyborów no chyba, że Majowie mieli rację 2012 :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy