Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Możemy stracić ok. 380 tys. małych firm

Możemy stracić ok. 380 tys. małych firm

rider997 / .* / 2005-04-29 11:23
Komentarze do wiadomości: Możemy stracić ok. 380 tys. małych firm.
Wyświetlaj:
bulba / .* / 2005-05-17 12:20
No i bdb, jak ten panstwowy Lewiatan, co mysli ze nam tak wszystkim dobrze robi, nie dostanie po uszach, to niczego nigdy nie zmienilby. Szkoda tylko ze to musi byc az takim kosztem.
Student / .* / 2005-05-06 09:27
Tak słuchając wazych wypowiedzi trzeba stwierdzić, że Polska to jednak bardzo bogaty kraj... Wszyscy na lewo i prawo rozkradają ją przez 80 lat, a ona i tak uparcie stoi... Wniosek nasuwa się jeden: załużmy partię, dostańmy się do parlamentu i zmieńmy coś, lub, co bardziej prawdopodobne z naszą mentalnością, nakradnijmy ile się da - jak wszyscy!!!
XXXXXX / .* / 2005-05-02 10:24
POLACY-jak żaden inny naród na świecie dają się RZĄDZĄCYM-oszukiwać i uciskać-LEGALNIE -działa organizacja przestępcza pod nazwą-Zakład Uśmiercania Społeczeństwa-prowadzi przekrętne praktyki za pomocą których-RABUJE-pieniądze przymósowych płatników-nie ma takiej siły w Polsceaby ujawnić prawdziwe oblicze tej MAFI-Prawo do pracy w kraju gdzie bezrobocie jest tragedią narodową kosztuje-średnio ok.500$[tysiąc pięćset pln]-Polacy kto Wam zgotował ten los-LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS-nic ująć nic dodać-AMEN
hugo / .* / 2005-05-03 09:00
Facet jestem z tobą mnie moja jednoosobowa działalność kosztuje miesięcznie 3.000 zł bo lokalmam wynajęty a dochód kształtuje się ok.4.000 zł.to po kosztach=1.000 zł-19% zostaje 800 zł pytam płakać ,dokraść czy wyeliminować darmozjadów-kto poradzi????????????????????????
lukass-zik-haj / .* / 2005-05-03 19:55
XXXXXX-czytam z uwagą twoje recenzje-DLACZEGO-tylko ja ????kim jesteś -wiem że to co masz na myśli to wolność mażę o tym jestem z tobą -taj cynk jak złowic kontakt z tobą ---+
Slawek / .* / 2005-05-01 20:15
A może by tak nasz parlament i rząd wyniósł się do UNII
mg / .* / 2005-05-01 13:42
Założyłem firmę za granicą, likwiduję w Polsce, powód : pazerny fiskus traci dwa razy :-) Obciąża podatkami od których dawno wszyscy odeszli jeśli wyborcy będą tak głosować jak glosują, to zostaną ze swą mądrością życiową na garnuszku bankruta. Mam na ziemi jedno życie i niestety jeden głos wyborczy.
doc / .* / 2005-05-02 04:25
A dokąd się przeniosłeś?
tt / .* / 2005-05-01 12:15
najlepiej kraść da sie w naszym kraju,myślę o nie płaceniu zus .oszukiwanie na podatku vat pracy na czarno wschodu ,więc po co wyjeżdżać gdzie was zaras nakryją durni przedsiębiorcy.
mądry / .* / 2005-05-01 20:42
Właśnie tak jest. U każdego producenta kotłów c.o. można kupić piec do centralnego ogrzewania bez VATu, a jak kupujesz w hurtowni to naliczą ci dodatkowo aż 22 % tego podatku.Z tego morał: uczciwy głupiec kupuje w hurtowni, a mądry cwaniak bezpośrednio u producenta.
felix / .* / 2005-04-30 20:08
najbardziej moim zdaniem na unii skorzystala cala biurokracja ktora stworzona zostala rozdzialu dotacji.Podatnicy /nie mysle o emerytach rencistach i calej sferze budzetowej/slono za to wszystko zaplacili.Kiedy skonczą sie dotacje?
andrzej / .* / 2005-04-30 19:25
I co z tego. Przecież mamy gospodarkę rynkową, otwartą. W tę lukę powinny wejść nasze nowe firmy. A to powinno zaowocować nowymi miejscami pracy. Wydawać się więc powinno, że jest to zjawisko i pożądane i korzystne.
osobiście doświadczony / .* / 2005-04-30 19:20
Nie wierzę w pomoc państwa. Państwo jeżeli już coś da w ramach pomocy, to trzy razy tyle odbierze.
Garry / .* / 2005-04-29 15:54
Witam, Wg GUS liczba przedsiębiorstw aktywnych wynosi 1,6 mln (ogólem jest ponad 3,5 mln). Faktyczne liczby są zatem zaniżone.
rider997 / .* / 2005-04-29 11:23
Taaa...A czy to takie wazne,przeciez terazsawybory,lustracja,komisje,itd,itd. ..Nie ma czasu dla takich drobnych spraw jakimi sa male i srednie firmy...Druga sprawa to co innego chec zlozenia wniosku o dotacje a co innego otrzymanie dotacji!Ja zlozylem wniosek na mikroprzedsiebiorstwa,pieniedzy podobno tam jest tyle ze nie wiadomo co z nimi robic,zaplacilem za wniosek firmie doradczej 8tys zl,a na tydzien przed koncem terminu skladania program zawieszono i nikt nie wie czy ruszy i kiedy i czy w ogole...Pieknie!Oto cala rzeczywistosc!

Najnowsze wpisy