Forum Polityka, aktualnościKraj

MPiPS zamierza wspierać opiekunów niepełnosprawnych bez prawa do świadczeń

MPiPS zamierza wspierać opiekunów niepełnosprawnych bez prawa do świadczeń

Wyświetlaj:
iza1115 / 31.11.144.* / 2013-08-29 22:24
Pani Seredyn to proszę załatwić mi pracę ,zaznaczam ,że mieszkam w małej miejscowości ,gdzie stopa bezrobocia wynosi 23%a mojej mamie zapewni Pani opiekię , na te godziny co będę w pracy, to podejmę się zatrudnienia ,bo pensja będzie wyższa od tych marnych 520 zł.Chcę od Pani deklaracji na piśmie ,że taką pracę otrzymam.
Barbara60 / 87.206.197.* / 2013-08-29 19:08
Tak,szykuje się wielki BIZNES na niepełnosprawnych ,chorych psychicznie i ludziach w podeszłym wieku!Firmy deweloperskie też zwietrzyły interes ,przekwalifikowują się,planują budowy miasteczek (czyt.getta)Ale to nie przejdzie w naszej kulturze ,POLSKIEJ KULTURZE!Chcecie na siłę oderwać nas od naszych chorych???Nie uda się to !!!Zwiększycie tylko wykluczenie i ubóstwo społeczne!!!Nie odejdziemy,MY ,OPIEKUNOWIE DOROSŁYCH NIEPEŁNOSPRAWNYCH od naszych kochanych BLISKICH!Nie zostawimy ich NIGDY!!!
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
wykluczona / 93.105.150.* / 2013-08-29 17:32
Pani Seredyn , czy odnalazł się już wnuczek??? jeden z Krakowa , drugi ze Szczecina. Jak Pani może tak oszukiwać ludzi, jak zostawić 89 letnią osobę ciężko chorą samą w domu?????? Znajdzie mi Pani pracę za 4-5 tyś na miesiąc, żeby opłacić opiekunkę, która nie będzie przeglądać kątów i podkradać???? Stawia nas Pani w sytuacji podbramkowej. Trzeba chyba wnieść o legalizację eutanazji dla chorych.
NINer / 83.20.1.* / 2013-08-29 16:48
Nie jestem ubezpieczony od 1 sierpnia ! i nie spełniam kryteriów żeby burmistrz przyznał mi takie ubezpieczenie ...
tak to wszystko uogólniają, że nie jest aż tak zleeee !!! a jest tragicznie bo całkowicie olali ludzi i zostawili samych sobie bez pomocy !!!!!!!
KuMa / 2013-08-29 15:59
Seredyn zaktywizuje opiekunów dorosłych niepełnosprawnych a podopieczni zostaną skazani na powolną śmierć.Czyż nie lepiej zalegalizować eutanazję?

Najnowsze wpisy