Forum Polityka, aktualnościKraj

MSZ: Polska nie taka zła jak w amerykańskim raporcie

MSZ: Polska nie taka zła jak w amerykańskim raporcie

Wyświetlaj:
sc / 99.232.235.* / 2009-03-02 04:06
Ciag dalszy dyskusji nastepuje... MSZ sie nie zgadza? Nie przyznac sie do prawdy? Jest najgorsza z najgorszych rozwiazan jaka moglo wybrac MSZ. Na pewno zaszkodzi to Polsce. Prawidlowa reakcja powinna brzmiec: Bardzo nam przykro z tego powodu, ze tak sie ciagle dzieje. Pracujemy usilnie nad programami, ktore uswiadomia spoleczenstwu polskiemu jak nalezy zachowywac sie w spoleczenstwie demokratycznym. Pracujemy takze nad programami zwalczajacymi przestepstwa o charakterze nienawisci. W najblizszym czasie zostana utworzone nowe programy zwalczajace wszelkie przejawy nienawisci do mniejszosci narodowych, religijnych, obyczajowych, rasizmu i antysemityzmu. Nie mam pojecia czy takie programy istnieja czy sa dopiero w planie ale do cholery wlasciwe wzorce powinny byc w podrecznikach szkolnych aby naprawic sytuacje. Polska idzie zla droga. O kibicach pilkarskich spiewajacych; Zydzi do pieca caly swiat slyszal. Widzi takze napisy na murach. Widzi takze rasistowskie komentarze o nowym prezydencie na tym portalu.
hipoteza / 79.184.40.* / 2009-03-02 11:09
" Nie wysypiasz się po nocach !? Długotrwały brak światła doprowadza do depresji ( czarnowidztwa )
Już nam się nie chce szanownego Pana pocieszać, już nam się nie chce tłumaczyć i prostować . "
[[[[[ Jeśli chce Pan poczuć miłą i przyjazną atmosferę, proszę się udać na forum Gazety Wyborczej
lub w niektóre zakamarki Onetu !? Bo tak i Pan się męczy i my się męczymy !? ]]]]]
JX / 91.193.160.* / 2009-03-01 17:35
Dodałbym do tytułu:
Amerykanie nie tacy głupi, jakby wynikało z raportu! To tylko jednostki usiłują skłócić narody.
MerekM / 2009-03-01 15:38
Wiadomo, ze z tym rasizmem, homofobia i antysemityzmem jest przesadzone, a do tego w USA sytuacja wygladalaby podobnie w tych aspektach gdyby ktos zrobil raport na ich temat
man13 / 2009-03-01 16:23 / Tysiącznik na forum

Z tym rasizmem, homofobia i antysemityzmem jest gorzej
Handel wyrokami 1 / 83.25.194.* / 2009-03-01 10:41
Korupcja jest ochrania przez rzad z pełną determinacja - widac to na przykładzie faktycznej szefowej platformy "Lodziary" sawickiej.

W dokumencie jest również mowa o skandalach korupcyjnych na wysokich szczeblach władzy (np. przy przetargach publicznych). "Rząd nie wprowadza skutecznie w życie przepisów antykorupcyjnych. Panuje przekonanie, że korupcja jest akceptowana zarówno w sferach rządowych, jak i w samym społeczeństwie” - czytamy raporcie.
Tubylec / 62.69.198.* / 2009-03-01 10:27
Ja nie jestem dyplomatą .
Potraktowano nas bardzo łagodnie. Dodać należy niesamowite chamstwo rodaków , nagminne dewastacje mienia publicznego, bezinteresowna nienawiść do wszystkich , którym sie powodzi lepiej, głupich i szujowatych funkcjonariuszy Kościola Katolickiego itd, itp. TO NIE JEST KRAJ DLA OBCOKRAJOWCÓW.
JX / 91.193.160.* / 2009-03-01 17:44
Tubylec, nie jesteś dyplomatą, ale też nie jesteś tubylcem. Jesteś natomiast płatnym prowokatorem lub przyjechałeś tu w ramach specjalnego programu osadnictwa i nienawidzisz Polaków. Dlaczego po prostu nie wrócisz tam, skąd przyjechałeś? Tak skrajna nienawiść zniszczy Cię.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-03-01 14:49
Popraw sie i przestan sie chamsko zachowywac i dewastowac mienie publiczne. Przestan tez bezinteresownie nienawidziec wszystkich ktorym sie lepiej powodzi.

Ja nie jestem dyplomatą

Jestes po prostu zle wychowanym, glupim, szujowatym funkcjonarjuszem.
Zbignieff / 194.9.67.* / 2009-03-01 09:48
Tern raport to chyba opiera się na przeżyciach jakiegoś turysty który polazł gdzie nawet miejscowy się nie zapędzi...
Holzed! / 77.253.82.* / 2009-03-01 10:27
Co do tego to moge się zgodzić: "przepełnione więzienia, korupcja, nieskuteczne sądownictwo, łamanie prawa do prywatności".
Co do reszty to nie.

Najnowsze wpisy