Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

MTU - kłamcy i oszusći.

MTU - kłamcy i oszusći.

wertykalny / 92.55.195.* / 2010-03-23 18:37
Mimo, ze obiecują wyplatę odszkodowania w ciagu 30 dni od zgłoszenia szkody, czekam ponad 2 miesiące i nic. Wczoraj chciałem sie dowiedzieć na infolinii jak wygląda sprawa odszkodowania, ale zamiast informacji dostałem zapewnienie, ze skontaktuje sie ze mną osoba kompetentna. No to ja sie pytam: po jaką cholerę jest ta infolinia, skoro nie może udzielić wyczerpującej informacji?
Mimi, że nikt się ze mna nie skontaktował, dzisiaj pozwoliłem sobie zadzwonić raz jeszcze. Tym razem "miła" pani wyjaśniła mi, że czekają na protokół z Policji i nic więcej nie magą w tej sprawie zrobić. Ale ja nabrałem już negatywnych podejrzeń i sprawdziłem na Policji, czy czasem nie przetrzymują tego protokołu i nie opózniają jego wysyłki. No i dowiedziałem się, że MTU wcale o ten protokól nie wystąpiło. No to ja z powrotem za telefon i dzwonię na infolinię, a tam kojejny bubek wyjaśnia mi, że nie wysłali, zapomnieli...
Co o tym myśleć?
Ludzie uważajcie na MTU, to kłamcy, niekompetentni oszuści.
W tak błahej sprawie 30 dniowy termin jest i tak na wyrost.
Wyświetlaj:
aux03ster03 / 79.184.64.* / 2014-05-26 14:33
kandyba do aresztu
natus lukas / 31.175.241.* / 2011-07-18 18:21
tak ,zgadaza sie nie polecam nikomu najgorsza firma ubezpieczeniowa !!!!!!!!!!!
justyna_szymanska / 2011-07-14 10:20
Słowo wyjaśnienia (w odniesieniu do niżej zamieszczonej opinii):

1. polisy wraz z innymi dokumentami (druk przelewu) wysyłane są przez MTU SA na adres
korespondencyjny, wskazany przez Klienta – dlatego też, wszelkie zmiany w ww.
zakresie Klient powinien zgłaszać Ubezpieczycielowi na bieżąco,

2. jeśli składka nie została opłacona w terminie, przypomnienie o zaległości kierowane
jest do klienta 2 razy (list polecony, w okresie do 1 miesiąca) – dopiero w
przypadku braku skuteczności ww. pism, sprawa przekazywana jest do Kancelarii Prawnej,

3. jeśli w Waszym odczuciu doszło do zaniedbania ze strony pracowników MTU, proszę
wyślijcie zgłoszenie na adres: SKARGI@MTU.PL (w temacie wiadomości wpiszcie hasło FORUM,
w treście wskażcie nr polisy) - niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości, przez pracowników
Biura Reklamacji, wszczęte zostaną czynności interwencyjne.

Wszystkich obecnych i przyszłych Klientów MTU, chciałabym zapewnić, że wszelkie sygnały o
nieprawidłowościach w obsłudze, są dla nas niezwykle istotne – dzięki nim,
eliminujemy przyczyny Waszego niezadowolenia, nieustannie doskonaląc jakość świadczonych
usług. Tym samym, zapraszam do kontaktu z Biurem Reklamacji MTU (adres SKARGI@MTU.PL).

Pozdrawiam serdecznie, Justyna Szymańska (MTU SA, Grupa Ergo Hestia).
Justyna Szymańska
aux03ster03 / 79.184.64.* / 2014-05-26 14:33
spam
MoLan / 83.1.193.* / 2011-07-08 00:26
To patrzcie tu, co robi MTU !
1) Ubezpieczam już drugie auto w MTU i to jest o dwa za dużo.
2) Wysyłają druki polisy , których nie potwierdzają ani telefonicznie, ani żadną inną drogą. Sytuacja komplikuje się w chwili przedłużenia umowy. Kiedy nie otrzymają wpłaty w terminie ani myślą ponownie wysłać druki zakładając, że pismo mogło nie trafić do rąk kontrahenta. Nie wysyłają też upomnień. Potrafią jedynie przekazać sprawę firmie windykacyjnej. Najczęściej jest to wrocławski "Lexus".
Taka sytuacja przytrafiła mi się w tym roku i jestem w szoku. Mam 3 auta i niekoniecznie pamiętam kiedy kończą im się polisy. Z innymi ubezpieczycielami nie ma żadnych problemów. Nie zalegam z niczym, ponieważ upewniają się , że informacja do mnie dotarła.
Tu...Kanał i windykator z pałą.
3) To nie wszystko. Dziś mijają 2 miesiące kiedy po wezwaniu windykatora opłaciłam polisę i do tej chwili nie otrzymałam potwierdzenia tego faktu z MTU pod postacią nowej polisy i wkładki do dokumentów.
4) Kiedy zadzwoniłam zirytowana tym stanem rzeczy do odpowiedniego działu otrzymałam zapewnienie, że jeszcze tego dnia otrzymam polisę.
5) A jakże!!! Otrzymałam na maila druk wpłaty na kwotę, którą uiściłam dwa miesiące temu !!!
6) Po moim pisemnym upomnieniu, że mają burdel na kółkach zapadło głuche milczenie...

CIEKAWE KIEDY UZYSKAM OPŁACONĄ POLISĘ OC???!!!
hhhhh / 79.184.64.* / 2014-05-26 14:29
wiadomo i rozsyła pogróżki
paragraf
podejrzewam chec spamu
czarne znaczki
oszusta j****
aux03ster03 / 79.184.64.* / 2014-05-26 14:31
dok
H********** / 94.101.20.* / 2010-11-29 19:15
P******** MTU ZLODZIEJE OSZUSCI !!!!!!!! UWAZAJCIE , WPASC TAM I WSZYSKICH R******* ZLODZIEJOW J*******
j******* / 83.23.117.* / 2011-01-28 16:08
macie koledzy racje że to bandziory ja mam z H***mi podobny problem obiecują w reklamach cudawianki a w rezultacie to zwykli oszuści są a jak c***i zadzwonisz to se z kompem możesz pogadać i wcale nie mają tak tanio .

Najnowsze wpisy