Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mucha w rządzie ma tylko ładnie wyglądać?

Mucha w rządzie ma tylko ładnie wyglądać?

Money.pl / 2013-05-10 12:19
Komentarze do wiadomości: Mucha w rządzie ma tylko ładnie wyglądać?.
Wyświetlaj:
jakub2 / 31.62.64.* / 2013-05-12 16:54
No nie wiem ,ładniejsze bywają ale interesuje mnie np. jaką role spełnia w PO p. Pitera
czyż by rolę zombi , zmory czy może jeszcze czegoś bardziej strasznego?
airbusa330 / 2013-05-10 13:22
no caly ten pzpn i ministerstwo sportu to jest jakas wielka porazka, zreszta jak kazde ministerstwo w polsce.... to jes tparanoja co oni robia z naszumi pieniedzmy z podatkow.... 3/.4 jest marnotrawione niestety
BEZ(Y)TYCHGIER / 78.9.1.* / 2013-05-10 12:47
za kaczora ktoś z MSWiA zatelefonował na Dworzec Gł. we Wrocławiu żeby posterunkowy kupił kanapkę jadącej w pociągu pracownicy rządowej? Był temat na tydzień, dwa ... Chodziło o kilkanaście złotych. Jestem ciekaw, jak długo te same "wolne media" będą się zajmować przekrętem na 6 MLN złotych zrobionym przez ludzi tuska - to nie tylko min. mucha ... a przecież w tle (albo na pierwszym planie?) jest kręcenie lodów przez min. nowaka - no, ale chyba tusk & s-ka mogą byc spokojni, gdyż w "niezależnym sądownictwie" nie brakuje milewskich i tuleyów ...
m-53 / 95.49.163.* / 2013-05-10 23:32

Jestem ciekaw, jak długo te same "wolne media" będą się zajmować przekrętem na 6 MLN


Odwrotnie proporcjonalnie do wartości.
Dorsz za 8 zł - 8 miesięcy
Madonna za 6 mln - 6 godzin
P.S.
Ciekawe jaki aktywista PO tak intensywnie "minusował"
adam8404 / 81.210.106.* / 2013-05-10 13:07
Po to są Tuleje,Rysińscy,T.Lis i M.Olejnik żeby przykryć sprawę.Informacja o 6 mln wypłynęła wskutek walk wewnątrz środowiska postkomunistów o władzę.Ponieważ nie można tego całkiem ukryć więc ktoś coś tam wspomni i nadal będzie M.Olejnik wałkowała co Kaczyński powiedział na jakiś temat.Dopóki nie powstaną w Polsce media niezależne od postkomunistów to będziemy mieli demokrację ala Łukaszenka tak jak w tej chwili i nie pozbędziemy się Tulejów i Rysińskich. Ludzie o rodowodach z PRL mają uprzywilejowaną pozycję i Tusk będący gwarantem ich przywilejów będzie dopóty niezagrożony dopóki będzie je respektował.
OSZOLOM / 91.57.9.* / 2013-05-10 12:19
a JAK TAM 1,8 MLN PREMII DLA KAPLERA I JEGO ZASTEPCÓW ZA BUBEL NARODOWY, OPÓZNIONY , WYBUDOWANY ZA DWA RAZY WIEKSZA KASE I JUZ SIE ROZSYPUJACY? CZY MINISTERA MUCHA SADOONIE ZABRALA TE PREMIE, NADANE PRZEZ DRZEWIECKIEGO OD DZIIEGO KRAJU (Z MALZONKA, ZLODZIEJKA FUTER SZTUCZNYCH)CZY TEZ DOLOZYLA DO PREMI JESZCZE ODSETKI? PYTAM SIE BO COS CICHO O TYM W POMEDIACH?

Najnowsze wpisy