Multiagencje

marsl26 / 85.237.186.* / 2007-07-22 20:35
Jeśli ktoś będzie na tyle miły i zechciałby mi przesłać namiary lub chociaż nazwy kilku dobrych sprawdzonych multiagencji, z którymi można nawiązać współpracę będę bardzo wdzięczny. Mój email marsel11@interia.pl
Wyświetlaj:
skuterius / 2007-08-07 22:06
Wizyt u agentów różnych firm nie polecam ponieważ każdy będzie chwalił swoje i to spowoduje nie zły mętlik.Nie daj Boże napuścić ich na siebie bo się zarżną w walce o klienta. :) Zapytacie czemu?Bo aby móc zarobić muszą sprzedać to co mają w kieszeni.Cóż...taki los agenta.
Multiagencje?Owszem fajna sprawa i pewnikiem zdarza się że dają to za co maja najwięcej płacone.Dlatego wybierając się na rozmowę należy samemu się zastanowić po co chcę to zrobić jaką gotówką jestem w stanie dysponować długoterminowo i czego oczekuje w zamian.Wtedy rozmowa inaczej się potoczy.
jareli / 2007-07-23 15:12
Witaj, po co tobie multiagencja. Efekt będzie taki, że zaproponują tobie Towarzystwo, z którego będzie miała multiagencja najwyższą prowizję i możesz wdepnąć w przysłowiowe gówno ( nie myśl, że przedstawią tobie całą ofertę bo trwałoby to wiele godzin). Lepiej oddzielnie spotkać się z agentami kilku wybranych przez ciebie Towarzystw (np. CU, PZU, ING) i samemu wybrać. Pamiętaj, że nic nie ma za darnmo, a krociowe zyski mogą być iluzją.
skuterius / 2007-08-07 22:12
Jak można wybrać samemu rodzaj ubezpieczenia nie znając zasad ich funkcjonowania i różnic między nimi?To trochę tak jakby wziąć sobie za żonę kobietę której nigdy się nie widziało i wcale się jej nie zna a jedyne co o niej wiemy to to że ma jakoś na imie. :)
mira / 83.22.27.* / 2007-08-07 22:47
o ubezpieczenie i kobieta ciekawe co mają wspólnego?
gfgf / 194.54.189.* / 2007-07-30 01:08
Jareli jesteś zacofanym agenciną z TU, jak większość, piszesz p******* osiole.
Szkoda rozwijac tematu

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy