Forum Forum prawneBankowe

Multibank konto osobiste

Multibank konto osobiste

Hendes@ / 89.171.47.* / 2011-05-05 22:03
Witam, po pięciu latach chcę zmienić bank na inny. Do tej pory posiadam konto w PKO BP INTELIGO, muszę przyznać że jest to dobry bank z oddziałem niedaleko mojego domu. Nie fortunnie z powodu zdarzeń muszę zmienić konto na inne. Zastanawiam się nad kontem w Multibanku. Orientując się z "grubsza" nie orientuje się w opłatach za konto w tym banku. W INTELIGO płaciłem 4 zł za kartę płatniczą i zero złotych za prowadzenie konta pod warunkiem salda powyżej 100zł. Jak jest to ułożone w Multibanku ? Ile płaci się za kartę płatniczą ? Za prowadzenie konta zgodnie z tym co widzę w cenniku nie pobierane są żadne koszty a co do karty nie wiem bo nie mogę znaleźć.
Wyświetlaj:
Klient332 / 89.76.108.* / 2013-06-10 17:52
ja korzystam już 6 rok i jedyne co mi sie nie podoba to opłaty 9 zł, ale poza tym wszystko rewelacja. Bankowość internetowa jest bezbłędna, kody zawsze dostaję sms'em, jak zmieniałem nr telefonu to poprzez ich stronę wpisałem nowy numer tel i załatwione. Płacę zawsze wszelkie rachunki przez internet - opłata (chyba teraz 1,5zł, a jak na konto Multibanku to za darmo). Przez ten okres 1 raz wpłatomat wciął mi pieniądze i padł, ale po złożeniu reklamacji standardowo po ok. 30 dniach zwrócili mi pieniądze i dostałem list z przeprosinami. I nikt nie dzwoni i nie namawia non stop na jakieś p******* - raz mi zaproponowano jakieś ubezpieczenie prywatne, czy założenie kolejnego konta, ale powiedziałem, że nie chcę i dali spokój. Z multilinii korzystałem 1 raz,kiedy wpłatomat nawalił. Z kasy w placówce nie korzystam, bo od razu powiedzieli, że to kosztuje (chyba 10zł), bezpłatnie jest tylko wtedy gdy nie działa bankomat czy wpłatomat u nich. Potrzebowałem debetu i za darmo załatwiłem to w placówce u doradcy - może 20 min to trwało, sprawdził wszystko, powiedział że muszą sprawdzić ile można mi przyznać i dostałem odpowiedź telefoniczną od doradcy u którego byłem w nie cały tydz. i dozwolony debet do konta. Aha i o wszystkich podwyżkach (z cennikami)i zmianach regulaminów informują listownie w min wyprzedzeniem 1 mies. oraz na koncie internetowym jest zawsze rubryka z informacjami. Tak więc uważam, że jak na tyle lat to jest ok. Wcześniej byłem w PKO SA i opłata ok 15 zł to była dla mnie przesada, do tego tylko bankomaty z żubrem. W Multibanku bezpłatnie wypłacam z Euronetu i Cash4U (z innych nie próbowałem).
Hendes@ / 89.171.47.* / 2011-05-05 22:40
Z pewnością zapytacie dlaczego nie mBank. Dodam, że potrzebuję oddziału w którym mogę wpłacać gotówkę.

Najnowsze wpisy