Forum Forum dla firmZakładanie firmy

MWWK - Muzeum pojazdów zabytkowych Wynajem Warsztat Klub

MWWK - Muzeum pojazdów zabytkowych Wynajem Warsztat Klub

epoim / 2010-02-15 12:14
Witam jako mieszkaniec miasta Włocławka po ukończeniu 4 letniego technikum w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki i zdanym egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe, pragnął bym związać resztę swego życia z motoryzacją i techniką myślałem nad wieloma rozwiązaniami po dogłębnej analizie oraz wielu wahaniach postanowiłem napisać. Chciał bym wystąpić z inicjatywą założenia we Włocławku. Muzeum pojazdów zabytkowych "MWWK"

M - Muzeum pojazdów zabytkowych

Podstawowym założeniem jest zmieniające się ekspozycje dzięki czemu muzeum zawsze pozostanie atrakcyjne nawet dla gości którzy już kilkukrotnie je zwiedzali, pragną bym również nawiązać kontakt z innymi muzeami motoryzacyjnymi w Polsce i wystąpić z programem "Wynajmu" i właśnie dzięki temu programowi którego celem była by rotacja eksponatów między muzeami przyniósł by duże korzyści dla wszystkich którzy podjęli by się takiej współpracy (wszystkie wymiany odbywały by się na określonych wcześniej warunkach) chciał bym również zapewnić dodatkowe atrakcje dla gości oraz możliwość zakupu pamiątek w różnej formie.

W - Warsztat renowacyjny

Głównym zadaniem warsztatu była by renowacja pojazdów na rzecz muzeum tak aby każdy pojazd był w 100% sprawny i by spełniał warunki rejestracji jako pojazd zabytkowy, atutem który przemawia za założeniem warsztatu przy muzeum jest możliwość obniżenia kosztów renowacji nie zmniejszając jej jakość a dodatkowo daje możliwość kontroli nad renowacją danego pojazdu. Drugo planowym zadaniem były by renowacje dla indywidualnych klientów oraz oferta podstawowych napraw blacharskich, lakierniczych, tapicerskich, elektronicznych oraz remonty silników i skrzyń biegów. Również chciał bym oferować swoje usługi dla innych muzeum jeśli wyraziły by taką chęć.

W - Wynajem pojazdów zabytkowych

Pragną bym wynajmować pojazdy wraz z kierowcami (bądź na specjalnie ustalonych warunkach) na specjalne okazje śluby, studniówki a nawet do filmów historycznych. Wynajem pojazdów było by reklamą muzeum a zarazem dodatkowym źródłem dochodów.

K - Klub miłośników motoryzacji

Zadaniem klubu jest zrzeszanie miłośników motoryzacji, w zamian członkowie otrzymywali by pomoc informacje oraz zniżki na naprawy jak i renowacje pojazdów, oraz dokładne informacje o zlotach i różnego rodzaju imprezach w których mogli by uczestniczyć biernie bądź czynnie jeśli wyrazili taką ochotę.

Proszę o opinie na temat mojego pomysłu odraz był bym wdzięczny za podpowiedz z jakich funduszów unijnych mogę skorzystać :)
Wyświetlaj:
mbielu / 2010-12-26 23:55 / Bywalec forum
Wykorzystaj ostatnią szansę na duże, unijne pieniądze. Pozyskaj je dla swojej firmy,
gminy, miasta lub dobrego pomysłu...Dlaczego piszę, że jest to ostatnia szansa? Wyobraź
sobie, że w okresie rozliczeniowym 2007–2013 Polska miała do rozdysponowania 70 mld
euro pomocy strukturalnej. Duża część z tej sumy nadal czeka na Ciebie. Jeżeli się nie
zdecydujesz, to po prostu dostanie ją ktoś inny...

Sprawdz pod linkiem:

http://skuteczny-wniosek.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

lub link do całego zagadnienia związanego z dotacjami i firmą:

http://www.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/category/2128/

Pozdrawiam i miłej lektury zycze.
Bielu
Marcik ..... / 77.91.52.* / 2010-12-24 13:45
Witam
Niezly pomysl ale potrzeba duzego wsparcia finansowego no i lokal , tez jestem z wloclawka po szkole samochodowej mialem podobny pomysl lecz brak funduszy...

Pozdrawiam Marcin

Najnowsze wpisy