Forum Polityka, aktualnościGospodarka

My płacimy - banki zarabiają miliony

My płacimy - banki zarabiają miliony

zdenerwowany / .* / 2005-06-03 00:01
Komentarze do wiadomości: My płacimy - banki zarabiają miliony.
Wyświetlaj:
logo / .* / 2005-06-04 18:30
Pierwsze co tutaj Pan pokazał To :fałszywa strategia relacji inwestowania.przez BANKI/ jak widać to z diagramu Nr 1 to: Polityka mini-Maksu/minimum ryryka przy maksimum zysku z wysokiego oprocentowania podstawowych kredytów /nieświadczy to o wysokich Qwalifikacjach Menagerskich tych Banków./ raczej poziom Sprzątaczki i Portiera a nie kogoś jako :Menagera rozwoju gospodarczego/
Nie zrozumienie tej relacji jest
główną przyczyną blokowania w polsce wielu małym i średnim Firmom możliwości rozwojowych i utrzymania pewnego pułapu stabilizacji .Pozwole sobie przytoczyć małe przykłady : np.kredyty mieszkaniowe w wysokości 3,5 do 4,6% udzielane przez Banki zagraniczne / Niderlandy czy Szwajcarie/nie obawijące się Bankrutctwa.Dlaczego jest to możliwe? Jakie priorytety polityczne i gospodarcze sprawiają że udzielenie kredytu w tak niskich procentach nie przynosi strat a też zyski?
Przypuszczam że odpowiedz na to pytanie dla polskich B******óW jest zbyt Abstrakcyjna aby umieli się wykazać fachowym Laistungiem jaki oczekujemy od Nich. Przełamanie pewnych barier stereotypu myślenia przez słabo wyuczonych BANKFACHOWCóW powoduje zaciemnienie obrazu jakie STRATY powoduje prowadzenie takiej polityki.
Ponieważ nikt jeszcze o tym nie pisał i ICH nie rozliczał z tak niewłaściwie ustawionych Faktorów dlatego siedzą w głębokim przekonaniu o słuszności tego co robią.Einstein napisał teorie względności podtytułem Dwóch mężczyzn ma palec w D.../ jeden z nich ma palec w D... u drugiego ,to przecież " nieważne " czyj palec w czyjej D...,ale obydwoje mogą powiedzieć ze mają palec w D... .Jak to się ma do ZYSKóW Banków czy też nie ważne jak zarabiają, czy tylko ważne że są i robią na nas KOKOSOWE INTERESY?
bywalec / .* / 2005-06-04 18:15
Bank aktualnie to dobry interes. Akcjonariusze starają sie wydusic swoje 20 % rocznie z kapitału /tzw.ROE/. Nie udaje sie im tego osiagac w swoich macierzystych krajach ale probują w Polsce.Zainwestowali tutaj nie dla sentymentu... Usługi bankowe są w Polsce bardzo drogie w porownaniu do Unii a relatywnie w odniesieniu do sredniej pensji w Polsce jeszcze bardziej.Banki przerzucają koszty nietrafionych decyzji na klientow. Muszą wyjsc na swoje!Panaceum na ich pazernosc jest zwiększenie konkurencji zwlaszcza ze strony banków z polskim kapitłem/PKO BP i banki spoldzielcze duzo tańsze/.Przeciez klient tez umie liczyc. Raz go mozna orżnąć, ale juz wiecej tam nie wroci i ostrzeże 7 innych.
s,k / .* / 2005-06-03 17:11
Banki zarabiają naszym kosztem dlatego że RPP im daje zarobić. Chcę zwrócić uwagę na: stopę referencyjną ,stopę wibor oraz wysokość odsetek od kwot deponowanych codziennie na kontach a,wista w złotych ,euro,usd. Przyjaciele sobie pomagają i to oficjalnie i legalnie. Zawsze jest tłumaczenie (walka z inflacją/silna zlotówka) ha ha ha.
malvia / .* / 2005-06-03 15:51
po 2 latach od chwili splacenia kredytu bank cukrowniczy w lublinie poinformowal mnie o zadluzeniu z tytulu niesplaconych naleznosci -jak sie okazalo byly to glownie naliczone przez ten czas odsetki - TO TEZ METODA NA ZARABIANIE
bosman / .* / 2005-06-03 11:34
Czemy w raporcie nieumieścili państwo NORDEA BANK POLSKA z Gdyni? Jezstem bardzo ciekaw jak wyglądaja wyniki banku Nordea
CFO / .* / 2005-06-03 08:15
O prezesie Millenium było głośno m.in. z tego powodu, że zarabia ok. 400 tys. zł miesięcznie. Skromne 100 tys. zarabia prezes Pekao SA. Czy Autor artykułu o tym nie wie, czy nie czuje różnicy?
SUPERGONZO / .* / 2005-06-03 07:39
To zamiast wymądżać się pałko Gonzo, podpowiedziałbyś ,,zdenerwowanemu,, bo nie wszyscy zjedli przysłowiowe rozumy i każdą rzecz nawet tą jaką jest internet próbują początki
MegaGonzo :) / .* / 2005-06-03 08:22
Firefox + rozszerzenie Adblock i po sprawie
MALA / .* / 2005-06-03 08:44
Ty Gonzo potrafisz zrobić drobiazg w postaci zablokowania reklam. Ale cz ta wiedza przyniosła Ci zarobki. Takie "pałki" od takich drobnych robótek mają głupich roboli za grosze zaś oni sami umieją zarabiać prawdziwą kasę. A wiesz dlaczego? Bo nie uważają takiej wiedzy jak Twoja za użyteczną. Nawiasem mówiąc jesteś najgorszym głąbem na tym Forum. I w dodatku Chamem.
zdenerwowany / .* / 2005-06-03 00:01
Czy państwa również drażni reklama GE która przewija się w oknie przeglądarki? Mam nadzieję, że wreszcie to zniknie, bo przez te wszystkie reklamy jakie money.pl każe mi oglądać każdy artykuł czytam jak przez dzuirkę od klucza.
sev / .* / 2005-06-03 22:11
tak samo mnie denerwuje ta reklama - zamiast zachecic - zniecheca do skorzystania z uslug tego banku
Kama / .* / 2005-06-05 01:04
Nie wiem co macie przeciwko reklamom. Gdyby nie one placilibyscie za te serwisy. One tez musza zarabiac.

Najnowsze wpisy