Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Na co stać reklamę off-line?

Na co stać reklamę off-line?

Money.pl / 2008-01-30 21:18
Komentarze do wiadomości: Na co stać reklamę off-line?.
/ 79.162.27.* / 2008-01-30 21:18
ja tez nie doceniałam nietypowej reklamy. nawet nie wiedzialam ze mają swoje nazwy :-) chciałam kolejny raz zrobic coś "bezpiecznego", jak inni ale na szczęście przekonała mnie agencja specjalizująca sie w ciekawych i nietypowych reklamach (Valkyrie studio). nie stac mnie na ogólnopolską drogą i ciekawą reklame a oni dopasowali mi pomysły do budżetu jaki miałam. super praca i wspolpraca i misze przyznac ze sama sie ubawiłam przy tych pomysłach :-) dostałam tez w dobrej cenie inne pomysły ale troche drozsze , ktore moge zrealizowac sama albo mogą zrobić ale w pozniejszym czasie. na poczatku sie bałam ze sie nie sprawdzi i nie zadziała albo nie uda mi sie zrobic tego jak należy, ale dostalam tez serie porad i propozycji od nich i moje oryginalne wizytówki, foldery, teksty i specjalnie zrobione gadżety zrobiły ogromne wrażenie na moich klientach. zgadzam sie z autorem!!!! klienci bardziej pamietaja mnie i widza zalezalo mi zeby do nich dotrzec w ciekawy sposób, inaczej niz konkurencja, a nawe duze firmy. od razu widac ruch na stronie, rozpoznawalnosc wzrosła a tak nie było nawet jak przedstawilismy pełniejszą oferte tradycyjną reklamą, przez telefon, ulotki i katalogi, itp. POLECAM!!!!!!!!!!! reklama pomysłowa to jest to!!!!

Najnowsze wpisy