Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na GPW kontynuacja wzrostów

Na GPW kontynuacja wzrostów

Money.pl / 2006-05-04 18:56
Komentarze do wiadomości: Na GPW kontynuacja wzrostów.
Wyświetlaj:
hajdi / 2006-05-04 22:19 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Piekna dzis sesje przezylismy....nieprawdaż
Moj portfelik dzis +7,66 %
Dla niewtajemniczonych powiem ze mam tylko MNI i MCI w portfelu
MNI troszke mnie zaskoczylo (troszke za wczesnie ale trudno :)))
MCI zaskakujaco z duzym popytem nawet powyzej 7pln chyba wyniki beda zaskakujaco dobre
zagi / 2006-05-04 23:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
yhy
mój skromny portfelik IDM i MNI dzisiaj +7,65 %
oby tak dalej (a mnie hajdi MNI nie zaskoczyło ale za to IDM..... :-)) aż sama buzia się śmieje
zobaczymy co z tego się wykluje
Ti / 81.15.216.* / 2006-05-05 06:39
z IDMu wykluje sie 60 ciakow - garuluje wyboru
nie leś / 83.15.97.* / 2006-05-04 23:11
A kogo to obchodzi? Normalnie jak dzieci w przedszkolu..jesteście lesie i tyle ;)
Lechu / 2006-05-04 22:45 / portfel / Po prostu Lechu...
pamietasz jak bylem taki zamulony? Oczywiscie zeby sie odmulic to kupilem skotan i teraz mam;( a ciagle w glowie siedzialo to mci....
strokuś / 2006-05-04 22:07 / Uznany Bywalec forum i giełdy
myślę, że na w20 jutro zobaczymy lukę hossy i 3333 pkt
nie mniej szczyt już blisko - z wijącej się do góry gałęzi fw20 odpadają ostatnie nietoperze
nowe maksy prawdopodobnie nie znajdą potwierdzenia na ultimate i rsi
nie warto się jednak zakładać gdzie ten szczyt dokładnie wypadnie - może będzie jutro, a może za tydzień, konia z rzędem temu kto zgadnie
ważniejsze jednak żeby nie stracić, a obecnie ryzyko jest spore
nadal do sytuacji świetnie pasuje zeszłotygodniowy komentarz p. Borawskiego:
"Kupować na obecnych poziomach ??? Nigdy w życiu. No to może na krótko ??? Nigdy w życiu."
Gabrik, szczególnie na opcjach nie warto wyprzedzać rynku - ta cholerna wartość czasu zawsze daje o sobie znać (piszę ze swojego smutnego doświadczenia), chyba lepiej operować późniejszą serią kontraktów i ew. chwilowo dopłacać do depozytu z nadzieją na lepsze

a na szerokim rynku warto zauważyć, że prawie wszyscy są zadowoleni z ostatnich sesji (u mnie dzisiaj też kolejny rekord portfela) - takie chwile nie trwają zbyt długo :-)
gabrik / 2006-05-04 22:19 / portfel / Wierny Forumowicz
fakt STROKI ale gdy wchodzę w opcje przy tak niskich poziomach straty są mimo wszystko niewielkie gdy w lutym wchodziłem w opcje na wzrost do 3100 płaciłem średnio 22 teraz są po około 160( niestety też je za wcześnie opyliłem :-( teraz jednak mamy jeszcze 7 tygodni więc zobaczę rozwój sytuacji i jeśli będę wchodził w opcje na spadek to na poziom 2800
co do BORKA jutro chyba się zdecyduje co będzie z kursem nie wiem czy dobrze ale póki co wytrzymałem mam średnio po 29,5
Pablo / 2006-05-04 20:55 / "Uznany Gracz Giełdowy"
W plastusiowym pamiętniku zapisałem dziś na pierwszej stronie +1,68.
Orzełku myślę, że Plastuś szybko ci przyniesie dużo radości, no może nie tak dużo bo niewiele go masz w portfelu.
orzeł / 2006-05-04 19:09 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Stroke no i co z ibsem wyskoczył dziś z niewoli ostatnich maksów jak myknie 1,6 to już chyba niebo :)
strokuś / 2006-05-04 21:00 / Uznany Bywalec forum i giełdy
no cóż, mało nie popuściłem, ale jakoś się udało wytrzymać - w ciężkich chwilach czytam archiwalne posty i to pomaga utrzymać dyscyplinę, bo jak się już akcje ma, a szczególnie jak się ma i spadają, to zdecydowanie zmienia się spojrzenie
ale i tak trzeba było sprzedać wcześniej, bo potem to zwiększało się głównie ryzyko
nieco podobną sytuację psychologiczną mam z amicą :-) - gdyby nie wcześniejsze przemyślenia już bym ją sprzedał
ale jak sobie spojrzę, że przecież m-c wcześniej sam pisałem, że przed wynikami będzie spowolnienie to zaczynam oceniać zachowanie kursu nieco spokojniej
Pablo / 2006-05-04 21:06 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Strokuś trzymaj Amisia,
jutro wyniki i nia ma siły żeby nie były dobre (liczę na Twoje słowa 30zł)
strokuś / 2006-05-04 21:30 / Uznany Bywalec forum i giełdy
pomarzyć można, ale ja bym ujął to inaczej - nie ma siły żeby były dobre :-)
ale mimo wszystko z kursem nie powinno być źle - mamy oparcie w postaci 38.2% zniesienia ostatniej fali wzrostowej oraz górnego ograniczenia dotychczasowego długoterminowego trendu spadkowego (na wykresie logarytmicznym) po którym ostatnio kurs się ślizga w dół
fajnie będzie jak się oprzemy na 22.4
a kto wie, może jednak marzenia się spełnią i okaże się, że rewelacyjnie hedgeowali :-)
orzeł / 2006-05-04 19:08 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
no to na BOrysie spadek do poziomu (jak go nazwałem dla opty) osiągnięty :( (nie mam ale się hobbystycznie interesę) pytanie co dalej !?
frytapl / 87.80.208.* / 2006-05-04 22:06
mam sporo akcji borysa i od dwoch miesiecy zero a nawet plecy,ale trzeba byc twardym a nie mietkim,teraz to juz tylko up od monday
frytapl / 87.80.208.* / 2006-05-04 22:08
ibesa tez mam kupno po 1.41 ale warto bylo trzymac
orzeł / 2006-05-04 18:56 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Chciałbym tak jak Lentex spisać strategię swojej firmy na kolejne 4 lata na 4 stronach A4 i coby wartość ma wzrosła 2 krotnie w ciągu tygodnia - och jakżeż to piękne marzenie:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy