Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na GPW przewaga strony podażowej

Na GPW przewaga strony podażowej

orzeł / .* / 2005-06-01 17:28
Komentarze do wiadomości: Na GPW przewaga strony podażowej.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-06-02 02:43
dla mnie Ameryka też przynosi zyski (ivax jest tam notowany)! oby tak dalej !natomiast całkowicie mylnąłem się w dwóch sprawach - prokom i zbyt wczesna sprzedaż euro (ale to była czysta głupota i durny impuls - przynajmniej Wy nie dajcie się ponosić emocjom)ola BOga a jak jutro Hoga!?:)no i co z tym ampli bo o stera jestem coś dziwnie spokojny:) pozdrawiam
orzeł / .* / 2005-06-02 02:25
Our system posted a HOLD today. The previous BUY recommendation that was confirmed was made on 05.24.2005 (8) days ago, when the stock price was 18.6600. Since then IVX has gained 6.91% . Have you bought this stock when the recent BUY signal was confirmed? If so, it is great. Just relax and wait.What will you do now? Well, the HOLD tag says all that is to say. Keep on holding your stocks and do not bother yourself with any further buying or selling as long as the HOLD tag stays.[MOTTO OF THE DAY]Buying is easy but holding is hardThe winner is who holds them tight
orzeł / .* / 2005-06-01 17:28
wzrok na Usa i do góry :)
strokuś / .* / 2005-06-01 22:32
ja na usa cały czas do góry :) po dzisiejszych notowaniach powinno być coś koło 8%co prawda myślałem, że jeszcze dokupie przy usd za 3.2, ale płakać nie będęno i europa zaczyna się co raz żwawiej ruszaćco do gpw to ciągle czekam na lepszą okazję do zakupów na dłuższą metę - liczę na w20 poniżej 1800 - myślicie, że da radę, czy będzie jak z tym moim dolarem?a póki co siedzę sobie w banku z dobrze zmrożonym absolwentem - może mnie nie wyrzucą do 24 czerwca
Pablo / .* / 2005-06-01 19:56
MILMET dzisiaj rządził na parkiecie. Dzisiaj przed zamknięciem go już sprzedałem.Dżeju jeśli zastosowałeś swoją nową strategię na MILMET to gratuluję. Ja mimo wszystko zostanę przy dywersyfikacji. Orle nie łam się, że nikt nie pisze o IVAXie ale jak nikt go nie ma w portfelu to tak już jest.Na razie na otwarcie najlepsze zlecenia to: zlecenie kupna 5000szt. po 67,30 i sprzedaży 132szt. po 67,80. Pozdrawiam
dżeju / .* / 2005-06-02 08:09
ależ Pablo, ja nie stosuje tej nowej strategii, tylko dywaguję. Az taki desperat to ja (jeszcze) nie jestem.Ogólna refleksja - to co mocno spadło bez wyraźnych powodów, mocno wzrośnie po dobrym info lub artykule w parkieciektoś ma taki system, co na tym bazuje, chyba mu sie przyjrze :)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy