Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na GPW wciąż niepweność

Na GPW wciąż niepweność

Money.pl / 2008-09-09 18:42
Komentarze do wiadomości: Na GPW wciąż niepweność.
Wyświetlaj:
Zielarz / 2008-09-09 20:24 / Uparty Gracz Giełdowy
stooq znowu cos nie-teges ?
sancho nielogo / 217.98.88.* / 2008-09-09 20:28
u mnie tez nie dziala....
odświeżam co chwile ale wszystko cały czas na czerowno
:/
bolek77 / 2008-09-09 20:39 / portfel / Uparty Osiołek
odwróc ekran będzie zielono:)
Zielarz / 2008-09-09 20:39 / Uparty Gracz Giełdowy
w temacie stooq to zasadniczo stooq mi nie dziala ...
Mieczyslaw / 2008-09-09 20:08 / Uznany Gracz Giełdowy
Taka ciekawostka:

Nietrzeźwy ksiądz zatrzymany na autostradzie

Policjanci z Krapkowic (Opolskie) zatrzymali na autostradzie pijanego księdza. Duchowny z Zakopanego tłumaczył, że wypił pół litra wódki, żeby uśmierzyć ból zęba.

O kierowcy jadącym całą szerokością północnej nitki autostrady A4 policję telefonicznie poinformował inny użytkownik drogi.

- Z obserwacji świadka wynikało, że kierujący samochodem VW bora jest albo nietrzeźwy albo zmęczony zasypia za kierownicą - powiedział w poniedziałek rzecznik opolskiej policji, kom. Maciej Milewski.

- Z obserwacji świadka wynikało, że kierujący samochodem VW bora jest albo nietrzeźwy albo zmęczony zasypia za kierownicą - powiedział w poniedziałek rzecznik opolskiej policji, kom. Maciej Milewski.


Nawigacja
zmień region Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Łódzkie Lubelskie Lubuskie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-Mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie lub: wybierz Serwisy skojarzone
Noclegi Hotele Map24 Górne menu
Start Wiadomości Kultura Sport Wasze informacje Blisko Ciebie Forum Panorama Firm Interia TV Galerie Wideo Partnerzy Start
Mapa serwisu Czaty Najlepiej oceniane zdjęcia Najlepiej oceniane artykuły Newsroom Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Wiadomości
Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Kultura
Repertuar kin Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Sport
Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Wasze informacje
Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Blisko Ciebie
Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Forum
Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Panorama Firm
Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Interia TV
Specjalne: ŁÓDŹ - konkurs! Galerie
Fotoreportaże
Nietrzeźwy ksiądz zatrzymany na autostradzie

Fot. W. Pacewicz /Agencja SE/East NewsPoniedziałek, 8 września (14:17)

Policjanci z Krapkowic (Opolskie) zatrzymali na autostradzie pijanego księdza. Duchowny z Zakopanego tłumaczył, że wypił pół litra wódki, żeby uśmierzyć ból zęba.

O kierowcy jadącym całą szerokością północnej nitki autostrady A4 policję telefonicznie poinformował inny użytkownik drogi.

- Z obserwacji świadka wynikało, że kierujący samochodem VW bora jest albo nietrzeźwy albo zmęczony zasypia za kierownicą - powiedział w poniedziałek rzecznik opolskiej policji, kom. Maciej Milewski.

czytaj dalej



Po zatrzymaniu jadącego w kierunku Wrocławia mężczyzny, okazało się, że ma prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowcą okazał się 47-letni mieszkaniec Zakopanego - ksiądz jednej z tamtejszych parafii.

- Tłumaczył, że boli go ząb i by uśmierzyć ból wypił pół litra wódki. Po wytrzeźwieniu przyznał się do zarzucanego mu czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze - zaznaczył policjant

- Z obserwacji świadka wynikało, że kierujący samochodem VW bora jest albo nietrzeźwy albo zmęczony zasypia za kierownicą - powiedział w poniedziałek rzecznik opolskiej policji, kom. Maciej Milewski.
Kenobi / 2008-09-09 21:14 / Uznany malkontent giełdowy
Wystarczyłby ten Amen...a nie śmiecenie na Forum...
Amigo11 / 2008-09-09 19:44 / SAMA PRAWDA
Premier Donald Tusk zlecił przyspieszenie prac nad wprowadzeniem farmakologicznej kastracji, jako środka przymusowej terapii dla pedofilów - informuje portal gazeta.pl.

- Powiem rzecz radykalną, ale nie sądzę, żeby wobec takich indywiduów, takich kreatur, jak te przypadki, można zastosować termin człowiek. W związku z tym, nie sądzę, żeby obrona praw człowieka dotyczyła tego rodzaju zdarzeń - powiedział Tusk
---------------------------
A ja myślałem że żyjemy w cywilizowanym kraju.
hehe / 217.98.20.* / 2008-09-09 20:06
Kolejne medialne pustosłowie jaśnie pana premiera, nic więcej.
kontrak13 / 80.54.48.* / 2008-09-09 20:41
lehman brothers bliski bankroctwa nikt nie chce przejac dlugow podano do publicznej wiadomosci oj jutro sektor finansowy ucierpi za nim surowce jak pisalem sp dzis utonie
kontrak13 / 80.54.48.* / 2008-09-09 20:33
sp juz 2 zalicza wczoraj usa upadly dwa srednie banki citygroup merill ubs wydaja jedne drugim rekomendacje zalecajac sprzedaz tnac prognozy barclays tonie w dlugach nikt nie chce pomoc fed znow poratuje bankruta kosztem podatnika ilez jeszcze kto i kiedy zacznie splacac dlugi trza w koncu powiedziwc hop stop i oczyscic to szambo kto poratuje naszych akcjonariuszy rzad hee heee
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2008-09-09 19:56

A ja myślałem że żyjemy w cywilizowanym kraju

no, Belgia ani Austria to nie jest ale jakoś dajemy radę
Amigo11 / 2008-09-09 19:58 / SAMA PRAWDA
Ciekawe czy nastepnym krokiem będzie farmakologiczna amputacja ręki za łapówkarstwo
albo obcięcie języka za kłamstwo
barakuda / 2008-09-09 20:38 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Abstrahując na moment od pedofilii...
dowiedziałem się niedawno , że w Izraelu prawo dopuszcza związki kazirodcze, ale ...po 18-tym roku życia.
Nie dziwi mnie Twój liberalizm prawny..
Amigo11 / 2008-09-09 19:47 / SAMA PRAWDA
Tusk to ma zryte poglądy. Jest przeciwnikiem humanitarnej kary śmierci, czyli jedynej sprawiedliwej kary w niektórych przypadkach, która jest jak najbardziej ludzka. A nie ma oporów przed odmówieniem człowiekowi terminu człowiek. Co za p****
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2008-09-09 19:58
Amiko- co w dawnym Izrealu groziło za pedofilię?
bo oko za oko, złamanie za złamanie to pamiętam:))
Amigo11 / 2008-09-09 20:00 / SAMA PRAWDA
Ja jestem przeciwnikiem kary śmierci w czasie pokoju, mimo że uważam ją za sprawiedliwą, uważam jednak że nie potrzebujemy się tym epatować.
Ja Judaistą nie jestem, więc z prawa mojżeszowego mnie nie odpytuj. ;)
kontrak13 / 80.54.48.* / 2008-09-09 20:24
mysle ze tym razkiem bedzie mocna banka spekulacyjna na surowcach tylko ostro w dol miedzi juz chinczycy nie kupuja bo budowa na olimpiade dawno zakonczona szlak trafil 70 proc glowne indeksy w chinach od szczytu bylo niemozliwe z rosji ucieczka zamykanko dlugich pozycji na ropce - mocny dolar ktory ktory dobije eksporterow i tzw gospodarke jankow bessa prawdziwa u usa przed nami a co wtedy u nas na gpw ,,,,,,,,,pomyslmy optymisci beda gadac o powrocie hossi zobaczymy czy wtedy jakis fund cos kupi
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2008-09-09 20:05
łe.. myslałem,że się czegoś dowiem, poszerzę horyzonty a tu nic:(

a wypowiedź tuska to element kampanii prezydenckiej- trudno nie speciwiać się pedofilii-prawda? i temu,że goście wychodza po kilku latach i b.często wracaja do starych przyzwyczajeń nad którymi nie moga zapanować, albo nie chcą
hehe / 217.98.20.* / 2008-09-09 20:08


2008-09-09 20:05:51 | 212.122.206.* | flugo nielogo
łe.. myslałem,że się czegoś dowiem, poszerzę
horyzonty a tu nic:(

a wypowiedź tuska to element kampanii
prezydenckie


Oczywiście.
I nic więcej.
Hades / 2008-09-09 19:39 / Zamiast bajek: Misja specjalna, Sprawa dla reportera

Najmocniej, o ponad 5 proc. poszła w dół wartość indeksu spółek surowcowych. Inwestorzy pozbywali się akcji BHP Billiton, Anglo American i Rio Tinto reagując na spadek cen metali i ropy w związku z rosnącymi obawami globalnego spowolnienia gospodarczego. pb.pl

Ropa wyraźnie tanieje na NYMEX
Kurs ropy ustanowił nowe pięciomiesięczne minimum. We wtorek na NYMEX cena baryłki spadła o 2,74 USD do 103,60 USD.

bańka na surowcach pękła z hukiem, jak większość balonów spekulacyjnych
ropa jest już w długoterminowym trendzie spadkowym, a
analitycy z Bespoke Investment Group prognozują
ok. 31 USD/baryłkę w 2011r

w Polsce zagrożeniem dla gospodarki jest jeszcze wysoka inflacja = wysokie stopy % i planowane na początek 2009r podwyżki cen prądu i gazu nawet o 15% ...
czas oszczędzać energię...
Mieczyslaw / 2008-09-09 20:09 / Uznany Gracz Giełdowy
zatrzyma sie w okolicach 80 baksow

a mialo byc 200 :))))
goldic / 89.76.207.* / 2008-09-09 19:49
30 $ ropę. chyba ci analitycy się czegoś opalili ciekawego albo chcą wejść teraz w S lub potem w L,ale napewno niżej niż 80 $ to prędko nie spadnie.ZAPOMNIJ O TYCH MARZENICH.
Hades / 2008-09-09 20:01 / Zamiast bajek: Misja specjalna, Sprawa dla reportera
niedawno prognozowano 200 $..
myślę że długoterminowo dołek może być w okolicach 60 $
raczej nie spadnie poniżej najwyższych kosztów wydobycia które wynoszą obecnie ok. 50$/baryłkę
goldic / 89.76.207.* / 2008-09-09 20:12
prognozowano 200 $ bo spekuła chciał napompować ile się da,ale nie wyszło teraz prognozują 30-50 $ bo chcą zwalić ile się da,a każdy mądry wie że 30 $ to już nie będzie nigdy chyba że ropę zastąpi inna tańsza ,,ciecz,, OT CO .
może będzie i 60$ ale wątpię. at już nie działa tylko psychologia.
Hades / 2008-09-09 19:42 / Zamiast bajek: Misja specjalna, Sprawa dla reportera
wraz ze spadkami cen surowców spadną zyski surowcowych gigantów: kghm, orlen itd. i to one mogą pociągnąć jeszcze indeksy w dół ...
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2008-09-09 19:45
i bardzo dobrze, niech się bessa wessa:))
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2008-09-09 18:42
portal finansowy nr 1 niech poprawi tytuł artykułu bo się jakiś trol dowali a po co sobie psuć tak wspaniały dzień kiedy Krysia z kolan się zaczyna podnosić:))
kontrak13 / 80.54.48.* / 2008-09-09 20:09
dzis mamy u janow prawdziwa odpwiedz co znaczy na sile rzucenie ratunkowego kola przez fed dzis juz po euforii nabrali juz fw krociutkie bedzie sie dzialo kghm pkn lotos pgnig beda kolejnymi biotonami boryszewami pozdro dla uwaznych a moze sie myle i kenobi trafil wczoraj zapowiadajac mocne wzrosty heeeee heeeee bessa to bessa ale u hamburgerow jej jeszcze nie ma
kontrak13 / 80.54.48.* / 2008-09-09 20:15
przypominam moja rekomendacje kupuj stx1,50zl m ostexport 1,50 bioton0,20gr getin6zl mci 4zl boryszew2zl lccorp0,80gr ja nizej nie kupuje i juz skupie do wora i trzymanko tylko przy podobnych cenkach wtedy sie zarobi dzis rekomenduje spadek kghm45zl lotos15zl pkn18zl no dzis moze sie smiejcie ale pozyjemy zobaczymy krach na surowcach pociagnie znow indeksy w dol
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2008-09-09 20:20

Premier Donald Tusk zlecił przyspieszenie prac nad wprowadzeniem farmakologicznej
kastracji, jako środka przymusowej terapii dla trolli - informuje portal gazeta.pl.

- Powiem rzecz radykalną, ale nie sądzę, żeby wobec takich indywiduów, takich kreatur,
jak te przypadki, można zastosować termin człowiek. W związku z tym, nie sądzę, żeby
obrona praw człowieka dotyczyła tego rodzaju zdarzeń - powiedział Tusk


uważaj...
Mieczyslaw / 2008-09-09 20:13 / Uznany Gracz Giełdowy
pstryk i ... znikl :))))
niszczyciel troli / 213.158.196.* / 2008-09-09 18:58
No i trol dowalił.
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy