Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na GPW wyraźne pogorszenie nastrojów

Na GPW wyraźne pogorszenie nastrojów

orzeł / .* / 2004-11-22 23:10
Komentarze do wiadomości: Na GPW wyraźne pogorszenie nastrojów.
Wyświetlaj:
orzełek i reszta / .* / 2004-11-23 16:03
hej Raczek nie gniewaj się ale to nie sztuka ogłosić coś hitem gdy cóś już hiteem jest !a może się już kończy jego hitowanie:)
orzeł co się nie raz z krukiem bujał / .* / 2004-11-23 15:43
witaj Raczek 20.40 i zjazd jeśli chodzi o kruka !na tym papierze nie ma czegoś takiego jak korekta tu jest jazda do góry i w dół i nic po środku!ostrożnieeeeeeeeee!
Raczek / .* / 2004-11-23 14:18
Restrukturyzacja/ograniczenie kosztów o 3 mln zł+prognoza zysku ok. 2,2 mln zł...święta BN za pasem !!!
Raczek / .* / 2004-11-23 11:18
Orle, to kolejny hit po Tim i Ampli...WARTO ładować !!! Wg mnie min 30 zł do końca 04.
dropshot EFEKTowny jest / .* / 2004-11-23 00:30
Witam Orle wysokich lotów... dzięki że mnie wczoraj ozdrowiłeś :-))) Efekt jest taki że po ktrótkiej analizie polubiłem EFEKT :-) przychylam się do Twego słowa:EEEEEEEEEEFFFFFFFFFFEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKTTTTTTTTTT!!!!!!!!!! - jak najbardziej...Ciekawy jestem na ile go wyceniasz? a może za wcześnie na to pytanie? Pozdrawiam serdecznie.
orzełek / .* / 2004-11-23 07:55
DROPSHOT uważaj na historycznie histeryczną symetrię wykresu notowań efektu!Pytanie co się stanie dziś przy dużym oporze na 16 z groszami.Tu nie ma szarości czarno albo biało tak więc uwaga i ostrożnie !
orzeł wysokich lotów / .* / 2004-11-22 23:16
to jest mniej więcej tak:indeksy rosną około 1 % - komentarz - "mizerne wzrosty na giełdzie"indeksy spadają 1% - komentarz- "wyraźne pogorszenie nastrojów"Ach ta względność liczb i cyferek Nieznośnie niekonsekwentni i nieznośnie szpakowscy i przesiąknięci Jerzykiem a co jeśli jutro do góry!@?
orzeł / .* / 2004-11-22 23:10
oj Panie Pawle coś Pan chyba dziś nie w humorze!Taka ładna sesyja a Pan smutny przecież jutro znów będzie dzień i to słoneczny!Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy