Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na GPW wzrosty, ale przy niskich obrotach

Na GPW wzrosty, ale przy niskich obrotach

Money.pl / 2006-09-25 17:26
Komentarze do wiadomości: Na GPW wzrosty, ale przy niskich obrotach.
Wyświetlaj:
slaw / 2006-09-25 20:52 / Uznany Gracz Giełdowy
jak obiecałem podam co mi wyszło z mojej analizy jak pisałem po południu są to ppaiery dobrane wyłącznie pod wyniki i nie biore odpowiedzialności za stan rynku bo nie oceniam calego rynku tylko staram sie dobrać papiery pod wyniki. I wyszlo mi tak:
GTC
Boryszew
TVN
Amrest - ow zezłym roku o tej porze wchodzili i dostali pieniądze na nowe inwestycje ięc skala jest teraz większa
Cersanit - pewny duży wzrostwyników
Ciech - pewniak na znaczy wzrost zysku
Comarch
Getin
Mondi pewniak rok temu o tej porze ledwie 12 mln zysku - dołek cenowy na rynku papieru
Polimex
Puławy mogą askoćzyć pozytywnie
Rafako pewniak - kontrakty zawarte aczynają przynosić efekty widać już za II kwartaał
Alma pewniak - 2 nowe markety w ciagu roku musza poprawić efekty
Ampli - ale tutaj jest spore yzyko bo maja duże wahania - to tyle na dziisaj - jutro reszta aby ne zaśmiecać dyskusji
brydzia / 2006-09-25 21:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sław takich spółek mogłabym ci wymienić 50 , ale to co mam sobie kapitał podzielić na 50 części i mieć te wszystkie spółki w portfelu
najgorsze jest zdecydować się na coś , ale żeby rosło
najbardziej , bo widzisz taki ciech moim zdaniem bardzo tani , i co może wcale nie drożeć a taki dzisiaj 9 kwiatkowski 46% w górę
i ot cały dylemat , to że spółki będą miały dobre wyniki to wiadomo , tylko na ile to jest już w cenach
Mną targają mieszane uczucia , najpierw wydaje mi się że
będzie spadało za chwilę że będzie rosło
patrzyłam dzisiaj na amrest 300 000 obrót był i wzrost
10% , przecież te spółki tak nigdy nie rosły
slaw / 2006-09-25 21:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Brydzia siedzisz na pieniadzach i rozumien Twj stan ducha naprawde tak mialem w czerwcu i potrwa zanim sie zdecydujesz na wejście ale moze być póno ja w ogole uważam że nie powinno bć sytuajcji w której ma sie 100% kasy bo wtedy wpadasz w calkowiicie spekulacyjne inwestowanie
slaw / 2006-09-25 21:15 / Uznany Gracz Giełdowy
zgoda tylko od wyników pierwszej społki do ostatniej minie miesiąc jest czas na óżne cuda prawda i jest czas na zmiany w portfelu - tak to bedzie około 50 papierów
A2 / 2006-09-25 21:03 / Spekulantka
Comarch podniesie prognozy).
orzeł / 2006-09-25 20:51 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
sam się przekleję z dołu coby Kenobi może coś do mnie napisał:)
Kenobi ja też uważam że dobrze, że
piszesz tylko proszę nie twórzy spiskowej
teorii dziejów, że ktoś tu nagania i ma
wiarę, że owo naganianie działa tak, że
ktoś kupi akcje które ten naganiacz mu
spuści (proszę to takie naiwne:)
Jednocześnie leszcze to takie obraźliwe
określenie :)
Zauważam również, że jakby nie
dostrzegasz ile kasy można teraz zarobić
co owi leszcze czynią i stąd
praktykującymi inwestorami nazwać ich
można- niezależnie od ich wiedzy i
śledzenia wieści mieżdunarodnych :)
Kenobi masz przegląd ekonomiczny godny
podziwu pytanie co z tego masz :) skoro
wiesz jak pięknie zarabia się na końcówce
hossanny czemu z tego nie korzystasz ?
Nie dziw się więc, że nie po drodze
emocjom akcyjnym z emocjami teoretyka
(bez obrazy) - to całkiem inne dwa światy
i musisz czy chcesz czy nie to to
zaakceptować. :)
Jednocześnie od jakiegoś czasu nabrałeś
agresji namacalnej która CIę nigdy
wcześniej nie cechowała:) i powagi Ci to
odbiera.
I rzecz jeszcze jedna - wybacz ale
trąbienie o październikach listopadach i
jeszcze 10 innych miesiącach ....brrrr
jakbyś nie widział ile niespodzianek
giełda niesie i ile wcześniej panujących
reguł łamie. WYstarczyły dziś mniej
makabryczne wieści w stanach od
oczekiwanych i jakoś spadków nie widać
tzn sap spada jeden procent a nasq ponad
jeden. (choć zobaczymy jak to się
skończy)
Nie jest to więc takie proste jak mam
wrażenie, że TObie się wydaje :)
Przyjąłeś jednoznaczną opcję i chwała Ci
za to - napewno emocjonalnie "cierpisz"
mniej niż ja boś twardy jak skała a ja
opierzony jak dają zarobić to z tego
korzystam czego i TObie Kenobi szczerze
życzę !
myślę że elastyczność to cecha
niebagatelnie ważna na rynku o zmienności
dużej w czasie tak dziwnym :)
napisał to Orzeł marzący o Twej
pierwszej opublikowanej transakcji (jakaś
krótka - czemu jej nie otwierasz) albo po
prostu o tym nie piszesz bo po co w
gronie takich leszczy:(
a skoro tak (zakładając że to prawda) to
po co nas pasiesz swymi wizjami samemu z
nich nie korzystając (to jakieś
niewiarygodne się mi zdaje)
pozdrawiam szczerze i życzę samych
sukcesów
barakuda / 2006-09-25 21:01 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Tekst godny Orła, podpisuję się wszystkimi kończynami.
Jedna poprawka : indesy w stanach rosną.
orzeł / 2006-09-25 21:06 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
to taki prztyk dla spadaczy (niektórzy nawet jak rośnie widzą że spada - tak więc spada +1 % :)
barakuda / 2006-09-25 21:17 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
ok, panimaju aluzju
Bogoos / 2006-09-25 20:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na jakiej stronce mozna obserwować jak kształtuje się cena miedzi ?
Pozdrawiam ;-)
Bogoos / 2006-09-25 21:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzieki :-)))
warren buffet / 2006-09-25 20:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Orle - tez twierdze ze to koncowka hossy. trwa juz od lutego moim zdaniem. tylko wiesz ze moze to trwac i trwac... tez jestem ostrozny, ale jak ktos pisze i fakty przeinacza pod siebie to juz nie moge tego zniesc.

gielda to 2 kierunki ( 1 neutralny )

UP albo DOWN
jak cos rosło 4 lata, to chyba kenobi jak zwieści DOWN hameryki nie odkryje. przeca to logiczne. wiesz tylko ze takim torem to ty juz od 2004 roku czekasz na spadki ?
warren buffet / 2006-09-25 20:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
poza tym. panowie. bedzie krach ? super. przy moich akcjach bez sprzedazy uruchomie 1x badz 2x S i straty beda amortyzowane przez kontrakt.... tak tylko w erze.. bez paniki :)
EDiS / 83.11.13.* / 2006-09-25 19:45
Getin do góry niezależnie od NY. Cierpliwość nagrodzona. Teraz przychodzi czas MNI.
raf1 / 2006-09-25 20:14
Na koncie w BM BPH pojawił mi się taki zapis:PLLENTX00044.
Kto mi powie co to jest?
caabi / 2006-09-25 19:40 / Tysiącznik na forum
Dołowała, a teraz odrobiła dzis caly minus i jest teraz lekki plus, to czuję że z uwagi na to i także na pozytywne zakonczenie sesji w USA jutro powinnismy pojsc wysoko, oczywiscie prowadzic powinien KGHm. Ale zobaczymy........
Warren a na lubawce faktycznie zaczyna się robić ładny ruch powoli.
Kenobi / 2006-09-25 21:02 / Uznany malkontent giełdowy
Caabi! Nie podniecaj się, bo nerwowe ruchy wykonywane przez fundusze spekulacyjne świadczą tylko o tym, że oni tak jak Ty siedzą w miedzi i próbują manipulować kursami przed końcem kwartału. Przecież ilość sprzedanych istniejących domów w USA znów spadła w porównaniu z poprzednim, kiepskim miesiącem (fakt, ze mniej niż oczekiwano, ale to pewnie z powodu obniżonych - po raz pierwszy od wielu lat - cen, co wcale nie jest takie dobre; poza tym ilość domów do sprzedaży wzrosła aż o 1,5%). Hedge funds i in. duzi spekulanci grający na kontraktach na miedź w NY w tygodniu do 19.09.06 zwiększyli ilość pozycji krótkich netto o 18% (o 1648 ktr. do 11.042), a Chiny dziś podały, że import katod miedziowych spadł w sierpniu o 34,7%, a koncentratu miedziowego o 31,8% r/r. Na LME metale notują spadki, miedź 7.510 (-35) USD.
warren buffet / 2006-09-25 20:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
lubawka pokaże swoje. czasu wać panowie, czasu. lokata tez trwa rok
leone / 2006-09-25 18:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moje spotkania z Kenobim.

Patrzcie tylko,jaka euforia w N.Y. Ciesza sie chyba,ze mieszkania stanialy.
Jutro wiec powinnismy up,up,up.
HolderSon / 195.225.71.* / 2006-09-25 20:14
Zwolennik Kenobiego
Kenobi przynalmniej przekazuje jakieś informacje w odróznieniu od nadętych wielkich (w cudzysłowiu) graczy giełdowych, którzy piszą w stylu:
1. Wypiłem takie piwo albo inne
2. Kupiłem (sprzedałem) to albo tamto
3. Hurra bedzie rosło
albo inne bzdety.
Forum jest czytane także przez inne osoby, które chciałyby
poszerzyć swoją wiedzę
barakuda / 2006-09-25 20:39 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Chłopie jak Ci się nie podoba wpis "wielkiego nadętego gracza" to, rozpoznając go po nick'u , omijaj szerokim łukiem wracając do jedynie słusznych tekstów Kenobiego, Rocky'ego itp.Jeśli natomiast chcesz się uczyć to masz dwa wyjścia:
1. Czytać jak leci , nie grymasić i nie krytykowac kogoś

o kim wiesz niewiele(albo nic)
2.Znależć sobie nauczyciela , któremu zapłacisz żywą gotówką i będziesz mógł wymagać
Tymczasem wchodząc na forum musisz akceptować wpisy o chlupaniu (pięknie rozluźniają atmosferę), wpisy o kupowaniu i sprzedawaniu (najlepszy sprawdzian słuszności strategii ) oraz wpisy oddające nastroje i emocje poszczególnych rozmówców ( najbardziej naturalny element gry)
Poza tym pozdrawiam i zachęcam do uczestniczenia w rozmowach.To szansa na wzbogacenie tego forum na co najbardziej liczę.
warren buffet / 2006-09-25 20:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie. nic dodac, nic ując.
warren buffet / 2006-09-25 20:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dzieki pkt 2 to forum jest najlepsze
HolderSor / 195.225.71.* / 2006-09-25 20:30
Generalnie fajne forum, sympatyczni forumowicze, tylko powinna być zachowana pewna równowaga tzn powinna być
równowaga między informacjami za i przeciw bez wzajemnego
obrażania. Każdy ma "swój rozum" i wybiera to co uważa za stosowne (bądz to przypadek wybiera ale to inna kwestia)
barakuda / 2006-09-25 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Próbuję sobie wyobrazic tę równowagę. Holdersor wydaje komendę: do dwóch odlicz!! jedynki za ! dwójki przeciw. Równiutko chłopcy . Ja poczytam i wyciagnę wnioski.
warren buffet / 2006-09-25 20:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jestem za ! 2x.

tylko dlaczego:

surowce rosną: głosy: banka pęknie !!!! uciekac. puste zyski dla firm !!

surowce spadaja: uuuuuu. spadki. nie ma co dzwigac.

ocen sam.
Navigare----- / 80.55.129.* / 2006-09-25 19:08
aha, i lubię ten "american way of life" :)))))
Navigare----- / 80.55.129.* / 2006-09-25 19:06
Witaj leone :) wpadlem na chwilę żebyś nie czul sie taki samotny na forum :)))
Ale zaraz uciekam bo mam dzisiaj od rana mnóstwo pracy....
Pozdrawiam :)
leone / 2006-09-25 19:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja tez,milo cie widziec .Ciekawe,kiedy umozliwia nam wideospotkania?? przeciez wszystko juz jest;skype i nie tylko za darmo i tylko dokupic kamerke i dopisac kawalek programu tu na forum.
-----:--)))0
osesek / 2006-09-25 19:47 / Pan Tysiącznik
Dobry wieczór.
Leone, przywołam przysłowie, które znakomicie nadaje się na zwischenruf do prowadzonej przez Ciebie dysputy z Obi-Wan urodzonym w 57 BBY.

Mann kann siengen,
Mann kann tanzen,
Aber nicht mit den
Zasrancen.

Ja Tobie dam wideospotkania !
Słowa mnie dobijają, obrazu nie zniosę ! (:
leone / 2006-09-25 18:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
istnieje mechanizm,ktory kazdy wpis zaczynajacy sie od
http:// jest automatycznie przerabiany na aktywny link,na ktory mozna od razu kliknac podczas czytania wpisu.
Bardzo czesto forumowicze podaja sobie adresy stron i nie trzeba czyba mowic,jakie to jest ulatwienie.
Dla programisty wstawienie takiego kodu to zaledwie mo ment.,a dla nas OGROMNA wygoda.
prosze wejsc na dowolne forum G.W. ,dopisac komentarz np. do jakiegos starego postu i zobaczyc,jak to dziala
orzeł / 2006-09-25 18:03 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
witajcie
mam wrażenie że to już resztki takich cudów nad WIsłą
coraz więcej osób wciąga się w tą zabawę we wzrosty i coraz bardziej narasta ryzyko rychłej zwałki na maluchach także
sądzę że należy być bardzo ostrożnym i tak oto cichutko zasiewam tą ostrożność w sercach Waszych
ja staram się choć moje emocje też z ostrożnością ową walczą jak umieją najgorzej :)
nie dajmy się jednak i nie zostawajmy z akcjami ostatni
Kier / 83.21.157.* / 2006-09-25 20:10
Myslę,że masz rację, ale i tak ktoś musi od nas kupić te cenne akcje !
Pozdrówko.
Kier / 83.21.157.* / 2006-09-25 20:23
A jutro wybiorę się do POK-u , może P. Jasia doradzi mi co powinienem dokupić, bo mi wolne sianko zaczęło dokuczać.
Niech żyją optymiści !
Frog / 2006-09-25 18:06 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
Witam w klubie. Coś się szykuje. Technicy powiedzą, że to formacja RGR na WIG 20. Widać też osłabienie waluty, spadek zauafnia do regionu. Wprawdzie na bessę jeszcze za wcześnie, ale korekta chyba by się przydała.
orzeł / 2006-09-25 18:04 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
wiem że brzmię trochę jak Pan na K ale niestety zgadzam się z Nim coraz bardziej
leone / 2006-09-25 18:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pan K,ktory wogole nie jest i nigdy nie byl inwestorem,kracze tu juz od kiedy zagladam na to forum.A to juz ponad 3 miesiace chyba.
Przypominam po raz kolejny,ze takie teksty slyszymy juz od 3 lat.
Jak na razie kolejnym " oporem strachu" jest poziom osiagniety przed majowa zapascia.Niewykluczone,ze tak jak teraz poziom 3000,bedziemy go testowac kilkakrotnie,zanim na stale pojdziemy ponad 3400.
Co do malych spolek,sytuacja jest inna,bo bijemy kolejne rekordy.
Jednak WIG20 jest z kolei niedowartosciowany,wiec zapewne wkrotce on znowu zostanie lokomotywa.
Do konca roku nie przejmowalbym sie,wchodzimy w najlepszy,coroczny okres.
paradoksalnie,jesli Jarkowi uda sie zebrac wiekszosc,sytuacja bedzie jeszcze lepsza.
Kenobi / 2006-09-25 20:12 / Uznany malkontent giełdowy
Kto jest inwestorem czy nie, nie Twoja rzecz oceniać. Mocno pracujesz, żeby ludzie wyłączyli myślenie,bo przeciez to taki wspaniały inwestor-samochwała ich nagania, a oni rozdziawili usta i zaraz zrobią co im powie. Zupełnie przypadkowo sprzedał przed majowym krachem, nie odkupił w dołku, więc teraz, jak każdy "mądry po fakcie" narzeka jaki to błąd popełnił. Gra na giełdzie polega na kupowaniu i sprzedawaniu w odpowiednich momentach, a nie kolekcjonowaniu akcji. Porównanie lokalnego spadku z krachem trwającym ponad miesiąc jest kuriozalne. Nagłe, niczym nie uzasadnione podskoki (poza tym, że szykuje się window dressing, ale to nie powód do hossy) też mają za zadanie robienie wrażenia i wciąganie leszczy. Wszyscy już poznali ten mechanizm, więc nie dadzą się nabrać na te sztuczki. Wchodzimy w najgorszy okres, w październiku miały miejsce znane krachy giełdowe, do tego Thomson Financial ocenia, że ten i przyszły kwartał bedą okresem gorszych od oczekiwań wyników spółek w USA. Spadamy od pewnego czasu i przy obronie kolejnych wsparć 3.200, 3.100, 3.000, teraz 2.900 stale pojawiają się "fachowcy" wmawiający ludziom, że właśnie rośnie, a już za chwilę będziemy bili rekordy, tylko wyłóżcie więcej pieniędzy. Euforia na małych spółkach jest typowa dla końcowki wzrostów. Na giełdzie do wszystkiego trzeba podchodzić z ostrożnościa, a w szczególności nie ma nigdy tak, że już "do końca roku nie przejmowałbym się", jak sugeruje pan leone.
orzeł / 2006-09-25 18:36 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Leone ponieważ boję się że mnie zabije mój optymizm szukam w sobie ukrytego pesymizmu i tak delikatnie prowokuję :) napisałem Panu K że jeśli dziś nasdaq spadnie około +0,6 to jutro możemy mieć ruch wigu 20 (napisałem nawet wigu 30 z rozpędu pod poprzednim komentarzem :) do 2970 lub nawet wyżej :) teraz jest 0,7 up więc może się ziści :)
leone / 2006-09-25 18:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
---:-))))
Zauwazyles z pewnoscia ten podskok w gore na zamknieciu.Takie zamkniecie sesji bardzo zwieksza szanse na poczatek jutro od wzrostow.
ja jestem REALNYM optymista.Bazuje na dlugim doswiadczeniu.To normalne,ze gielda ma spadki i wzrosty,ale to nie jest krzywa gasnaca,lecz zawsze wzrostowa.Nawet jesli sie przegapi lokalny spadek,czesto wystarczy po prostu poczekac.
Majowa zapasc jest tego najlepszym dowodem.
Tuz przed nia ja i moi koledzy WSZYSTKO zamknelismy,poniewaz wyjezdzalismy tak daleko,ze niemozliwa byla kontrola.zamknelismy rowniez fundusze.I zrobilismy ZLE,wbrew naszym zasadom.Bo dzis prawie wszystko co mielismy,jest juz duzo dalej.
Wiec czuwamy ale nerwy trzymamy pod kontrola.
mari / 2006-09-25 20:01 / Achi
kiedyś był tu ktoś ktoś o nicku "nemo"też wieszczył spadki i chyba nawet to on 3 lata czekał na te spadki teraz jest "kenobi" który przekonuje nas że inwestowanie w akcje w tej chwili nie ma sensu.Dobrze że jest ktoś taki bo pozwola to nam nie zapominać o tym że giełda to nie same wzrosty.Dobrze że jest ktoś taki bo dopuki pisze, o euforii przynajmniej wśród nas możemy zapomnieć i troszkę bardziej się kontrolujemy(choćby podświadomie).Przy okazji zwraca uwagę na zjawiska które zachodzą na świecie
Choć z jego zawsze negatywną interpretacją się niezgadzam to uważam że dobrze że pisze-Forum jest trochę bogatsze.Obserwacja starć z jego oponętami pozwala wyrobić sobie własne zdanie na zachodzące procesy nie tylko na podstawie tego co piszą pismaki.Ponadto mam nieodparte wrażenie że przyczynił się on do ujawnienia się kilku doświadczonych inwestorów co również jest badzo cenne....
Pozdrawiam wszystkich dzielących się swoimi wiadomościami,troskami,zwycięstwami i przegranymi .Z wami jest na pewno ciekawiej.:-))))))))))
Kenobi / 2006-09-25 20:19 / Uznany malkontent giełdowy
Dziękuję Mari nie tylko za ten, ale i inne rzeczowe i mądre posty, które od pewnego czasu z zainteresowaniem czytam. Życzę udanych decyzji inwestycyjnych i serdecznie pozdrawiam.
orzeł / 2006-09-25 20:50 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Kenobi ja też uważam że dobrze, że piszesz tylko proszę nie twórzy spiskowej teorii dziejów, że ktoś tu nagania i ma wiarę, że owo naganianie działa tak, że ktoś kupi akcje które ten naganiacz mu spuści (proszę to takie naiwne:)
Jednocześnie leszcze to takie obraźliwe określenie :)
Zauważam również, że jakby nie dostrzegasz ile kasy można teraz zarobić co owi leszcze czynią i stąd praktykującymi inwestorami nazwać ich można- niezależnie od ich wiedzy i śledzenia wieści mieżdunarodnych :)
Kenobi masz przegląd ekonomiczny godny podziwu pytanie co z tego masz :) skoro wiesz jak pięknie zarabia się na końcówce hossanny czemu z tego nie korzystasz ?
Nie dziw się więc, że nie po drodze emocjom akcyjnym z emocjami teoretyka (bez obrazy) - to całkiem inne dwa światy i musisz czy chcesz czy nie to to zaakceptować. :)
Jednocześnie od jakiegoś czasu nabrałeś agresji namacalnej która CIę nigdy wcześniej nie cechowała:) i powagi Ci to odbiera.
I rzecz jeszcze jedna - wybacz ale trąbienie o październikach listopadach i jeszcze 10 innych miesiącach ....brrrr jakbyś nie widział ile niespodzianek giełda niesie i ile wcześniej panujących reguł łamie. WYstarczyły dziś mniej makabryczne wieści w stanach od oczekiwanych i jakoś spadków nie widać tzn sap spada jeden procent a nasq ponad jeden. (choć zobaczymy jak to się skończy)
Nie jest to więc takie proste jak mam wrażenie, że TObie się wydaje :) Przyjąłeś jednoznaczną opcję i chwała Ci za to - napewno emocjonalnie "cierpisz" mniej niż ja boś twardy jak skała a ja opierzony jak dają zarobić to z tego korzystam czego i TObie Kenobi szczerze życzę !
myślę że elastyczność to cecha niebagatelnie ważna na rynku o zmienności dużej w czasie tak dziwnym :)
napisał to Orzeł marzący o Twej pierwszej opublikowanej transakcji (jakaś krótka - czemu jej nie otwierasz) albo po prostu o tym nie piszesz bo po co w gronie takich leszczy:(
a skoro tak (zakładając że to prawda) to po co nas pasiesz swymi wizjami samemu z nich nie korzystając (to jakieś niewiarygodne się mi zdaje)
pozdrawiam szczerze i życzę samych sukcesów
Kenobi / 2006-09-25 21:41 / Uznany malkontent giełdowy
Naganianie i leszcze to przecież nie do Ciebie, więc nie rozumiem, czemu się tym przejmujesz. Inni jak widzisz też nie potrzebują adwokatów. Mieliśmy już sporo takich nagłych zrywów z których jak wiemy nic nie wynikało. Próby windowania rynku przed końcem kwartału są znane wszystkim i należy do nich podchodzić z odpowiednim dystansem. Z Twoich tekstów wnoszę, że masz problemy z właściwą oceną sytuacji i stąd te nagłe zmiany frontu - od pesymizmu do optymizmu, od zgadzania się ze mną do przechodzenia na pozycje moich oponentów. Wzroslo, za chwilę spadnie i nie silę się na przewidywanie poszczególnych zagrań, ani się nimi nie przejmuję. Nie musisz korzystać z moich opinii, jak widzę są tacy, którym one nie przeszkadzają i to mi wystarcza. Każdego ruchu giełdy nie sposób dokładnie przewidzieć, co nie zmienia mojego nastawienia co do ogólnego kierunku. Zawsze przychodzi moment, kiedy wszystkie fałszywe sygnały znikają i rozpoczyna się właściwy ruch.
leone / 2006-09-25 17:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
.
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-09-25 17:26
Męczący dziś dzień dla mnie...:)
obiecuję mniej pisać

pozdrawiam
warren buffet / 2006-09-25 17:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja rowniez. przekonywanie innych nie jest moja pasją. kto ma racje ten zyska. i na odwrot. :)

piwko se zapodaje po spacerze i lajtowo.

slaw. bede 20 00. 21 00. chetnie z wami podyskutuje sącząc.
leone / 2006-09-25 17:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pisz,pisz,tylko zdala od Kenobiego,bo Ci sie udzieli
---:-)))

Pesymisci zyja krocej,to dowiedzione
pchelek / 83.31.253.* / 2006-09-25 19:10
spotkalo sie trzech facetow przy flaszcze - pesymista, optymista i realista - obalili pol flaszki - pesymista mowi "zostalo tylko pol flaszki", optymista "zostalo az pol flaszki", realista "poczekajcie chwile skocze do monopolu bo zaraz zamykaja" - wole czytac Was optymistow gieldowych
szprotek / 83.29.26.* / 2006-09-25 18:24
... ale nie jest to dla nich zaskoczeniem! :)))
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy