na kogo głosujecie

lewarek / 2011-09-14 11:21
wybory już tuż tuż, partie coraz bardziej rozbijają się o swych wyborców, jak myślicie komu uda się zasiąść w rządzie? na kogo głosujecie w październiku? kogo zwycięstwo obstawiacie? myślę że faworyt PO może się w październiku rozczarować, bo jego elektorat nie jest zdecydowany, jego głosy mogą się rozpierzchnąć po innych partiach, za to PiS zawsze może liczyć na swój wierny elektorat, bez względu na pogodę...
Wyświetlaj:
zielonaherbatka / 31.175.192.* / 2011-09-28 21:45
Mam nadzieję, ze zdecydowaną większość wypełnią posłowie Platformy. To jedyna szansa dla kraju.
I nie mam zamiaru głosować na nikogo z nr 1 na liście, ponieważ to zazwyczaj najmniej aktywni posłowie. Mieszkam od Swarzędzem. Ktoś tu wspomniał o poseł Szydłowskiej, właśnie chyba na tą panią zagłosuję, ponieważ jej dokonania są spore.
mirrron / 0.0.0.* / 2011-09-21 23:12
dobre sobie... ja nawet nie dopuszczam takiej myśli, chyba Polacy już wyciągnęli wnioski z ich rządów i drugi raz się na PiS nie zdecydują. Na chyba że chcą żyć w państwie zdominowanym przez kościół i Jarkacza, z którym imho jest coraz gorzej bo coraz to bardziej absurdalne rzeczy robi i coraz bardziej się zatraca w swoim fanatyzmie.
anty_ / 2011-09-14 13:09
właśnie tego się obawiam, że przez niezdecydowanie wyborców zwycięży PiS :/
braciak / 31.174.53.* / 2011-10-05 15:13
Rany, oby nie. Obejrzyjcie spot na YT :"oni pójdą na wybory, a ty?" Koszmar. Mobilizacja pełna. Ja głosuję na PO w Poznaniu, też na Szydłowską
.!!!. / 81.190.72.* / 2011-09-14 22:17

właśnie tego się obawiam,

Przede wszystkim skończy się korupcja ,kumoterstwo , lewe interesy i marnotrawstwo w szerokim pojęciu. Skończy się również wszędobylski bałagan ,jaki zaczyna się rozwijać.
Nie Ty jeden obawiasz się tego .
bartasekk / 46.113.30.* / 2011-09-22 14:36
Mieszkam w Poznaniu i zagłosuję na Bożenę Szydłowską z PO. Raz, bo w Sejmie jest stanowco za mało kobiet, dwa - za czasu jej kadencji służby mundurowe dostały spore dotacje, trzy - muzyka wraca do szkół, cztery - dzięki Jej staraniom we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w budżecie Państwa znajdzie się Budowa Zachodniego Centrum Chorób Serca i Płuc. 5 - skutecznie wspiera pozyskiwanie środków na inwestycje i zakup sprzętu dla szpitali klinicznych w
Poznaniu.
anty_ / 2011-09-15 12:37
faktycznie za rządów PiS nie było bałaganu, lewych interesów i walczyli oni żywo z korupcją, że aż musieli robić prowokacje!

Najnowsze wpisy