Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Na Kremlu wypiją wódkę za sędziów ze Strasburga

Na Kremlu wypiją wódkę za sędziów ze Strasburga

Wyświetlaj:
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 86.144.138.* / 2012-04-17 23:09
Polska nie ma ani przyjaciol ANI tym bardziej interesow, przestaje istniec, bo same koscioly i krzyze to niestety jeszcze nie istnienie, trzeba kims byc, cos soba reprezentowac i cos miec i umiec o te interesy dbac.
josef zawila / 79.239.107.* / 2012-04-17 21:57
Na co wy wszyscy liczycie ?
Ze Niemcy i Rosja bedzie placic odszkodowania z zbrodnie hitlerowsko-stalinowskie ?
Ci panowie byli dobrymi kolegami, zaplanowali
morderstwa i dzisiaj mamy my w Europie mieszkajacy
w Niemczech i pokolenie mlodziezy rosyjskiej niejako objac wszystkie zbrodnie na siebie...
Gdybyscie sie zastanowili nad zadaniem jakie ma
Trybunal w Strasburgu to jest to zadanie o numer
za duze dla nich. Uznanie wszystkich zbrodni ludobojstwa jest oczywiste dla danej epoki jaka
byla wtedy i wtedy ci dwaj panowie spowodowali
te zbrodnie. Gdybysmy wrocili do niedawnego ludobojstwa w Jugoslawii, Iraku, Afganistanu
to byla by to ta sama sprawa w stosunku do prowadzacych wojne- z wielka jednak roznica odpowiedzialnosci. odpowiedzialnosc ta zostala rozlozona na wielu winnych, a w przypadku morderstwa polskich oficerow Rosjanie nie uklekna przed Polakami - i nie zrobia tego kroku jaki zrobil pan Willi Brandt ...
Zreszta tyle lat Rosjanie ukrywali ze zrobili to HITLEROWCY nie my obecni Niemcy. kto z nas
ma odpowiadac za zbrodnie hitlerowskie - moje dzieci ze Slaska lub ja - Polak ?
Zastanowcie sie nad tym i wypijcie razem z Rosjanami te wodke a nie robcie dalszych klotni.
Osiagneliscie cel i to Rosjanie uznali.
Przyjdzie czas - przyjdzie rada.
Smutek jest wskazany i zaloba - nie zadna trauma...Polski smutek i polska zaloba !!!
Zegnam - "Bismarck"
żenujące / 89.78.4.* / 2012-04-17 21:54
dymają nas jak chcą.Słabe państwo i jego efekty. 1792.
MURDER / 83.24.114.* / 2012-04-17 20:23
NIE MOGĄ UJAWNIĆ AKT DOTYCZĄCYCH KATYNIA,BO TAM SĄ DOWODY,ŻE CAŁA AKCJA SKOORDYNOWANA BYŁA, BYŁA PROWADZONA I UKARTOWANA W POROZUMIENIU Z HITLEROWCAMI. RUSKIE TAJNE AKTA, A TAKŻE AKTA INNEGO PAŃSTWA NAPEWNO ZAWIRAJĄ JESZCZE JEDNĄ NIESPODZIANKĘ CIĘŻKIEGO KALIBRU...
che / 85.222.28.* / 2012-04-17 08:39
Smolensk, Rosja? 'Nie ma przypadkow. A jesli juz sie jakis zdarzyl to znaczy ,ze byl dobrze przygotowany'.

Dopoki Rosja w obecnym ksztalcie - dopoty nie ma
(zalosnie, bezgranicznie glupio naiwnych) rojen
o jakims 'pojednaniu slowianskim', 'szczerych intencjach' itp.

W koncu JP2 nie udalo sie pojechac do Rosji choc bylo to jego nadrzednym celem...
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 86.144.138.* / 2012-04-17 23:14
a czymzesz dla Rosji jest Watykan,,ktorego ie uznaja,bo maja swoja wiare, tak samo jak Brytyjczycy, ktorzy zgodzili sie zwyczajnie kurtuazyjnie na wizyte papieza po parudziesieciu latch z grzecznosci dla spolecznosci katolickiej w UK. Ludzie kiedy wy zrozumiecie ,ze wasza wiara, wasz papiez nie sa pepkiem swiata, tym bardziej,ze Polska przy Rosji to jak myszka przy wiewiorce. Nic dziwnego,ze nie dadza sie za nos wodzic myszcce. Ty bys sie dal??
pomo dore / 2012-04-17 07:30 / Tysiącznik na forum
od siedemdziesięciu lat Rosjanie robili wszystko żeby zbrodnia katyńska nie wyszła na jaw a jak juz wyszła to machlaczyli, rzucali fałszywe oskarżenia, do dziś w pełni nie przyznają się do winy i nie biorą odpowiedzialności za ten czyn. Dlaczego więc zagorzali fani PO uważają że w przypadku wypadku smoleńskiego intencje Rosji są czyste, działanie przejrzyste i nam przychylne????
Powinniśmy wreszcie przyjąć do wiadomości, że od czasów Piotra Wielkiego, Moskwa nie ma przyjaciół, ma tylko interesy

przecież śledztwo w wypadku smoleńskim prowadziła ta sama ekipa kremlowsko-putinowska które wciąż machlaczy w sprawie katyńskiej.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-04-17 07:50
Ta ekipa rozmawia z Unią z USA i Chinami. Również mataczą. Nie ma i nie będzie innej ekipy. Alternatywą jest opozycja Ziuganow, Żyrnowski, Prochorow.
Jeżeli jedziesz do Zimbabwe, to szczepisz się przeciwko polio, jeżeli jedziesz do Rosji, to również musisz uważać, żeby nic ci się nie stało, bo wpadasz w Czarną Dziurę i potraktują cię jak padlinę.
Jeżeli Kaczyński oczekuje, ze będą nas traktować po europejsku, to dziwaczne. Nie może oczekiwać od niedźwiedzia, aby podał łapę, bo ubrali go w garnitur uszyty w Londynie.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-04-17 11:45

Jeżeli Kaczyński oczekuje, ze będą nas traktować po europejsku, to dziwaczne

Wpisz sobie POsrancu w miejsce "Kaczynski" wyraz "TUSKOMATOL". Wtedy te zdanie bedzie mialo jakis sens ...
MN4 / 212.109.148.* / 2012-04-17 11:58
Tusk nie oczekuje, że będą nas traktować po europejsku. Tusk, podobnie jak inni liczy się z realiami. Ani Obama, ani Barroso, ani Wen Jiabao nie macha szabelką przed carem Putinem, bo to bez sensu. Oni po prostu traktują Rosję jak Rosję.
PISiorze.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-04-17 12:46
Wole gdy ktos macha szabelka - przynajmniej twarz zachowa (chociaz tyle), niz daje dupy jak c*** - tak jak robi to regularnie twoj idol pacynkowaty.
Obama tez nie macha bo z niego taki sam pajac jak z tuska, Barosso to tez twoja klasa, natomiast wszyscy szanowani prezydenci USA dosc mocno ta szabelka machali. Tylko takich Rosja szanuje, czego nie zauwazaja twoi idole - niby "historycy" Komorkowski i Tusk ...
MN4 / 212.109.148.* / 2012-04-17 17:16
Jest taki cytat pod którym podpisują się różni, a powinien go stosować światły premier.

Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Marek Aureliusz
Reinhold Niebuhr
Christoph Oetinger
pomo dore / 2012-04-17 08:02 / Tysiącznik na forum
ale Kaczyński nie oczekuje bo on wie z historii jaka role pełnomy u Rosjan i złudzeń nie ma. Zdumiewają mnie złudzenia wyborców/wyznawców PO
ze będą nas traktować po europejsku


to jakby w życiu prywatnym mieć sąsiadów z którymi od 6 pokoleń drzesz koty, którzy co jakiś czas wpadają i zabijaja ci członka rodziny przy okazji gwałcąć wszystkie ciotki w wieku tartacznym. I do takiego sąsiada idzie np twój syn którego oni serdecznie nienawidzą bo troche krwi im napsuł i w ich mieszkaniu umiera. Może to wypadek i spadł z taboretu a może sprzedali mu kosę. Tego nie wiesz.
Czy zlecasz temu sąsiadowi wyjasnienie okoliczności smierci twojego syna?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-04-17 09:37
Obrazowo przedstawione i oddaje w 100% to co sie stalo, tzn. jak wydymano Tuska z ta swoja zgrają "POekspertów" ...
Serano / 213.227.87.* / 2012-04-17 15:04
Aż dziw bierze, że niejaki Oszołomowaty jeszcze nie złapał za widły (czy co tam mu z gnoju pod domem wystaje) i nie rozniósł owego sąsiada wPISdu! Anielska cierpliwość po prostu...
Oszolomowaty / 79.255.106.* / 2012-04-17 21:01
Ty tez biedaczku dajesz tyłka ze strachu każdemu na zagwizdanie? Bo ci się wydaje, ze nie dasz rady sie oprzeć? No cóż - widać wyraźnie, ze rząd odzwierciedleniem elektoratu jest ..
A może masz po protu z tego przyjemność ..? Do Biedronia proponuje modły składać.
Serano / 213.227.87.* / 2012-04-18 12:51
Nie wiem, kto jest Biedroń. A przyjemność mam, i owszem - śmiania się z ciebie, pajacu. Oraz z patrzenia, gdy się pienisz jak przeterminowany proszek do prania. :-)))))
adamRocznik91 / 2012-04-17 08:32 / Bywalec forum
a przecież miała mieć Rosja niby jakieś przecieki, że wyrok będzie dla nas niekorzystny a tu proszę, jednak niespodzianka

Najnowsze wpisy