Forum Polityka, aktualnościPolityka

Na Leppera czekają prokuratorzy

Na Leppera czekają prokuratorzy

Money.pl / 2007-10-22 19:04
Komentarze do wiadomości: Na Leppera czekają prokuratorzy.
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-10-23 07:01 / Tysiącznik na forum
Zal mi Leppera, był takim samym udzielnym władcą swych szeregow partyjnych, on ich wstawial na listy, on ich wynosil na piedestal, on ich strącał. Podobnie czynia inni guru, nie jest ich zbyt wielu, ale do nich sie nie czepia. Jest stare przesłowie: dajcie mi człowieka a paragraf sie znajdzie. W ostatnim okresie schowal sie bardzo glęboko rzecznik praw obywatelskich, a szkoda, czyzby przewidzail że PIS przegra wybory. Obywatele nie sa chronieni, np. mozna zabic czlowieka prądem na lotnisku zgodnie z przepisami prawa, ale czy na pewno. Można wypuścić na przepustkę z wiezienia, na przepustce zabija, wraca zbrodniarz do więzienia, nikt nie ponosi odpowiedzialności bo koleglna odpwiedzialnośc nie istnieje, sankcjonuje bezprawie. Ofierze nie wroci to zycia. Widzieliśmy co dziennikarze wyrabiali żeby podnosić poprzeczke skandalu, dla wierszowki i obligatoryjnych kosztów uzyskania przychodu w wysokosci 50%, mozna zapisać sie w wydaniu jak lawina śniezna, to sie robi, podatnik, czytelnik , placi i jest strzyzony. Za ofiarami skazanymi nikt sie nie obroci, skazani nie maja głosu, sprawiedliwości brak. Lepper też dal sie poniesc euforii, wielokrotnie pietnowałem jego zachowania, mimo że wykrztalciucy mu zazdrościły, to nioe potrafil sam siebie dyscyplinować, wladza do glowy uderzyła, zanim euforia mineła, stało sie, śmietnik historii już czeka a szkoda. Obserwuje wielu profesorów ktorzy winni zdać tytuły, bo ich wiedza jest znikoma, ale oni o tym nie wiedzą, myśla że sa mądrzy i lubiani.
mario17 / 82.160.212.* / 2007-10-22 23:26
Niech Lepper zdejmie ten biało- czerwony krawat, bo mi nerwy puszczaja.
sceptyk / 2007-10-22 22:51 / Tysiącznik na forum
PO ledwie wygrało wybory a już wypuszcza siepaczy na przeciwników politycznych.
Jooo35 / 213.158.196.* / 2007-10-23 10:27
Powyższy artykuł mówi o obecnym ministrze sprawiedliwości Ziobrze. Od kiedy Ziobro jest w PO???

To jest niewiarygodne, jak zwolennicy pis rzucają błotem w innych za to, co sami robią
pantagruel / 2007-10-23 07:52 / OJOS DE BRUJO
siepacz to Ty jestes. Poczytaj swoje wypowiedzi.
Elendir / 2007-10-22 20:27 / Łowca czarownic
Ciekawe co usłyszymy w sprawie oskarżenia Ziobro. Czy Lepper przyparty do muru coś zezna sensownego?
keyser soze / 84.10.91.* / 2007-10-22 19:04
gupio jędruś, co nie ???
mario17 / 82.160.212.* / 2007-10-22 23:23
Jedruś Kmicic to raczej nie jest, mimo że w Częstochowie był nie raz.

Najnowsze wpisy