Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Na pokład Ryanaira wniesiesz butelkę wina

Na pokład Ryanaira wniesiesz butelkę wina

Money.pl / 2013-10-27 21:34
Komentarze do wiadomości: Na pokład Ryanaira wniesiesz butelkę wina.
Wyświetlaj:
zdzisiek12344321 / 86.2.33.* / 2013-10-27 21:34
[...] W sposób jaki Ryanair traktuje pasażerów jest żałosny. Dziwi mnie, że ktokolwiek nimi lata. Nie wspomnę o tych fanfarach przy lądowaniu, jak w cyrku oraz światła które są włączone na na maxymalną ostrość, tak ,żeby czasami klient nie mógł zasnąć i odpocząć. Próba sprzedaży na siłę czegokolwiek. Marne grosze dla załogi, wykorzystują marzenia ludzi o lataniu, plus jeszcze agencje każą sobie płacić 400 funtów za to niby że ci tam dają pracę ,także sam musisz opłacić mudnur, mieszkanie, jedzenie, masz nie płatną przerwę i wiele wiele innych!(polecam fora) Według mnie trzeba być idiot* żeby się na takie warunki umowy o prace zgodzić. Jak już polecam Wizzair, przynajmniej mają komfort podczas podróży, ładne samoloty, często widzę, że bilety są tańsze, a obsługa chociaż ma dopasowane mudnury! Każdy na świecie zna firmę Ryanair i każda linia lotnicza gardzi nimi. Polecam lot tymi liniami lotniczymi żeby się tylko pośmiać i nakręcić komedie. Powodzenia. Nie rozumię dlaczego latacie takimi liniami( nie mówię że wszyscy) chyba nie którzy lubią być źle traktowani, poniżeni podczas sprawdzania bagaży, wyśmiani, nie wyspani, zdenerowani i ogólnie płacić więcej za przelot niż np.BA. Tam napewno dadzą wam poczucie ważności i jak bardzo wartościowymi dla nich pasażerami jesteście. Ja nawet zadarmo bym nimi nie latał. Polecam KLM, BA,Wizz air, Easy JET, TAP Portugal airlines.Dobre linie nie muszą uciekać się do takiego żałosnego marketingu.
A pan CEO Ryanair na bank ten artykuł sponsorował, nie dajcie się nabrać![...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
PaolaMariola / 194.181.89.* / 2013-10-28 12:07
"nie rozumię"?
Pasażerka / 87.204.211.* / 2013-10-28 10:32
Leciałam tydzień temu Ryanairem i nie masz racji. Zauważyłam poprawę w porównaniu do ubiegłego roku. W samolocie nie ma już sprzedazy na siłę, uporczywych zachęt nagranych na taśmę odtwarzanych w trakcie lotu.

Poza tym- zmiany mają dot.m.in. oświetlenia w trakcie lotu - wieczorem i rano wprowadzają tzw. "ciche loty" przy przygaszonym świetle.

Nie zauważyłam wyśmiewania się z pasażerów ani poniżania. Zatem przesadzasz. Zresztą latasz tylko "dobrymi" liniami to skąd możesz wiedzieć jak jest w Ryanair.

Co do Wizzair -ceny biletów są u nich wyższe, wiem, bo sprawdzam regularnie. Dochodzi kwestia bagażu podręcznego, w Ryanair za darmo przewozisz walizkę 50x40x20 a Wizzair bez opłaty tylko taki większy piórnik 42x32x25..

Najnowsze wpisy