Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na rynku akcji czas na korektę?

Na rynku akcji czas na korektę?

orzeł / .* / 2005-06-18 09:57
Komentarze do wiadomości: Na rynku akcji czas na korektę?.
Wyświetlaj:
ORZEŁ / .* / 2005-06-19 09:53
Hej misiu a skąd masz dane na temat tego jak mi idzie!? I o jakiej krytyce mówisz?!:) Oj wtopiła koleżka pewnie ostatnio i błądzi rozum w kierunku frustracji:) nie martw się o mnie Andrzejku odrabiaj straty i uśmiech na usta."boss tego forum" no cóż to TY tak sądzisz - może mam takie moralne prawo (raczej prezes honorowy) ale na szefa mianowałbym np Strokusie (pozdrawiam)"Ty też krytykujesz innych " - jakich innych masz na myśli !? nie odpowiadaj tylko zastanów się bo to nie forum o zbłądzonych duszach :) nie przejmuj się napewno uda Ci się jeszcze kiedyś zarobić. No i wnosisz tak wiele tutaj na forum że trzymaj tak dalej.Życzę Ci by każda Twa sesja była taka jak moja piątkowa. Szczerze.A FAM.......no cóż zarobię lub nie ale nigdy nikomu tutaj źle nie życzyłem nawet jeśli irytował mnie wirtualizają absolutną:) I tobie też dobrze życzę choć zrobiłeś dziadostwo popełniająć tutaj precedens zła... fuj . Who are you !? Nie odpowiadaj bo to nie forum dla zagubionych dusz ....dobra muzyka kawa no i nie wiem jak to u Ciebie dziewczyna lub chłopiec przy boku i będzie dobrze ........ Pamiętaj słowo ma wartość niesłychaną i warto nie rzucać ot tak na ekran.A MOŻE TY JESTEŚ ANIĄ:)
anna / .* / 2005-06-19 19:38
anna pisze zawsze jako annna :)nawet po krytyce :)
orzeł / .* / 2005-06-19 01:02
czyżbyś dlatego się nie przyjrzał że popełniłem makabreskę pisząc przez "ż" !
orzeł / .* / 2005-06-18 09:57
NO i co Andrzej odnalazłeś ten fam po 11,50 czy nie !? jeśli znajdzesz daj znać bo trochę głupio się poczułem kiedy tak oficjalnie zakomunikowałeś że nie było takiej transakcji w piątek :)!
andrze / .* / 2005-06-19 09:12
TY też krytykujesz innych czsami niesłusznie, a przy tym czujesz sie jak boss tego forum, coś kiepsko Ci ostatnio idzie i wyżywasz się na kim popadnie. Jestem pewny że na FAM nie zarobisz :)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy