Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na rynku akcji niewielkie wzrosty

Na rynku akcji niewielkie wzrosty

Money.pl / 2007-05-02 17:15
Komentarze do wiadomości: Na rynku akcji niewielkie wzrosty .
Wyświetlaj:
Krzych / 2007-05-03 12:17 / Płoteczka na forum
witam.
spojrzałem w kalendarium i wygląda że będzie ciekawy dzień dla jankesów a co za tym idzie piątek.O godz. 14:30
ilość nowo rejestrowanych bezrobotnych prognoza 325tyś.
wydajność pracy prognoza 1,1%
jednostkowe koszty pracy
a miałem nie zaglądać , a co do nowych emisji to największa żyła złota dla większości :)
lim / 2007-05-03 12:17
Dzień dobry wszystkim. Dobrze chyba wspomnieć ze jeszcze w 97' PBG to było 1 biurko, 1 komputer z siedzibą w garażu :-)
nawrócony lucyper / 85.128.94.* / 2007-05-03 12:14
Oddajcie LEBOWSKIEGO
marboru / 2007-05-03 12:28 / portfel / "Bankier giełdowy"
BIG Stalowy wracaj.
ślicznooka / 2007-05-03 12:12 / Uznany gracz giełdowy
mąż zadzwonił do mnie z gratulacjami, że Budek drugi dzień 10% na plusie i reszta moich spółek także na ładnych wzrostach. okazuje się, że w święta także można być rekinem giełdowym:-)
modliszka / 2007-05-03 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam,
Moje obserwacje, na temat giełdy.
Na giełdę trafiają spółki, które w jakimś tam stopniu, zaczynają odczuwać, brak kapitału. Dobrze jest, kiedy spółka, ma ambitne plany i pragnie wykorzystać ten kapitał, w zacnym celu, generując zysk, pomnażając swój kapitał. W dzisiejszych czasach jednak, coraz więcej jest szulernii. Spółki, wchodząc na giełdę, ciągną kasę z drobnych ciłaczy, którzy w nadziei, na wielkie zyski, idą z torbami do swoich biur maklerskich. Kasa z giełdy jest łakomym zyskiem, dlatego też mało która spólka właściwie, nią zawiaduje. Zle zarządanie, pogłębia flustrację i wtedy pada pomysł, na kolejne pp i w innym przypadku spit. Ładnie nazywany "poprawa płynności spółek". Jeżeli już mówiy o zachwianiu płynności, to powinna nam się zapalić czerwona lampka w głowie "hallo, coś się dzieje złego".
Przy zbyt wielkim obrocie akcjami, wypracowany zysk, zaczyna się rozpłynniać a o płynność spólki, jest jeszcze gorzej zadbać.

Rozmawiam z wieloma osobami, których spólki albo są na giełdzie, albo się szykują do wejścia, albo z tymi, którzy mówią NIGDY Giełdy - i to są według mojej oceny, naprawdę moce firmy, które doskonale dają sobie radę zarówno na naszym rynku, jak i innych rynkach światowych.

W swojej krótkiej przygodzie z giełdą, nie spotkałam się ze zjawiskiem, że jakaś społka wycofała się z obrotu akcjami, wykupując akcje, od swoich akcjonariuszy za godziwe pieniądze. Być może Wy, jako długoletni inwestorzy, mieliśćie doczynienia, z takim zjawiskiem - chętnie poczytam.

Dlatego też, staram się bazować na spólkach, które nie zawiadamiają mnie, co kilka miesięcy, o nowym pp, czy też splicie. Staram się, jak będzie czs pokaże. Stąd też moje twierdzenie, że żadna szanująca się i w marę dobrze prosperująca spólka, nie potrzebuje pp, jak też splitu.
Oczywiście, możecie się ze mną nie zgadzać, szanuję każde zdanie.

Pozdrawiam all
Zbyś / 91.150.161.* / 2007-05-03 15:06
polifarb dębica
pawel_b / 2007-05-03 12:29 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc, wejscie na giełdę to dla właścicieli najkorzystniejsza forma sprzedaży. Żadna osoba ani instytucja nie kupi po takich kwotach jak szeroki rynek na ktorym jest hossa. Zobacz GaduGadu - właściciele nie mogli znależć kupca po 25% ceny za którą weszli na giełdę. Naprawde dobre firmy, które przynoszą duże zyski nie wchodzą na giełdę bo po co? żeby się dzielić zyskiem? Tak więc masz całkowitą rację.
anonim_03 nielogo / 129.206.32.* / 2007-05-03 12:55
Jeżeli naprawde tak uważasz czy to znaczy że nie masz żadnych akcji ?

Rozważmy takie przypadki:

- firma ma 1 promil potencjalnego rynku i na rozwoj potrzebuje kapitalu. dzieki temu o tym jakie technologie beda rozwijane decydują kolektywnie ludzie a nie banki.
- firma powstała z połączeń lub konsolidacji innych, małych firm. Najlepsza formą własności jest bycie na gieldzie.
- firma giełdowa musi przestrzegać pewnych reguł, co uwierygadnia ją w oczach klientów.

problem sie zaczyna jak wycena giełdowa nijak sie ma do przyszłych zarobków firmy.
a dotego zarząd to świetnie rozumie i chce wydoic ile sie da, póki sie da.
voodoo child / 2007-05-03 11:32 / "Slight return"
Generalnie się zgadzam, na naszej giełdzie jezeli chodzi o pp i splity przeginają. Ale w sumie to giełda jest po to żeby firmy mogły pozyskiwać kapitał.Tak rozumując to zadna szanująca (jak to nazywasz ) się firma nie wchodziłaby na giełdę
modliszka / 2007-05-03 11:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dlatego parafrazując "giełdę traktuję, jak Biedronkę"
W masie kiepskich towarów, można znaleźć coś dla siebie, co ucieszy ;-)
anonim_03 nielogo / 129.206.32.* / 2007-05-03 11:13
nic dodać, nic ująć
sumani / 2007-05-03 11:00 / Plankton giełdowy
Przykład PC Guard -gdzie ktoś z zarządu z rozbrajającą szczerością oznajmił że rozwodnienie spowoduje napływ kapitału spekulacyjnego na czym mu zależy ..
modliszka / 2007-05-03 11:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No właśnie, taki zachowania, mam głownie na myśli...

A potem najlepiej zabrać kasę, ogłosić upadłość i wziąć nogi za pas. Przepraszam, za taki czarny scenariusz, ale w obecnej hwili mam właśnie takie groteskowe spojrzenie, na rzeczywistość...
modliszka / 2007-05-03 11:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w tym kraju, nic nie powinno nas już dziwić...a oto nowe wątki, w sprawie Interbrok..

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Niebezpieczne-zwiazki-Co-laczy-Interbrok-Investment-z-WGI-1578121.html
sumani / 2007-05-03 11:34 / Plankton giełdowy
znów BRE bank w tle...
warren buffet / 2007-05-03 10:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja bym dodał: ok, niech zrobi sobie PP, ale nie emisja za emisja
jeż / 2007-05-03 11:17 / Bywalec forum
jeżeli spółka chce wyemitować nowe akcje - to proszę bardzo ale na zdrowych zasadach.
Firma spoza giełdy, jezeli chce pozyskać kapitał na rozwój czy inwestycje w postacji kredytu z banku, lub ktoregokolwiek funduszu strukturalnego to musi przdłożyć sporo dokumentacji i analiz opłacalności przedsięwzięcia niczym komisja przyzna pieniądze. Ale po określonym musi się rozliczyć z tych pięniędzy.
A spółka giełdowa może uzyskać zgodę na emisję nowych akcji na zadadzie uchwały WZ.
Z uzyskanych pięniędzy z emisji nie jest rozliczana.
Może zasadzić nawet las na księżycu i będzie dobrze.
modliszka / 2007-05-03 10:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jeżeli tak się dzieje, to należy brać nogi za pas i uciekać, od niej jak najdalej..
slaw / 2007-05-03 10:57 / Uznany Gracz Giełdowy
niekoniecznie ..... to tak jak ze smieiciami cos bylo smieciem a nie jest ..... pp (o splitach nie mowie) nalezy oceniac pod katem wlasnie mozliwosci inwestycyjnych - znowu przykład pbg --- tylko nie kacje po 10 groszy czy złotówce dla mas (przpraszam za stwierdzenie) ale po cenie rynkowej tak jak nowa emisja zamiast 100 akcji po 1 zł - jedna akcja za 100 - i wszyscy zadowoleni spolka ma pieniadze amisja nie jest duza nie dochodzi do rozwodnienia akcjonariatu (gant) i wtedy zobaczymy cz sa chetni zaplacic za te akcje tyle pieniedzy ......
modliszka / 2007-05-03 11:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sławku, nie zagłębiałam się za mocno nad pbg ( może i szkoda) ale mnie osobiście przerażają tzw "groszkówki"...Mam wrażenie, że zaczyna się już "dzielenie włosa na pól"...a to do niczego dobrego, nie doprowadzi. ZAczynam się obawiać, czy zjawisko to nie stanie się nagminne na budowlance, gdyż ceny materiałów ostro idą w górę, kontrakty obwarowane, a kasa z obecnej ilości acji, jaka jest w obrocie, może nie wystarczyć...

Pozdrawiam
slaw / 2007-05-03 10:46 / Uznany Gracz Giełdowy
2007-05-02 20:54:50 | *.*.*.* | anonim_03
pytanie czy ta korelacja jest pozytywna czy negatywna.
np. technologie i surowce to korelacja bardzo silnie negatywna (w 2000 na
miedz i złoto nikt nie patrzył).
być moźe DJIA i rynki wschodzące, bankowo-budowlano-surowcowe teź mogą mieć
negatywną korelację. skomentuj

Hmmm obawiam sie że wplatałem sie w dyskusje z Tobą która przerasta moją wiedze w zakresie funkcjonowania rnków kapitalowych ale sprobuje coś napisać ...

Jak chodzi surowce to negatywan korelacja wystepuje przede wszystkim moim zdaniem jezeli chodzi o rope. Pożywka dla Dow jednak jest niska cena ropy natomiast dla nas wysokie ceny ropy sa ważne ze wzgledu na orlen i lotos i to nam akurat pomaga pomijając fakt ze to nie ta sama ropa (brent u nich u nas Ural - zupelnie inaczej wyceniny).
Kurelacji technoogicznej by nie przeceniaż ze wzgledy na male znaczenie u nas tej branży w indeksach.
Natomiast waznym elementem bedzie zachowanie sektora finansowego.
W ogole ciężko mi sie wypowiadac co do braznz natomisat jezeli mielibysmy rozmawiac o korelacji indeksów to uważam ze bedziemy chodzić tak jak Dow ... i to nie my jedyni.

nieskładne to co napisałem ale na tyle wiedzy starczyło ..... mysle że bardziej pogadalbyś z Samurajem, Warrenem i ... Bigiem o tych sprawach jak ze mną
warren buffet / 2007-05-03 10:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no, mysle ze Samuraj i Big duzo wiecej by tutaj wnieśli do dyskusji niz ja... choc zgodze sie z jednym. chodzimy jak piesek na smyczy za jankesami.... zastanawiam sie tylko nad jednym... jak sie u nich sypnie.. to co my zrobimy ? jesli

1. nasz PKB będzie dalej szedł w gore
2. jesli nasze nieruchomosci beda jako tako sobie działały
3. jesli do funduszy dalej beda waliły takie środki...

na chłopski rozum - pojdziemy w dol, bo nie da sie przeciw gospodarce swiata isc ciagle... no ale.... wlasnie jest ale.. ciekawe jakby to bylo rozciagniete w czasie
anonim_03 nielogo / 129.206.32.* / 2007-05-03 11:22
to chodzenie na pasku troche sie urwalo w 2006,
w ciagu 5 lat wig20 zrobil 180 % a DJIA 30 %.
porownując NASDAQ z mWIGiem tez slabe.

poza tym w USA bańka nieruchomisci sie juz zawalila a u nas jeszcze nie ...
najbardziej na tym straca banki (nie liczac "wlascicieli" swojego M)

PS. BIG po moim portfelu pojechal jak po łysej kobyle, co gorsza miał racje.
sumani / 2007-05-03 10:55 / Plankton giełdowy
....do tego dochodzi fakt że gospodarczo osadzeni jesteśmy na rynkach europejskich a cała gospodarka eurolandu coraz bardziej chyba już patrzy na wschód ten daleki jak i ten bliższy
kolesik / 87.206.237.* / 2007-05-03 10:37
a rury do tego kontraktu to pewno wyprodukuje PEPSI i żywiec
mikus / 2007-05-03 09:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam,
jezeli już BRE robi takie numery to przestaję się dziwić czemukolwiek.
http://gielda.wp.pl/POD,3,a,1,b,1,c,11,index.html?P%5Bnumer%5D=8838652&P%5Bobr%5D=gf&ticaid=13ad1&_ticrsn=5
sumani / 2007-05-03 10:22 / Plankton giełdowy
Dziwię się zawsze gdy czytam o takich rzeczach.W takich przekrętach biorą udział ludzie którzy -z mojego punktu siedzenia-zarabiają duże pieniądze .Po co im udział w takich machlojach ?Mam dużo -chcę mieć więcej?
warren buffet / 2007-05-03 10:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wlasnie ze odpowiedz brzmi: tak
sumani / 2007-05-03 10:45 / Plankton giełdowy
Witam ,no wreszcie można zarobić na 14 nfi bo ja to się w grudniu na nim przejechałem ale z dzisiejszego punktu widzenia dobrze zrobiłem że go sprzedałem :)
lechistan / 2007-05-03 12:23 / portfel / Bywalec forum
witam
sumani
a ja wczoraj kupiłem duuuuuuuuuuzoooooooooooooooo 14 NFI po8.50!!!!!
i co teraz??
pozdro
slaw / 2007-05-03 09:58 / Uznany Gracz Giełdowy
widze ża na forum pojawiła nsie nowa tradycja .... ignorowanie wpisów przez osoby z czarnej listy osobistej .... hmmm tez taką stworze może))))) ale jak to ma pomoc w uporzadkowaniu dyskusji to ok
anonim_03 nielogo / 129.206.32.* / 2007-05-03 10:31
slaw, ja tam wczoraj napisalem o korelacjach pozytywnych lub negatywnych i czekam na twoje zdanie ...
kazelot / 2007-05-03 10:19 / Tysiącznik na forum
Ja Cię zawsze czytam z uwagą.A że mało odpowiadam,po prostu jeszcze mam mało do powiedzenia.......więc czasami milczenie jest.....
gollum / 2007-05-03 10:00 / Uznany Gracz Giełdowy
Co masz na myśli bo nie trybię?
slaw / 2007-05-03 10:02 / Uznany Gracz Giełdowy
nie zastanawiaj sie bo jeszcz u ciebie trafie na taka liste Olo
gollum / 2007-05-03 10:08 / Uznany Gracz Giełdowy
Napiszę co myślę potem bo teraz muszę jechać do Media Markt.

I zamierzam napisać co naprawdę myślę. Najwyżej dostanę bana na IP za wulgaryzmy.
modliszka / 2007-05-03 11:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jedź, jedź...zobacz czy są fajne suszarki, do włosów...
inwestor1975 / 2007-05-03 10:02 / Tysiącznik na forum
a kto jest na tej czarnej liście??
slaw / 2007-05-03 10:03 / Uznany Gracz Giełdowy
no ja jeszcze nie mam ale chyba na sporej czesci wystepuję.. i to hyba jaki lider )))) a co tam niech bedzie i tak będe tu pisał
sumani / 2007-05-03 10:11 / Plankton giełdowy
i bardzo dobrze ,bo jak tak wszyscy zaczną się obrażać ...eehh
anonim_03 / 2007-05-03 09:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do waszej dyskusji wczoraj.

Ja to widze tak, że gielda jest po to by pozyskiwać kapitał na rozwój -- ale do czasu. W pewnym momencie ten zainwestowany kapitał musi przynosić zysk, który spółka powinna oddać inwestorom. Poprzez umażanie akcji czy dywidendę.
warren buffet / 2007-05-03 09:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
w ekonomii jest takie pojęcie, że wyprodukowanie kolejnej sztuki dobra wcale nie musi nam przynosic kolejnego zysku, a wręcz ten zysk sie moze zmniejszac... na skutek zaangazowania za duzo dodatkowej kadry, energii...

dokladnie jest z drukowanymi akcjami... w pewnym momencie sie to urwie oraz co wazniejsze - w pewnym momencie idiotów będzie mniej niz akcji. i wtedy nadejdzie koniec. amen
modliszka / 2007-05-03 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren, lepiej bym tego nie ujęła..:-) Potwierdzam argumentację.
jeż / 2007-05-03 10:00 / Bywalec forum
ja uważam że jest zbyt liberalne prawo.
Jak może KNF wyrazić zgodę na nową emisję akcji spółki, bez formalnego rozliczenia finansowego z poprzedniej emisji.
sir Magik / 83.24.126.* / 2007-05-03 10:16
też tak myślę...
zlikwidować liberalizm!!!
zlikwidować prawo!!!
slaw / 2007-05-03 09:51 / Uznany Gracz Giełdowy
hossa i bessa nie ma nic wspolnego z iloscią akcji w sztukach Warren .... to nie jest robota na ilosc tylko na jakość ..... jak nie ma chetnych to i na spolke ktora ma 2 miliardy akcji to i nie bedzie na spolke ktora ma milion akcji
warren buffet / 2007-05-03 10:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ano hossa to hossa... natomiast męczą mnie te emisje ciągłe
sumani / 2007-05-03 10:28 / Plankton giełdowy
Zarządy wiedzą co robią -korzystają z dobrej sytuacji na giełdzie .A wiadomo że wiecznie trwać ona nie będzie .
anonim_03 / 2007-05-03 09:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja bym to ują inaczej (bo nie lubie mieszania gospodarki towarowej i marzeniowej).

Inwestorzy dokładają do spółek, i mają przy tym świetny humor. Kiedyś kapitał inwestorom się skończy a i humor popsuje.

troche danych, co prawda mało dokładnych:
zarobek spółek w 2006: 22 mld zł.(głównie KGHM, PGING i Orlen)
właty do fundzuszy w samym marcu 2007: 4.5 mld zł,
slaw / 2007-05-03 10:02 / Uznany Gracz Giełdowy
zgoda ale ten rok powinien byc lepszy chyba .... ponadto wplaty zawsze beda wieksze gotowizny w portfelach jeszcze sporo a i chyba ludziska przekonali sie do inwestowana w fundusze bardziej dlugoterminowo .... nie iwem skad jesteś ale mam wrazenie że patrzysz z pozycji mieszkanca wiekszego miasta ... ja patrze z pozycji miasteczka w ktorym ludzie na słow fundusz inwestycyjny dreszczy dostają jeszcze dlatego uwazam że dodatkowe pieniadze to dopłaty a nie nowe wplaty w znacznej części ..... zobaczymy ile z tych 22 miliardow wroci w postaci dywidendy ale mysle ze w tym roku w okolicach 6 miliardow powinnno wrocic na rynek
anonim_03 nielogo / 129.206.32.* / 2007-05-03 10:35
z wioski, 15 tysiecy dusz.
a tych lokat w PKO BP to jeszcze sporo, kiedys chyba wyląduja w funduszu Credit Suisse.
gollum / 2007-05-03 09:37 / Uznany Gracz Giełdowy
I nie będzie splitów, nie będzie akcji, nie będzie PDA, nie będzie niczego.

Wszystko zlikwidujemy.
flugo / 2007-05-03 09:42 / portfel / Dziecko hossy
i za to cię lubię gollumowiczu!
warren buffet / 2007-05-03 09:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kononowicz :)
bebe / 2007-05-03 04:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Witajcie ! przepraszam, ze znow tu sie pojawiam, chcialam pisac na innym forum, ale cholera technicznie nie jestem w stanie sie tam zalogowac, dlatego prosze Was o wybaczenie, ze znow tu zawracam Wam glowe na inny temat .prosze kto nie chce czytac, to niech omija watek "bebe".
muzycy i inni to jeszcze nie to bej be....., bej be..., ale dowiaduje sie coraz wiecej ,ile to piosenek ma ten tekst.
a propo tego co uslyszalam w tv : moje skromne zdanie, ktore musze powiedziec - bo bym nie byla soba : panie Kwach, zenujace powroty do wladzy, czepiac sie noblowskiej kobiety , owszem moda na babcie i to tak ze szczytnymi triumfami , zenada, widac, ze pali sie grunt ....gniewu i biedy innych na tym ziemskim padole, ktorzy moga uslyszec jak to sie "skromnie panu zyje. a propo noblistki , jako najwyzszemu autorytetowi wobec swiata, to powiem, niechlubne wciagac w te pana gierki polityczne -kogos, kto tylko, tylko, tylko ma autorytet, owszem u mnie rowniez Wielki, ale......ale..........ale.....tylko jeszcze raz powiem tylko w WASKIEJ dziedzinie, ja wole Pietrzaka - czysta Linia, a jakze brzmi....
Widze jak szukasz- mlody i cwany i pozbawiony godnosci = wladzy, bo boisz sie, ze ujrzy swiatlo dzienne..................a przy wladzy wywiniesz sie, ja mowie NIE, NIE, NIE.
Panie Borowski z wielkim szacunkiem do Pana, lubie Pana w Polityce terazniejszej, prosze zawalczyc o siebie, ale.....ale...ale....watpie, czy akurat /wiem elektorat musi byc-taka polityka/, czy to ci , ktorych widzialam obok Pana /mowie o jednostkach -palacych sie do wladzy- dzieki kamerzysci -potraficie, oj potraficie/. musi byc Pan ostrozny= bo mlode, glodne wilki /dzikosc bezmyslna moze zagrysc/, a szkoda.
Panie Cimoszko niech Pan stanie po stronie Borowskiego i wlaczy sie w walke o PRAWDZIWA POLSKE, ktora Pan chce widziec - moja prosba.
sily ochrony, prosze o Oleksego zadbac-jego bezpieczenstwo - prawdziwe, tak sie stalo, jak widocznie musialo byc jest ok. ale....ale....ale....widze Pana zmagania, nareszcie ....tez pan chce cos powiedziec/czuwajcie nad tym czlowiekiem/ - bo jego slowa w spowiedzi dla swoich dzieci i beda oczyszczeniem jego i nareszcie bedzie mial spokoj - on tez w takich , a nie innych czasach musial przeciez zyc, niech uwierzy w to co mamy, glowa panie do gory i teraz niech sie inni krwiozercy boja, ale tak naprawde boja, ja czekam na ruchy, ale musza byc szybkie i madre - bo szkoda czasu, a mamy wszyscy sznase - niech Pani Blida - bedzie przykladem tak wielu plaszczyzn. czekam na ewentyalne komentarze. bej be...., bej be....ide dalej na ful.
acha PO - dobrze zaczynacie isc.
w Polsce trzeba myslec, my juz nie ciecie, blokowskie i wiejskie, ktorzy musza zmagac sie z li tylko co do gara wlozyc /"przedtem zadzila s[przedajaca za lada - bo na kartki"/- a i tak bylo, ale uklady .... no nie?
lojka / 2007-05-02 23:56 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki !
inwestor1975 / 2007-05-02 23:35 / Tysiącznik na forum
Boguś ładnie z centrali dziabnął :-))))
inwestor1975 / 2007-05-02 23:59 / Tysiącznik na forum
dobra
to ja juz sobie pójde nie
co tu tak sam bede siedział
dobranoc
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-05-02 23:35
Dobrej Nocy!
slaw / 2007-05-02 23:04 / Uznany Gracz Giełdowy
lulu ide z Lubą ))))) - jedyna emisja bez splitu bez prawa poboru

dobranoc
brydzia / 2007-05-02 23:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
przecież na niej już to wszystko było
Krzych / 2007-05-02 23:15 / Płoteczka na forum
Brydzia - lubę się ma jedną a spółki to inna historia:)
brydzia / 2007-05-02 23:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
oj przepraszam, jestem uzależniona bo zrozumiałam że on o lubawie pisze ,

ale plama
modliszka / 2007-05-02 23:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i bez korekty proszę, bo to podczas "wyżu" ne przystoi ;-)
Krzych / 2007-05-02 23:08 / Płoteczka na forum
Pozdrawiam: ja też i to jedyna luba:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy