Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na rynku akcji spadki

Na rynku akcji spadki

Money.pl / 2007-04-25 17:08
Komentarze do wiadomości: Na rynku akcji spadki.
Wyświetlaj:
Longterm / 2007-04-25 22:34 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, pewnie mnie też zaliczyć trzeba do "dzieci hossy" ale ja jedną besse na giełdzie przeżyłem (2000-2002) chociaż przebywałem wtedy poza granicami kraju i miałem giełdę gdzieś. Dzisiaj puściłem cały Plastuś. Jakoś zygzakiem ostatnio jechał i przy małej płynności to mogłoby się źle skończyć. Kupiłem go 07.09.2005 po 11,45 zł. Realizacja zysku ponad 160% w 18 miesięcy mnie zadawala na papierze który tak naprawdę był dla mnie zagadką. Być może wrócę do niego jeśli się skorekcimy. Co do MSZ to nie robię żadnych ruchów bo korekta 9% po takich wzrostach się przyda papierowi a po majówce wchodzą akcje wierzycielskie. Jeśli Zbych chce być inwestorem numer 1 na GPW rzuci oczekiwane info przed 07.05. Jeśli dostanę po dupie to będzie nauczka dla dzieciaka hossy ale nie po to całą wojnę prowadziłem z Supłaczem i polemizowałem ze wszystkimi że nie będzie sypania żebym spękał i sam sypał. Raz się żyje. Mostek zwyciężymy.
Pablo / 2007-04-25 23:02 / "Uznany Gracz Giełdowy"
to widzę że zakończyłeś rozdział w plastusiowym pamiętniku. tylko pogratulować wytrwałości, której mi na wzrostach brakuje a na spadkach mam jes w nadmiarze
Longterm / 2007-04-25 23:41 / Mostek Zwyciężymy!
cierpliwość to chyba najważniejsze na giełdzie
warren buffet / 2007-04-25 22:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak będzie bessa zmienie nick na long warren.. obiecuje !
bollullos / 2007-04-25 22:59 / portfel / Uznany Muł Pancerny
uuu to się będą Panny do Ciebie dopiero migdalić
barakuda / 2007-04-25 23:08 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
:=)))))) superskojarzenie...
bollullos / 2007-04-25 23:13 / portfel / Uznany Muł Pancerny
był taki film, w którym występował "Long Rufus" nie pamiętam nazwy...
bollullos / 2007-04-25 23:25 / portfel / Uznany Muł Pancerny
d o g m a
arub / 2007-04-25 22:47
Witam,Longterm.Chcę ći podziękować za wpisy na temat MSZ,bo dzięki temu nabyłem go po 8zł i trzymam do dziś.I będę trzymał jeszcze trochę-przy 25zł zastanowię się nad sprzedażą.wierzę w papier a mam go 60% portfela.Pozdrowienia
Longterm / 2007-04-25 23:39 / Mostek Zwyciężymy!
nie mi dziękuj ale sobie bo to TY podjęłeś decyzję i kupiłeś papiery. Ja mam satysfakcję że oprócz mnie wiele osób z tego forum też zarabia na mostku
Big Lebowski / 2007-04-25 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czytam tu wypowiedzi na temat bessy- dla tych co nie znaja opisze im i zadedykuje dla tych co nie przezyli .. opisze im ostatnia besse zwana salami krach - salami polega na tym ze plasterek po plasterku w dol.. ostani etap polega na tym ze puszczaja nerwy zarzadzajacym funduszom tzn. kapituluja - wowczas przy wielkich obrotach nastepuja potezne spadki tzw agonia..nastepnie nastepuje wielomiesieczna konsolidacja podczas ktorej najwieksi optymisci traca nadzieje.. osoby ktore mysla ze podczas bessy beda zarabiac -myla sie gdyz ich wiedza i doswiadczenie im nawet nie pomoze..
rotux / 2007-04-25 22:51 / Uznany Gracz Giełdowy
kilo putów albo dwa, a jak nie to z forexem się przeprosimy, bessa na kasowym to nie koniec świata /chyba/..
Big Lebowski / 2007-04-25 22:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ladnie i prawidlowo to okresliles - chyba...w okresie bessy wystepuje takie zjawisko jak glod zyskow - jak myslisz skad to sie bierze...
rotux / 2007-04-25 23:04 / Uznany Gracz Giełdowy
z bessy na kasowym? ;)
albo zwyczajnie będzie czas na tradycyjne zarabianie ręcami i głową w pracy, a może i rozkręcanie biznesu, który będzie miał wzięcie w następnej hossie
inwestor1975 / 2007-04-25 23:07 / Tysiącznik na forum
właśnie
do pracy!!
inwestor1975 / 2007-04-25 22:54 / Tysiącznik na forum
oj forex ciężki jest:-)
modliszka / 2007-04-25 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co było powodem ostatniej bessy...? Pękła chyba banka dotyczaca technologii komputerowych ? (nie wiem, czy dobrze kojarzę - nie przeżyłam bessy) ale co tak naprawdę spowodowało, ten długotrwały i ciągły spadek ?
Big Lebowski / 2007-04-25 22:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Magda ostatnia bessa jak sie zaczynala to Ci powiem ze taki fachman jakim jest G. Sorros stwierdzil ze rynki sa w znaku niedzwiedzia ale tego nie widac i tak bylo...ostania bessa przyszla z USA gdyz pekla banka internetowa i nastepna bessa przyjdzie takze z USA..ale do tego jeszcze daleko..osoby chcace przezyc besse powinny zainwetowac w Wietnamie gdyz tam jest goraco i tam nasjszybciej poznaja ten smak i byc moze sie zaurocza..
needle / 2007-04-25 23:08 / Bez rangi
nie wiem na ile dobrze znasz sytuację w Wietnamie, ale nie sądzę, aby tam odczuli najwcześniej, czy najmocniej bo gospodarka sobie od kilku lat raczi nie gorzej niż - przykładowo - u nas.
może sowiety? jak boom na ich złoża się skończy...???
warren buffet / 2007-04-25 22:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
gdyby to bylo takie łatwe, wysłałbym ci milion dolarów Bigu.... albo i wiecej :)
y / 83.11.34.* / 2007-04-25 22:46
Big szacuneczek. To tylko pokazuje ze na giełdzie tylko nieliczni maja racje. Dziś kupowałem ostro w mysl zasady wszyscy myslą o korekcie. Jest nas kilku :)))
slaw / 2007-04-25 22:35 / Uznany Gracz Giełdowy
napisalem bo mnie troche zirytowalo prawde mowiac pisanie ze ktos chce przezyc cos z czym nawet nie wie czy bedzie sie umial zmierzyc .... to jest problem

Fular - przypomnij sobie maj pi pomnoż przez 10 i przez 2 lata. Jestes zbyt inteligentnym facetem zeby sobie nie zdawac z tego sprawy ... a to ze sa pochodne .... wyrżną was tak samo jak na wzrostach .... wiecie ile razy bedziecie mysleli ze to juz koniec albo ze nizej spasc nie może ..... chyle czola przed tymi co przezyli bo wiedza jak jest ... na razie mamy spoko
warren buffet / 2007-04-25 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zdaje sobie z tego sprawe. to jest aspekt 1.

aspekt 2:

nie moge sobie tego wyobrazic. kiedy ???

aspekt 3:

no wszyscy zarabiają. jak moze byc bessa. pomocy !
needle / 2007-04-25 22:42 / Bez rangi
jak są pieniądze i emocje i skrajnie odmienne opinie...
... to nie ma inteligencji
najwyżej ok 60, żeby do kibla trafić
gio / 2007-04-25 22:35 / portfel / Tysiącznik na forum
w ostatnim momencie chcesz sprzedać Tim który spadł ze 1,12 na 0,55 i rezygnujesz bo nie ma co oglądać i potem sprzedajesz go po 6, a .... zobaczcie po ile jest teraz. pozdrawiam Bigu
warren buffet / 2007-04-25 22:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jednak wytrwały spyta u fryzjera .... jak akcje... jak go pomidor uderzy, to znaczy ze nie ma zle ????? tak ? czy ksiazki kłamia ?
Big Lebowski / 2007-04-25 22:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warren zaczytales sie w teorii i teoria zawladnela Toba- powiem Ci szczerze to bardzo zle..
gio / 2007-04-25 22:39 / portfel / Tysiącznik na forum
można to porónać do przepraszam za dosadność do rzygania - już nie masz czym a tu dalej trzeba i nie widać końca - jak zaczyna rosnąć to wszyscy się stukają w głowę i mówią, że niemożliwe - wtedy jest najtrudniej. pozdrawiam
michoo / 2007-04-25 22:54 / portfel / "Hakuna Matata"
Dosadne ale jakże piękne w swej prostocie porównanie :)
Big Lebowski / 2007-04-25 22:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pozdrawiam..
barakuda / 2007-04-25 22:38 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Warren, stara mądrość mówi: gdyby ten , który pisze książkę był wybitnym fachowcem w dziedzinie , o której pisze...to nie traciłby czasu na pisanie....
bollullos / 2007-04-25 23:01 / portfel / Uznany Muł Pancerny
o ile wiem ten no mu Billi Bramka też coś napisał... na piwo mu zbrakło?
rotux / 2007-04-25 22:57 / Uznany Gracz Giełdowy
hmmm, stereotyp/powiedzenie..
znam kilku naprawdę dobrych fachowców /elektronika/telekomunikacja/, którzy znajdują czas na pracę, edukowanie nowego pokolenia i pisanie również...
warren buffet / 2007-04-25 22:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tez fakt
człowiek znikąd / 2007-04-25 22:48 / portfel / "Trillium"
swiete slowa, pozdrawiam
gollum / 2007-04-25 22:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Grube te plasterki?


Biedny osiołek :(
Big Lebowski / 2007-04-25 22:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
do obrzydzenia, do obrzydzenia...
bollullos / 2007-04-25 22:30 / portfel / Uznany Muł Pancerny
a jednak... wystarczyłoby kupić BPH na debiucie... i zapomnieć, dziś może być to MCI... lub "jeszcze" Gant
inwestor1975 / 2007-04-25 22:29 / Tysiącznik na forum
ale big pozostaja jeszcze pochodne
Big Lebowski / 2007-04-25 22:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wszyscy tak mysla i wszyscy traca ...
bollullos / 2007-04-25 22:31 / portfel / Uznany Muł Pancerny
to taka ładna teoria, długi stelaż krótki stelaż i tak można stracić.. jeszcze bardziej trzeba być chyba cierpliwym, niż w akcjach, mieć mocne nerwy, 100 x takie doświadczenie, przy tej płynności...
gio / 2007-04-25 22:27 / portfel / Tysiącznik na forum
zostałem dzisiaj po nieudanym dt z próchnikiem i teraz patrzę co tam jest grane. .pozdrawiam innych zainteresowanych tekstyliami
barakuda / 2007-04-25 22:32 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
zostałes nie sam... razem z tymi (tym) co wchłonął dziś paręnaście baniek papiera...
i nie martw się ... PRC kończy korektę (20 % down) i uklepuje dno... najbliższy opór ok 1,50... mamy czas...
inwestor1975 / 2007-04-25 22:31 / Tysiącznik na forum
hej gio przyglądałem mu sie i miałem nawet kupić jak zjezdzał na 117 ale na rachunku tylko 500 zł jest:-((((( to nawet nie warto było
kaska w akcjach
gio / 2007-04-25 22:42 / portfel / Tysiącznik na forum
wiesz patrzę na wykres i mi się podaba - CCI już jest na podłodze i nie ma już miejsca niżej - jutro jak szarpnie to trzeba wyskoczyć lub jeśli mocno szrpnie cały rynek to zobaczyć jak będzie. Ale to czarne dzisiaj mi się naprawdę podoba /nie mówię co - ale chyba wszyscy widzą/
gio / 2007-04-25 23:06 / portfel / Tysiącznik na forum
w sumie chodzi mi o dzień odwrotu.
bollullos / 2007-04-25 22:25 / portfel / Uznany Muł Pancerny
we are living in America! America ist Wunderbar!
rudy rydz / 2007-04-25 22:39
No, no, w Hameryce istny Orgasmus, DJi ledwie przekroczył 13 tys. a już zbliża się do 13100. +1,05% to sporo jak na nich. But we see what will be.
modliszka / 2007-04-25 22:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam,
tak sobie myślę, patrzę, analizuję ....
Podzieliłam się swoimi spostrzeżeniami nawet z Big-em....On przyznał mi rację, ale ciekawa jestem, Waszych opinii....

Większość, przed majem (długim weekendem) spodziewają się spadków. Redukują ilość akcji, zamykają pozycje, a ja sądzę, że po powrocie, możemy się nieco zdziwić... Obstawiam wzrosty, przez te dwa robocze dni w czasie długiego weekndu ....Korekta jeśli przyjdzie, to nie wcześniej niż połowa czerwca...

Pozdrawiam
michoo / 2007-04-25 23:02 / portfel / "Hakuna Matata"
Zgadam się z Tobą. Korekty też moim zdaniem bardziej należy się spodziewać w czerwcu, bliżej wakacji. A moim zdaniem korekta/y jesli przyjda to będą krótkie czasowo ale bolesne. Przemawia za tym fakt, że fundom też nie jest na rękę trzymać wysokie poziomy cen akcji i jeśli tylko znajdą przetekst (jak ostatnio chiny) podchwycą temat i szybciutko ale ostro spuszczą indeksy a później dalej w górę (w końcu hossa conie Warren ;) tak żeby nie dać czasu ludziom na reakcję i umarzanie jednostek. No ale to tylko moja leszcza opinia :)
aszulski57 / 2007-04-25 22:33 / Tysiącznik na forum
A ja uważam że w okresie długiego WEEKENDU mogą być cuda tzn windowanie akcji.
Moje poglądy są niżej pod KREKORIANEM.
Jeśli ktoś zna terminy i kwoty proszę o odpowiedź.
bollullos / 2007-04-25 22:36 / portfel / Uznany Muł Pancerny
0-804-wyrocznia-wgpw
sylwii34 / 2007-04-25 22:28 / "Obserwatorka"
Jak wszyscy mówią, że będzie większa korekta to raczej jej nie będzie.(mała tak)
A po dzisiejszym zakońceniu Ameryki , powinno nie być dużego redukowania.(może zapanować optymizm przed długim weekendem)
Pozdrawiam.
needle / 2007-04-25 22:33 / Bez rangi
a skąd wiesz, że będzie mała...?
...masz jakieś cynki?
sylwii34 / 2007-04-25 22:53 / "Obserwatorka"
Tego nie wie nikt, ja tylko tak myśle i obserwuje, duża koreka powoli szła nieubłaganie, ale info o 2012 powstrzymał ją... ale to tylko moje skromne zdanie.
Pozdrowionka
rezoon / 2007-04-25 22:28 / "Strategos"
ciekawe, ciekawe
wiem, że was moje zdanie nie interesuje, ale chyba sobie żartujesz...
modliszka / 2007-04-25 22:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wiem, skąd taka opinia, bo mnie interesuje każde zdanie....a żartować sobie nie śmiem, skąd taka uwaga ?
rezoon / 2007-04-25 22:39 / "Strategos"
wzrosty w usa, to już chyba każdy widzi, że karmią się tylko wynikami i mrzonkami o obniżeniu stóp, których nie będzie, bo inflacja będzie rosła. w bliskim czasie, pójdą up też stopy w chinach i japonii. jak skończy się sezon wyników to powodów do wzrostów już nie będzie i wszyscy to wiedzą więc korekta może się zacząć ... przed zakończeniem sezonu. Poza tym, a może przede wszystkim chiny już od pewnego czasu przypominają bombę zegarową z tym, że nikt nie wie kiedy wybuchną...
modliszka / 2007-04-25 22:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pęknie, ale jescze nie tak szybko, jak się wszyscy tego spodziewają....Nadal są zbyt konkurencyjni, jeśli porównać ich z zresztą świata...są już jednak symbtomy walki "ilości, na korzyść jakości"...
rezoon / 2007-04-25 23:16 / "Strategos"
zabawa polega na tym kto zacznie wyprzedawać pierwszy i tym samym straci najmniej. każdy kto zarządza większym kapitałem rozważa wszystkie opcje, także tą, że inwestorzy myślą schematycznie - trudno jest określić czy tym razem będą obstawiali moment kiedy wszyscy będą się spodziewali :-)
to jest trochę taki problem rekurencyjny ;-) i najlepsza jest kobieca intuicja
ja ponieważ takiej nie posiadam, już jakiś czas temu wyprzedałem się do 30%

tak jankesie są nadal konkurencyjni i w dłuższym okresie nie ma zagrożenia, bo odbiją się np. exportem, ale akurat w tej chwili ich indexy są już nienaturalnie wysoko i wszyscy łakną już korekty
anonim_03 / 84.56.222.* / 2007-04-25 22:48
dobre wyniki to najbardziej zdrowy powod do wzrostu.
brydzia / 2007-04-25 22:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
każdego dnia są wzrosty tylko trzeba dobrze spółki wybrać \\

a w długi weekend jest mała aktywność i balony nieźle fruwają

jest też zawsze ryzyko że po długim weekendzie na innych rynkach mogą być ostre korejty albo ostre wzrosty
patrząc dzisiaj po spółkach z wig 20 to nie leszcze sprzedawały , jedyne co mnie cieszy to to , że jak TP sa podała słabe wyniki i perspektywy to spada i to jest zdrowy objaw
modliszka / 2007-04-25 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja mam Brydziu wrażenie, że dzisiaj same fundy się wyrolowały...i super !!! Wszedzie analitycy wieścili korektę/spadki....a jej pokico nie widać...(z pokorą oczywiście, bo jeszcze wschód, nie powiedział, ostatniego zdania)...


Pozdrawiam
bollullos / 2007-04-25 22:34 / portfel / Uznany Muł Pancerny
hehe to dopiero mądrość... skąd wiesz, czy akurat przy silnej korekcie wyjdzie na plus na przykład taka mennica, szansa jak 1 do trzysta-ileś, nie da się obserwować naraz tylu spółek, i jeszcze wróźką być, statystycznie cała menażeria chodzi jak W20 i niestety większość spółek o których pomyślisz tak zrobi chyba że masz szczęście
warren buffet / 2007-04-25 22:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
również to podzielam. a to tylko z psychologicznego punktu widzenia. moje tezy kiedys wygloszone to:

1. albo w maju będzie po wszystkim ( no raczej nie ma )
2. albo maj będzie przyjazny aż tak, ze wydyma 60% inwestorów w najmniej odpowiednim czasie :)

co zrobi rynek - jego wola.... mysle ze wiekszosc sie myli. ale ja sie maja boje. z definicji.... tam sie otworzyły mi oczy. wypije lampke wina nawet w maju.
modliszka / 2007-04-25 22:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W myśl zasady "nic dwa razy się nie zdarza" ..maj bedzie wzrostowy, być może mocno wzrostowy, za to czerwiec....tu już może być różnie...

Patrzac na zachowanie tłumu, czytając komentarze, to najlepsza pora na atak...tak, aby po powrocie gonić kursy i wskakiwać do pociągów, które już odjeżdżają...Oczywiście mogę się mylić, ale coś mi tak podpowiada....
aszulski57 / 2007-04-25 22:45 / Tysiącznik na forum
Jestem zwolennikiem klasycznych męskich garniturów i klasyki na giełdzie.Amerykance kiedyś bedą musieli skorekcić swoje rekordy ,które teraz biją. Swiat "trochę" będzie ich naśladował.
Nie zgadzam się. Ale kto wie.
aszulski57 / 2007-04-25 22:54 / Tysiącznik na forum
Korekta między 15 V-15 VI. POwtórka marca.
modliszka / 2007-04-25 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szanuję Twoje zdanie...ale jesteś niczym większość...a rynek, lub zaskakiwać...

Pozdrawiam
aszulski57 / 2007-04-25 22:57 / Tysiącznik na forum
Magdo. obkupiłem się w STX. Duuużo kupiłem.
Jakbyś miała jakieś poufne info powiedz starszemu koledze.
Odwzajemnię Ci pomocą gdy będziesz zmieniała podłogę.-na tym znam się lepiej jak na giełdzie.
modliszka / 2007-04-25 23:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
do 15 maja musimy czekać, wóczas werdykt sadu, potem 14 dni, na uprawomocnienie i albo padaka, alo niebiosa :-))))
krepek / 2007-04-25 22:08 / portfel / Tysiącznik na forum
no zapowiada sie ciekawa organizacja euro 2012, skoro jak podaje PB:

http://www.pb.pl/News.aspx?id=c0633bc7-7acd-492c-9eef-b944be6c9e73

oby sie tylko chlopy dogadali, w tym co robia, bo jak ma byc tak jak w rzadzie to ja dziekuje
slaw / 2007-04-25 22:07 / Uznany Gracz Giełdowy
chcesz Warren przezyc to kup akcje przed poczatkiem bessy bo inaczej to g..... przezyjesz a nie besse )))) powaznie mowie
barakuda / 2007-04-25 22:16 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
masz rację Slaw, nie przeżyje bessy ani hossy ktoś kto stoi z boku.... a na marginesie: codziennie ktoś przezywa H lub B... to zależy w czym siedzi.... przez kilka ostatnich miesiecy przezywałeś bessę na Biotku , gdy w tym samym czasie Big przezywał hossę na STX, a Warren na NIF-ach... z tym o czym piszę jest jak z końcem swiata... wszyscy go wyczekują, wieszczą i go nie ma (?)... jest , codziennie ktoś umiera , dla niego to koniec świata, doczekał....
warren buffet / 2007-04-25 22:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale litości, wszystko ma swoj koniec... pusty pieniadz zwyciezy ?
warren buffet / 2007-04-25 22:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
totez ja napisalem, ze narazie kupno akcji na 2-5 lat bez sensu - dla mnie.....

ja wątpie w ogole w besse, bo jest taki nadmiar pieniadza na swiecie, ze z tego chyba nowe teorie powstana i ksiazki.... a sceneriusz mozemy sobie tylko wyrysowac w głowach...... to nie od nas zalezy. a narazie - zarabiajmy. to jest chyba przyjemniejsze.
kerkorian / 2007-04-25 22:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a ja myślę że to będzie tylko głębsza korekta,
tylko jak chyba każdy wolał bym nie mieć wtedy akcji i niepotrzebnych stresów ale to sie okaże.. co nas nie zabije to nas wzmocni... oby tylko nie zniechęciło mnie do GPW..
aszulski57 / 2007-04-25 22:30 / Tysiącznik na forum
Nie będzie żadnej głębszej korekty.
Kasa dalej płynie do TFI.
Ceny są wynikiem gry popytu /ilosć pieniędzy/ i podazy/ilość akcji.
Właśnie kiedy J.W. CONSTRUCTION zacznie przyjmować zapisy.
Oni mogą ściągnąć z rynku dużo pieniędzy i zainicjować spadki.
needle / 2007-04-25 22:35 / Bez rangi
no uważaj...to ta firma od Barbary B.
aszulski57 / 2007-04-25 22:40 / Tysiącznik na forum
Nie kupię widziałem reportaż z Łodzi jak J.W.C......... nie płaci podwykonawcom idostawcom stali.NEEDLE jak mnie coś brzydzi nie kupię.
szczypiorek / 2007-04-25 23:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Apropos "brzydzi": widzieliście budynki stawiane przez JWC np. w Warszawie? Toż to woła o pomstę do nieba! Blokowiska na przedmieściach są tak samo piękne. Uważam, że wystarczy by troszkę euforia dotycząca mieszkań opadła, a przychody JWC spadną na łeb na szyję. Aktualnie sprzedją wszystko na pniu, bo ludzie nie patrzą- za rok gdy zacznie być ważne jak wygląda blok w którym będziesz mieszkał 30 lat JWC będzie w dużych tarapatach.
rezoon / 2007-04-25 23:44 / "Strategos"
no i zawsze te gustowne i oczywiście wielkie logo JWC na szczycie budynku :-/
needle / 2007-04-25 23:11 / Bez rangi
jak byś chciał wiedzieć więcej o szczegółach (to poza forum) mógłbym dorzucić
ale utrafiłeś w samo sedno...
...niestety, nie mogłem przeciwdziałać
szczypiorek / 2007-04-25 23:23 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chętnie, podeślij mi PW jak możesz. jestem bardzo ciekaw ...
slaw / 2007-04-25 22:15 / Uznany Gracz Giełdowy
to juz nic nie zazywaj i nie gadaj o bessie))))
warren buffet / 2007-04-25 22:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobra =)
krepek / 2007-04-25 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum
ej no sluchajcie dobry inwestor chyba nie zamierza uczestniczyc w bessie. chyba bardziej powinien wyczekac moment i kupic wtedy kiedy bedzie ona chylila sie ku koncowi,,,no bo co to za przyjemnosc tracic i jeszcze patrzec na to...uczestniczyc w bessie moze tylko zoltodziub taki jak ja:)
warren buffet / 2007-04-25 22:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobry inwestor kupi opcje na spadki albo kontrakty......
inwestor1975 / 2007-04-25 22:35 / Tysiącznik na forum
i tu sie zgodze hehe
krepek / 2007-04-25 22:34 / portfel / Tysiącznik na forum
no warren, nie myslalem o takich rzeczach, mowilem o akcjach, no ale zgadzam sie z toba ze najlepsi potrafia i na spadkach gruba forsa obracac...
gio / 2007-04-25 22:05 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry wieczór
sylwii34 / 2007-04-25 22:03 / "Obserwatorka"
Czekam na raport Budopolu
gio / 2007-04-25 22:06 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj
miało być obserwatorka a tu ... siurpryza?
sylwii34 / 2007-04-25 22:12 / "Obserwatorka"
obserwatorka i tak jest od dawna, dziś sie odezwałam
gio / 2007-04-25 22:25 / portfel / Tysiącznik na forum
i to od razu parę razy - jak na początek to nieźle. serdecznie pozdrawiam
sylwii34 / 2007-04-25 22:34 / "Obserwatorka"
no właśnie parę razy - i nie wiem czy mam dziś słaby czy dobry dzień (oczywiście przez to ,że się odezwałam :-))
Pozdrowionka
aszulski57 / 2007-04-25 22:22 / Tysiącznik na forum
Ja opchnałem z dużym zyskiem- ale niekoniecznie miałem rację.
Kupiłem po 8zł sprzedałem po 10 zł .
Więcej takich interesów.
YES,YES,YES
sylwii34 / 2007-04-25 22:38 / "Obserwatorka"
Ja czekam - staram się ćwiczyć cierpliwość mam już na nim troszke ponad30% (jak wyniki będą takie jak myśle to powiem,że miałam nosa)
aszulski57 / 2007-04-25 22:49 / Tysiącznik na forum
Jutro pewnie wystrzeli.Powodzenia.
sylwii34 / 2007-04-25 22:56 / "Obserwatorka"
Wielkie dzięki.... także życze zielonego dnia.... pozdrowionka
kerkorian / 2007-04-25 21:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzisiaj ładny DT na Bytku wyszedł tylko trochę za wcześnie oddałem k- 46.29, s-48.95
aszulski57 / 2007-04-25 21:51 / Tysiącznik na forum
W dzisiejszym parkiecie Elektrotimu Andrzej DIAKUN zapowiedział, że do końca roku chcą przejąć w sumie 4 spółki.
Przejęcie każdej kolejnej społki oznacz korektę prognozy zysku w górę.
Czyżby ELEKTROTIM miał być "królem spekulacji " 2007 roku?
brydzia / 2007-04-25 22:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
odzywam się . o co chosi
aszulski57 / 2007-04-25 22:18 / Tysiącznik na forum
Chciałem , żebyś się odezwała. Teraz już jest miło.
warren buffet / 2007-04-25 22:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oo :-) mężczyzna potrafi zadbac o atmosfere :)
warren buffet / 2007-04-25 22:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
co tak oschle :)
slaw / 2007-04-25 22:00 / Uznany Gracz Giełdowy
zadnej spekulacji dobra spolka dobry akcjonariat powolutku i spokojnie ))))
krepek / 2007-04-25 21:51 / portfel / Tysiącznik na forum
sluchajcie czy bedzie gdzies opublikowane sprawozdanie z bezowej ksiegi?
bollullos / 2007-04-25 22:18 / portfel / Uznany Muł Pancerny
jak z Bezowej to pewnie Jola Kwaśna sprawozdaje
warren buffet / 2007-04-25 21:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Gollum.... ustaw stopy głębsze.... jutro
gollum / 2007-04-25 22:00 / Uznany Gracz Giełdowy
Głębsze?

To znaczy zacieśnić czy poluzować bo nie kumam?
warren buffet / 2007-04-25 22:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no spojrz na stany...
gollum / 2007-04-25 22:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Oni się nie znają :P
rotux / 2007-04-25 22:47 / Uznany Gracz Giełdowy
czyli jednak longterm? ;)
warren buffet / 2007-04-25 22:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak ja :)
rotux / 2007-04-25 21:50 / Uznany Gracz Giełdowy
oj jutro głębSSSze stopy będą potrzebne..
warren buffet / 2007-04-25 21:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jest choreeeeeee. ale czlowiek sie uczy. historia przed nami stoi
slaw / 2007-04-25 21:59 / Uznany Gracz Giełdowy
chrzanisz Warren co jest chore jak zarabiamy - zobaczysz co bedzie jak sie zacznie - Ty tez tu po 3 dni nic nie napiszesz nawet monitora nie wlączysz zobaczysz ..... teraz jest pieknie
brydzia / 2007-04-25 22:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
przecież wtedy można wziąść eski i zarabiać super na spadkach jak to zrobiła pani Sylwia z parkiet challange w zeszłym roku
warren buffet / 2007-04-25 22:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ps. to tak jakbys mi mowił, jako doswiadczony kolega:

eeeeeee. pieprz sex.... z tego są tylko zobowiazania....

odpowiadam: ja to chce przezyc. swiatomy, trzezwy, zdrowy na rozumie. ja to chce przezyc :) chce przezyc besse. i mnie nie przestraszy :) bo po bessie jest hossa, a po dniu noc, a po nocy dzien :) a potem do roboty :)
warren buffet / 2007-04-25 21:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
chcę to przezyc... chcę :)
modliszka / 2007-04-25 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prawdziwa bessa potrafi trwć kilka lat, a po takich wzrostach mogłaby trwać i kilknaście....obawiam się, że wóczas chcialbyś móc cofnąc czas...
samuraj jack / 2007-04-25 22:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
spadki 1,5-2 lata, nie więcej
warren buffet / 2007-04-25 22:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie !!!!!!!!!!
kerkorian / 2007-04-25 22:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja też chcę, ja też ! a co bierzecie... chłopaki? ;)
a bessę też chcę przeżyć tylko że nie zapakowany po uszy w akcje ! =)
brydzia / 2007-04-25 22:05 / 10-sięciotysiącznik na forum
to kup jakiegoś super spekulanta a samej górce to to przeżyjesz , nie wywołuj wilka z lasu , żadnej bessy nie będzie
warren buffet / 2007-04-25 22:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wlasnie wiem, dlatego to są tylko marzenia... jak to fasolki śpiewają
aszulski57 / 2007-04-25 21:42 / Tysiącznik na forum
Brydzia. odezwij się do mnie
vip / 2007-04-25 21:38 / Bywalec forum
ibsystem - tu jest tylko cisza ... inne fora zabawa w zakłady ile jutro " bzyknie " do góry .....
szymon / 2007-04-25 21:54 / Uznany Gracz Giełdowy
epsi nie dziala..... gdzie jest ten komunikat??
kerkorian / 2007-04-25 21:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a może zimpotęci sie i opadnie...
slaw / 2007-04-25 21:41 / Uznany Gracz Giełdowy
a to dlaczego
vip / 2007-04-25 21:45 / Bywalec forum
ich nowy kontrakt i podana informacja o 18 30
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy