Forum Forum finansoweInne

Na rynku pośredników finansowych zapanowała hossa

Na rynku pośredników finansowych zapanowała hossa

Wyświetlaj:
stan / .* / 2005-05-17 04:08
i z czego tu się cieszyć,chyba że z tego bo obywatele mają coraz mniej pieniędzy,jest głód,brud i ubóstwo.Złodzieje i bandyci kradną coraz więcej.Szkoda słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zapis / .* / 2005-05-19 11:02
Mniej pieniedzy? Zależy kto. Że jest głód smród i ubóstwo nie przemawia do mnie tak jak to że jest u nas kraj mlekiem i miodem plynacy. Jest jak jest, to kapitalizm z swoją pieknym i strasznym wizerunkiem Złodzieje i bandyci kradną coraz więcej hmmm....to moze tak socjalizm?????
klosia / .* / 2005-05-17 08:15
ani cieszyć, ani smucić, takie są realia na dzień dzisiejszy, chcieliśmy wolnego rynku, to go mamy, niestety nie wszyscy potrafią się w tej sytuacji odnaleźć i to jest bolesne
degustator / .* / 2005-05-19 13:23
Jaki wolny rynek ??!! Żeby legalnie wwozić do Polski i sprzedawać tu piwo bujam się już 2 miesiąc po urzędach. Gdybym był obcokrajowcem już dawno machnąłbym na to ręką. To zaiste "wolny" rynek....
basker / .* / 2005-08-22 18:09
hej ludzie nie mamy w Polsce wolnego rynku i po wojnie niemielismy, jak podawala Rzeczpospolita w drugiej polowie lat 90 udzial wolnego rynku w gospodarce siegal 49% (dla porownania USA okolo 78%, Irlandia bardzo podobnie), a ja z mesiaca na miesiac mam wrazenie ze rzad i cala UE coraz bardziej wtraca sie w gospodarke, takze moi drodzy nie zwalajmy wszystkiego na krwiorzerczy kapitalizm i wolny rynek o dzikich zasadach bo nie mielismy okazji tego zasmakowac, tak przy okazji to wieksza ilosc udzielonych kredytow to zjawisko raczej porzadane i nikomu kto ma choc male pojecie o ekonomii tlumaczyc tego nie trzeba.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: