Forum Polityka, aktualnościKraj

Na trudne czasy potrzebi są politycy z cojones

Na trudne czasy potrzebi są politycy z cojones

Wyświetlaj:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-09-20 15:45
Żeby mieć polityków z jajami, trzba mieć wyborców z jajami, a u nas sa same sieropty po socjaliźme, które oczekują ze wszsytko im się do i wszytko im sie nalezy. dlateog wygrywaja ci co najwięcej obicują.
jur73 / 89.229.102.* / 2011-09-19 16:57
Najciekawsze jest powoływanie się na charyzmę i cechy męża stanu w przypadku R. Reagana , przecież ten człowiek już od początku swojej
kadencji miał ze względów zdrowotnych poważne problemy z kontaktem z otoczeniem , a po zamachu , czyli pozostałe 6-lat sprawowania
urzędu kontakt ten ulegał ciągłemu pogorszeniu . W USA wielu uważa ,
że otoczenie prezydenta po zamachu złamało konstytucję USA , ponieważ prezydent utracił możliwość sprawowania urzędu i powinny zostać ogłoszone nowe wybory .
putto / 178.37.83.* / 2011-09-19 16:09
żądzy działania i mają wielką ochotę
demokracja umarła / 88.199.162.* / 2011-09-19 11:58

Może brak mi optymizmu, ale przewiduję, że bardziej jest realna druga opcja.

ta wersja pierwsza to moim zdaniem już wręcz optymizm (że niby to się może udać) wersja druga jest oczywista - dzieje się na naszych oczach!!

I nie zmienimy jej na pierwszą bo nie ma sensu iść na wybory - juz nich wybierze za mnie menel spod budki z piwem i leń stojący pod MOPSEM - nieważne kogo skreśli dalej będzie tak samo a nawet gorzej.
Mazi75 / 188.121.0.* / 2011-09-19 11:56
Bartosz Chochołowski pisze: "Jarosław Kaczyński również działa koniunkturalnie i w dodatku ma zbyt wiele fobii."

A ja myślę, że to dość prymitywne używać tego typu obraźliwych i bezpodstawnych opinii. Przyczyną po stronie autora może być fobia właśnie (kilka lat PO straszyła J.Kaczyńskim na tyle skutecznie, że u niektórych w dalszym ciągu wzmianka o J.Kaczyńskim wywołuje stany lękowe). Po 4 latach ciągłego rozliczania rzekomych zbrodni "reżimy PiS" nie ostał się żaden podnoszony wówczas zarzut a zatem nikt już dzisiaj nie jest w stanie wskazać coś więcej niż dorsza za 8 zł i zamordowanego laptopa Ziobry.

Trzeba mieć zatem niezbyt szerokie rozeznanie w sytuacji lub horyzonty aby w dalszym ciągu takie głupstwa pisać.
A może chodzi właśnie o brak cojones!

Popierać PO to przez ostatnie cztery lata moda. Dziś popierać PO to dowód na rozumek w skali Kubusia Puchatka.

Co do tezy o braku osobowości, która może odmienić naszą sytuację i która posiada charyzmę i "cojones", to gdyby Autor umiał oceniać sytuację bez uprzedzeń oraz gdyby miał wspomniane jaja, wskazałby słusznie i bez pudła właśnie Jarosława Kaczyńskiego.

Pozostaje mi się zatem zgodzić wyłącznie z tytułem "Na trudne czasy potrzebi są politycy z cojones", choć napisanego poprawnie (potrzebni nie potrzebi).

Pozdrawiam
Bartek Chochołowski / 2011-09-19 16:51 / Redakcja Money.pl

Pozostaje mi się zatem zgodzić wyłącznie z tytułem "Na
trudne czasy potrzebi są politycy z cojones", choć
napisanego poprawnie (potrzebni nie potrzebi).


Dziękuję za opinię i przede wszystkim za zwrócenie uwagi na błąd. Przepraszam!
Mazi75 / 188.121.0.* / 2011-09-20 09:37
Z kolei ja przepraszam za zbyt emocjonalny ton i możliwe błędne przypisywanie Panu cech, których Pan może nie posiadać.

Pozdrawiam
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-09-19 14:39
Hitler taz miał jaja. ta sama kategoria człowieka.
w. / 83.28.174.* / 2011-09-19 10:56
takich facetów wykosił system demokracji Partyjnej. Zostały marne podróbki.
gonzo_m / 217.96.21.* / 2011-09-19 08:38
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
tesa1959 / 2011-09-19 10:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Też tak myślę, ale sierota jedna nawet nie zarejestrował swojego komitetu w stolicy, więc ... kicha.
i to by było na tyle / 83.26.74.* / 2011-09-19 10:44

sierota jedna nawet nie zarejestrował swojego komitetu w stolicy

JKM to prawdziwy facet z cojones, wiecznie niespełniona "ostatnia nadzieja białych", taka gołota polityki, jest jak najlepszy bolid F1 , który jednak nigdy nie dojeżdża do mety - naprawdę warto na niego stawiać!
W każdym razie są tacy, którzy na niego postawili i się nie zawodzą.
tesa1959 / 2011-09-19 16:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nigdy na niego nie stawiałam, ale teraz chciałam, bo wycofał się z aborcji i eutanazji. Muszę jednak rozważyć inną możliwość. Dobrze, że mam czarnego konia, ale na kogo oddać drugi głos??? Wiadomo, że wygra ktoś z POPiSu i chyba trzeba będzie tak zagłosować, ale na ostatnie miejsca, aby oderwać od koryta zarozumialców z czołówki.
już się cieszę / 83.238.16.* / 2011-09-19 08:27
Panie Bartoszu,mam takich- http://www.youtube.com/watch?v=LwLh9ij0l04 dla rozrywki do śniadania. Lebiediew (właściciel mdzy innymi The Indenpedent,a) versus Poloński.

Najnowsze wpisy