Forum Polityka, aktualnościKraj

Na wojskowych Powązkach uroczystości 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej

Na wojskowych Powązkach uroczystości 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej

Wyświetlaj:
xyz123 / 195.85.249.* / 2013-04-10 11:36
To wielka tragedia dla rodzin tych osób które zgineły ale ja mam już dość tematu "Smoleńsk". Mam dość Kaczyńskiego,Macierewicza i reszty fanatyków.Wymyślaniu nowych wersji nie ma końca.Brzoza zawiodła(pod korą nie znaleziono ufoludków) Putinowi nie da rady udowodnić że siedział w krzakach i robił sztuczną mgłę!! Zajmijcie się czymś pożytecznym bo tylko robicie zamęt i nic więcej. A co najgorsze to za nasze podatki!! Żenada!!!!!!!!!!!
zuska023 / 2013-04-10 11:31
Wczoraj słyszałam o pretensjach do Tuska że na chwile tylko poleci do Smoleńska złożyć hołd zmarłym. Tak naprawdę to co miał tam cały dzień siedzieć przed tym pomnikiem bo nie rozumiem chyba ważne jest to że w ogóle tam poleciał i pomodlił się za nich prawda? Moim zdanie to dzień dla osób bliskich.
kwiaty dla Komorowskiego / 79.185.169.* / 2013-04-10 11:06
Prezydent Komorowski dostał więc wiele kwiatów od PiS. Prezydentowa bardzo lubi kwiaty. Tak trzymać. Jak nic Bronek ma drugą kadencję w kieszeni.
zabolek883 / 2013-04-10 10:44
hmm, moze dlatego, ze tam kiedys jego brat urzędowal, a moze dlatego zeby zwrocic na cos uwage tak? cos zasygnalizowac
superos / 2013-04-10 10:43
Mam pytanie do zwolenników, miłośników pana Kaczyńskiego. Proszę, powiedzcie mi, napiszcie jeżeli potraficie - dlaczego wasz guru, składa wieniec pod Pałacem Prezydenckim?
idylla / 2013-04-10 10:42
ciekawe czy za 10lat tez beda obchodzic rocznice? mysle, ze z kazdym rokiem powinno slabnac zainteresowanie tym wydarzeniem i oby tak bylo

Najnowsze wpisy