Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na zachodzie bez zmian

Na zachodzie bez zmian

Money.pl / 2006-08-08 08:09
Komentarze do wiadomości: Na zachodzie bez zmian.
Wyświetlaj:
strokuś / 2006-08-08 10:38 / Uznany Bywalec forum i giełdy
moje rozumowanie jest podobne do Samuraja - w dłuższej perspektywie spadki, w krótszej jednak wzrosty - stąd nie do końca słusznie Gabrik przeciwstawił moją opinię do Kenobiego i Mundka
tak jak pisałem w pierwszym komentarzu po dłuższej przerwie uważam, że hossa powoli dobiega końca i obecnie ryzyko inwestycyjne jest już dość duże
dla Kenobiego obecny poziom ryzyka najwyraźniej nie jest już akceptowalny i tyle - być może inwestuje na dłuższy termin i nie interesują go powiedzmy 2-miesięczne ruchy wzrostowe
zgadzam się z większością argumentów Kenobiego - chociaż czasem używa ich wybiórczo, przykładowo gdy złotówka się osłabiała pisał, że zagranica ucieka, teraz gdy się wzmacnia zdaje się tego nie zauważać (może właśnie dlatego, że myśli w dłuższym terminie), czy też przypominanie o spadkach miedzi jako argumentu za spadkami na giełdach - należy raczej oczekiwać spadków na giełdach przy rosnących cenach surowców (zgodnie z teorią Martina Pringa), czyli kurs kghm powinien zacząć spadać pomimo wzrostów cen miedzi
fakt jednak faktem, że na świecie stopy procentowe zaczęły rosnąć, gospodarka amerykańska zaczęła zwalniać - z czasem dojdzie to i do nas
na Nasdaq Composite już można zaobeserwować znaczące pogorszenie sytuacji - po zmyłkowym wybiciu w górę z 3 letniego klina zwyżkowego nastąpiło wybicie w dół i indeks pozostaje od ponad 2 m-cy poniżej średniej SMA-200 - zaryzykuję stwierdzenie, że wyjść ponad tę średnią na trwałe już się nie uda, to na co teraz można liczyć to powrót w okolice tej średniej, co mogłoby sprzyjać wzrostom na WIG20 - i tego właśnie się spodziewam
na W20 ultimate doszedł zgodnie z oczekiwaniami do dolnej granicy kanału wzrostowego (48-50) - jeżeli się odbije to myślę, że mamy przed sobą wzrosty
po spadkach na w20 i lekkich wzrostach nasdaq spadło też wyprzedanie nasdaq do w20 co patrząc historycznie również oddala perspektywę spadków na gpw
muszę nieco zweryfikować swoje poglądy odnośnie docelowego poziomu i perspektywy czasowej tych wzrostów - pisałem wcześniej o 2 m-cach i poziomie 3700-3800
z fibo wychodzi mi raczej, że jakiś przełom nastąpi na początku września w okolicach jednak 3400
nie ma to jednak wielkiego znaczenia, jeśli chodzi o AT to trzeba obserwować teraz wskaźniki określające zmienność - wyraźny jej wzrost da sygnał do odwrotu, a czy to będzie początek września czy października i jakie będą to poziomy jest sprawą dla mnie drugorzędną
strokuś / 2006-08-08 12:24 / Uznany Bywalec forum i giełdy
przepraszam za podwójny post, jakoś się kliknęło :-)
strokuś / 2006-08-08 12:29 / Uznany Bywalec forum i giełdy
hmm... to jednak nie ja :-), tylko forum coś świruje i dubluje wpisy
Kenobi / 2006-08-08 11:29 / Uznany malkontent giełdowy
Analiza techniczna opiera się na danych z przeszłości i nie jest w stanie przewidzieć co się wydarzy. Wiele osób kieruje się jej wskazaniami i ułatwia to sytuację tych, którzy manipulują rynkiem, przez to właśnie tak bronią wsparć i łamią opory, aby tłum rzucił się w pożądanym kierunku. Życie jak zwykle zrobi swoje.
dżeju / 2006-08-08 12:41 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
niekoniecznie, AT jest dziwnie skorelowana z AF i infami, a AF też opiera się na danych z przeszłości

jeśli rynek na coś czeka, kurs akcji zachowuje się zgodnie z tymi oczekiwaniami, tzn. tworzy formacje, pnie się do góry lub spada zgodnie z liniami trendu, oporami itd. W przełomowych momentach następuje jakieś wybicie, i ma się wrażenie że kurs równolegle z jakimś infem "dojrzał" (inni powiedzą, że ktoś wiedział wcześniej). Ta pozornie dziwna korelacja dwóch różnych czynników ma jednak swoje uzasadnienie - tak jak my podświadomie spodziewamy się czegoś, tak inwestorzy podświadomie czekają na coś, powodując wyprzedanie lub wykupienie akcji

trudne to do opisania, ale wiele razy na jakiejś spółce rysowała się jakaś formacja i dziwnym trafem przychodziło info (złe lub dobre) w momencie dokładnie kiedy formacja się wypełniła i nastąpiło wybicie, po prostu to info trafiało na odpowiedni grunt
strokuś / 2006-08-08 11:48 / Uznany Bywalec forum i giełdy
Oczywiście... każda próba przewidzenia przyszłości opiera się o analizie przeszłości
nie inaczej jest też z analizą fundamentalną, czy jakąkolwiek inną
moja krótka opinia o AT:
http://www.money.pl/forum/komentarz,3,126855,126870,60,0,ostatni-komentarz.html#A126978
Kenobi / 2006-08-08 11:15 / Uznany malkontent giełdowy
Zarabiać można zawsze i na wzrostach i na spadkach, już o tym pisałem.
strokuś / 2006-08-08 11:40 / Uznany Bywalec forum i giełdy
zapomniałeś dodać, że można też zarabiać na braku zmian kursów
tylko co z tego...
orzeł / 2006-08-08 11:28 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
i najwyraźniej teraz masz ochotę zarobić na spadkach ale na to przyjdzie jeszcze ciutkę poczekać :)
pozdrawiam i dzięki za super rzeczowe komentarze
Kenobi / 2006-08-08 11:48 / Uznany malkontent giełdowy
Szczerze mówiąc to jest mi to zupelnie obojętne w którą stronę poleci, staram się wyczuć co się stanie na krótką metę, ale w sytuacji poziomej linii i sporej niewiadomej, to nawet nie warto walczyć, żeby polec jak się nie zgadnie. Niezależnie od decyzji może być próba popchnięcia rynku w jakimś kierunku, co wywoła chwilowe zamieszanie - próbki mieliśmy w niedawnej przeszłości, ale bez kontynuacji. Mam obawy, że teraz będzie podobnie, a ci, ktrórzy się w porę nie zorientują, mogą drogo za to zapłacić.
jędrzej / 2006-08-08 11:19 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
To jest w każdym podręczniku.
jędrzej / 2006-08-08 11:00 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
A jak powiążesz ze sobą takie fakty:

- stopy w USA jednak wzrastają
- gospodarka w USA słabnie

- złotówka się umacnia
- rekomendacja ML
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-08-08 11:05
ja to nie strokuś..., ale jeżeli skromnie mogę odpowiedzieć
- USA czeka co namniej zastój na parę lat
- cały zachodni świat z pewnym opóźnieniem ma również co najmniej zastój, my również, a ML zapowiada krysys
jędrzej / 2006-08-08 11:07 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
No chyba nie u nas (czytałeś rekomendacje dla Polski?)
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-08-08 11:12
jeżeli w USA porządny zastój, to my jesteśmy zbyt słabym krajem, by działać wbrew tej tendencji; ML mówi o dobrym wzroście w sytuacji, kiedy w USA również mamy wzrost;
jak w USA się będzie kończył to i do nas ta fala dojdzie
jędrzej / 2006-08-08 11:17 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
To chyba nie czytałeś. Niczego takiego nie było w ich raporcie. Po prostu dobra prognoza oparta o fundamenty i fakt, że jesteśmy już Unii. A wzrost u nas będzie tym większy, im lepiej wykorzystamy środki unijne (z prostej logiki wynika, że z roku na rok będziemy w tym sprytniejsi).
Wiem, że to brzmi zbyt optymistycznie, ale jankesi nie zastanawiają się jak jest na prawdę, tylko analizują raport ML (bo im ufają).
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-08-08 11:43
ML nie ocenia nas bez kontekstu światowego, nie jesteśmy samotną wyspą na bezbrzeżnym oceanie; zmieni się otoczenie na świecie to i zmieni się ocena ML
Kenobi / 2006-08-08 10:57 / Uznany malkontent giełdowy
Nie lubię się powtarzać, ale nie było Ciebie, więc krotko powtórzę. Kurs KGHM był idealny do wyciągania indeku i zarabiania na kontraktach. Sprzyjała temu wysoka dywidenda i równie wydmuchane ceny surowców. Na początku czerwca była rekomendacja CDM Pekao - cena 80 zł. Jest na tym portalu.
strokuś / 2006-08-08 11:27 / Uznany Bywalec forum i giełdy
ale co tu do rzeczy ma rekomendacja pekao? nie podajesz jej chyba jako wzorca ceny kghm :-) pozwolę sobie Ciebie zacytować: "Nie ma czegoś takiego jak właściwa wycena spółki, najlepiej to widać po rekomendacjach, niby poważnych analityków. "
czytałem kilka Twoich wypowiedzi - są sensowne i niebo lepsze niż wiele z tych kilkuset tutejszych codziennyych komentarzy, ale też są trochę jak pisanie, że pada, bo jest chmura i że będzie padać, bo idą chmury
o wiele trudniejsze jest jednak korzystanie z tej wiedzy :-) czy zdążę pójść na spacer i wrócić przed deszczem, czy też będę 3 lata siedział w domu, bo zawsze widzę jakąś chmurkę, a może z tej chmurki będzie tylko kapuśniaczek, a nie ulewa....
pisz jednak jak najwięcej i dodaj też coś na temat tego co robisz w związku ze swoimi spostrzeżeniami, np. że zamierzasz posiedzieć na gotówce przez najbliższe N m-cy/lat, albo wszedłeś w krótkie
Pozdrawiam :-)
jędrzej / 2006-08-08 11:02 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Czemu nie kupiłeś jak był po 78 zł ?
gabrik / 2006-08-08 10:37 / portfel / Wierny Forumowicz
zapewne czytałeś dziś JAROSA ma te same obawy co ja zajęcie dobrej pozycji przed jutrzejszym dniem będzie bardzo trudne ,właściwie każda opcja będzie ryzykować na maksa
Kenobi / 2006-08-08 11:09 / Uznany malkontent giełdowy
Niestety nie czytałem jeszcze dzisiejszych komentarzy, ale one już nic nowego nie wniosą. Co się stanie będzie wiadomo już po sesji i to będzie reakcja krótkoterminowa, Może jak zwykle pójść w odwrotnym kierunku, a jak wszyscy tam polecą, to się nagle odwróci. To jest wyższa szkoła jazdy, przykładów pełno, ale my zwykle znamy tylko połowę prawdy i odgadywanie przyszłości nie jest łatwe, szczególnie, że nie znamy planów przeciwnika, który może odnieść sukces tylko przez zaskoczenie. Gdyby wszyscy wiedzieli co będzie nie byłoby przegranych, ale i zyski byłyby niskie. Niby jest tak dobrze, ale i w Stanach wcoraj, ani dziś nie widać tej hossy. Taka kumulacja napięcia może spowodować jakieś ruchy, ale zasadniczo nie zmieni sytuacji. Jak podniosą - to źle, jak nie podniosą, to też źle, bo albo podniosą później, albo źle z gospodarką. Na krótką metę nie jest dobrze i dlatego taka niepewność i chaotyczne wahania na cienkim obrocie. Większość siedzi "on the sidelines", albo blisko drzwi.
gabrik / 2006-08-08 10:33 / portfel / Wierny Forumowicz
podajcie mi obroty na WIG bo coś mi zakładka nie działa
boma / 2006-08-08 10:42 / Bywalec forum
10:41 134.5 mln
tomeks / 2006-08-08 10:40 / Bywalec forum
obroty niziutkie ,ok 80mln !! A na tepsie niecałe pół miliona
CIECH lideruje, jaja co?
flugo / 2006-08-08 10:26 / portfel / Dziecko hossy
Warren- ustawiasz się ponownie po Piasta po 1,35?
orzeł / 2006-08-08 10:26 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
a ja kibicuję Hydrze jeśli myknie 44,5 będzie bardzo bardzo dobrze a jeśliby tknęła 45 to wręcz cudnie
dżeju / 2006-08-08 10:17 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Hutmen, mój koszmarze senny, stop!
nefrees / 2006-08-08 10:46 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
No nieźle pnie się do góry. A taki ból to znam. Dość nieciekawe uczucie.
jędrzej / 2006-08-08 10:16 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Ładnie Pan dziś napisał Panie Danielu.
tomeks / 2006-08-08 10:16 / Bywalec forum
dosyć ciekawy komentarz pana Kuczyńskiego

http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=778503
orzeł / 2006-08-08 10:12 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
coś Wam powiem szeptem kocham Zdzicha :)
dżeju / 2006-08-08 10:15 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ja też, i ciebie ;)
tomeks / 2006-08-08 10:36 / Bywalec forum
a co byście powiedzieli na trójkącik?
orzeł / 2006-08-08 10:17 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Dżejku masz Zdzisia bo może przegapiłem jeśli tak się bardzo cieszę ale nawet nie wiesz że kochasz też JUja bo to jego dziecko :)
dżeju / 2006-08-08 10:25 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
no przecież konwersowaliśmy pare dni temu nazad na temat Zdzicha, Juja też
orzeł / 2006-08-08 10:31 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
tak ale nie wiedziałem że jesteś osobiście z NIm związany :) skoro tak to super
dżeju / 2006-08-08 10:52 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
jestem związany od 18
jędrzej / 2006-08-08 10:06 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Sprzedałem MOSTALZAB po 2,44 (za bardzo przykleił się do W20).
Kupiłem AGORĘ po 29,80zł (rekomendowałem po ostatnim spadku)
articho / 2006-08-08 10:13 / Bywalec forum
Z tą Agorą to chyba zbyt pochopna decyzja chyba że liczysz na jakieś spore odbicie ale właśnie pojawiła się rekomendacja
10:08 08.08.2006
Redukuj Agorę, wycena 28 zł - BDM PKO BP więcej szcegółów na parkiet.com
Chyba na razie nie warto się w nią pakować, pogubili się zupełnie i co najgorsze nie wiedzą co robić dalej
jędrzej / 2006-08-08 10:27 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
A tak wogóle, to masz jakąś propozycję na dziś? Chętnie się przyjrzę.
jędrzej / 2006-08-08 10:25 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Zobaczymy. Takiej rekomendacji można się było spodziewać. Liczę jednak na spekulantów.
jędrzej / 2006-08-08 10:11 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
DROGA REDAKCJO!

Chciałem ten fakt uzupełnić w moim portfelu, ale cosik nie działa przycisk "sprzedaję"
warren buffet / 2006-08-08 10:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wydaje mi sie ze to blad z agora
jędrzej / 2006-08-08 10:13 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Spadli ostatnio o dobre 10% po złych 2Q (są na ostatnich minimach), ale skorygowali również w dół prognozę - i to uznaję za szansę na wzrosty (że niby gorzej już być nie może).
qwerty / 83.11.226.* / 2006-08-08 10:22
a czy nie moze byc agora np po 12 pln...lub po 9 pln?
przygladnij sie pcguardowi, prochnikowi, universalowi (ups, tego juz nie ma na gieldzie)....
warren buffet / 2006-08-08 10:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mysle ze nie bedziesz zadowolony z tej spolki. nie wiem, moze sie myle
jędrzej / 2006-08-08 10:21 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Ja z nich nie jestem zadowolony organicznie, ale myślę że do września zarobię z 10-15%
Silvere / 194.187.181.* / 2006-08-08 10:36
Pamiętam jak niektórzy mówili to samo, gdy Agora spadła z 60 na 45.
warren buffet / 2006-08-08 09:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sprzedałem PIASTA po 1,42zł a kupilem po 1.35. piekny zakup
? / 217.113.225.* / 2006-08-08 10:13
o jakim piaście wy mówicie??
flugo / 2006-08-08 09:56 / portfel / Dziecko hossy
kupiłem po 1,38 i jeszcze nie sprzedałem.
warren buffet / 2006-08-08 09:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
z******* to troszke bo jest po 1.45 alez emocje :)
flugo / 2006-08-08 09:59 / portfel / Dziecko hossy
ustawiłem 1,50- jest 1,49...
warren buffet / 2006-08-08 10:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mam nadzieje ze sprzedales ;-)
warren buffet / 2006-08-08 10:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a mowilem. ja sprzedalem za szybko. ty za pozno ;-)
warren buffet / 2006-08-08 10:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sprzedaj za 1.49 puki tak wysoko. mowie ci
warren buffet / 2006-08-08 10:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pieknie do gory. teraz czekac az znowu spadnie. uwielbiam DT :) co mozna ze spolka w 10 min zrobic :)
articho / 2006-08-08 09:52 / Bywalec forum
Witam wszystkich,
Może jednak nie bedzie tak żle na naszej giełdzie. Stawiając na to, że FED nie podniesie dziś stóp, a jeżeli podniesie to będzie to ostatnia podwyżka to przecież na czymś trzeba zarabiać i wtedy powrócimy na dobre do łask dużego kapitału.
W przeciwieństwie do gospodarki amerykańskiej u nas wszystko idzie raczej dobrze, mamy niezły wzrost gospodarczy, dobrze stojącą złotówkę i raczej brak zagrożeń by to się wkrótce zmieniło.
Zatem skoro jesteśmy jednym z lepszych rynków wschodzących Europy to może warto do nas wrócić, po majowym rozstaniu.

Dla miedziowców mały cytacik dzisiejszej analizy:
"Bardzo interesująca sytuacja zaczyna mieć również miejsce na miedzi. Otóż od połowy maja można tu mówić o kształtowaniu się formacji trójkąta, którego zakres w zasadzie został już niemal wypełniony. Biorąc pod uwagę poprzedzającą go falę wzrostową, jego wymowa jest w tym układzie pozytywna. Dwie ostatnie sesje to już wahania przy jego górnym ograniczeniu, zbiegającym się także z 61,8% zniesieniem korekty z przełomu maja i czerwca. Jest to o tyle istotne, że ewentualne wybicie się górą z tej formacji zapowiadałoby kontynuację hossy na miedzi, co tym samym powinno znaleźć również wyraźne przełożenie na KGH, który z kolei ma spory wpływ na cały indeks."
caabi / 2006-08-08 10:19 / Tysiącznik na forum
no ja też myślę że będzie dobrze. a co do miedzi, cieprliwym trza być i poczekać na to wybicie :))
pozdro.
cu / 212.244.79.* / 2006-08-08 11:12
Spokorniałes caabi przypomnij sobie jak przedwczoraj byłes pewny ze zrobisz kokosy na kghm.Giełda uczy pokory jednak.
Kenobi / 2006-08-08 10:09 / Uznany malkontent giełdowy
Japończycy, Koreańczycy, Chińczycy czy Niemcy cieszą się kiedy ich waluty słabną, bo to wspiera ich gospodarki - widać to od razu po kursach akcji przedsiębiorstw. Drożejąca waluta lokalna wspiera obce gospodarki, które w ten sposób eksportują swoje bezrobocie. Widać to było wyraźnie po połączeniu obu części Niemiec.
qwerty / 83.11.226.* / 2006-08-08 10:17
a nasze kaczomatołki cieszą sie jak sie PLN umacnia....ten naród byl, jest i bedzie glupi...ale za to pomnikow mamy pod dostatkiem noi powstanie warszawskie bedzoiemy rozpamietywac przez najblizsze 1000 lat. qrwa jego mać
caabi / 2006-08-08 10:21 / Tysiącznik na forum
to że PLN się umacnia to w sytacji naszego kraju akurat jest pozytywne, choćby zadłużenie się zmiejsza bo jest liczone w USD. no i lepiej dla nas aby PLN był mocny w czasie gdy będziemy przyjmowali EUR, choć to jeszcze długo ale zawsze lepiej uklepac fundament i kurs mocny lepszy. choć minusy oczywiscie są ( export) ale nigdy nie może być dla wszystkich ok.
Kenobi / 2006-08-08 10:24 / Uznany malkontent giełdowy
Ale kto ma spłacać to zadłużenie jak gospodarka padnie?
Kenobi / 2006-08-08 10:32 / Uznany malkontent giełdowy
Waluta się wzmacnia, nie dlatego, że jest mocna gospodarka, tylko dlatego, że są wysokie realne stopy procentowe, co przyciąga spekulantów szukających zarobku. Te stopy też dławią gospodarkę podrażając kredyt, co zwiększa koszty przedsiębiorstw i pogarsza ich pozyję konkurencyjną wobec taniejącego importu. Jak się pogorszy, to zaraz się wycofają. Silne gospodarki mogą sobie pozwolić na niskie stopy, co wspiera ich rozwój.
qwerty / 83.11.226.* / 2006-08-08 10:30
otóż to.....
orzech / 2006-08-08 09:57 / Uznany Gracz Giełdowy
Taaaa..... w strajkującej kopalni majster zbierze meksykańskich chłopów i powie: "Chłopy, koniec strajku bo trójkat sie wypełnił i miedź ma drożeć a więc musimy kopać". ;-))
Navigare / 80.55.129.* / 2006-08-08 10:03
orzech, no własnie dlatego bedzie drozec, ze strajkują m.in.
Kenobi / 2006-08-08 10:14 / Uznany malkontent giełdowy
A może popyt się zmniejsza i po prostu przestaną rosnąć zapasy?
caabi / 2006-08-08 10:23 / Tysiącznik na forum
popyt nie gra tak dużej roli bo i dużo zmienić się nie zmieni, raczej ilośc miedzi w magazynach może wywołac wybicie,a gdy stajkują to wszystko stoi a więc zapasy będą się zmniejszać, im dluzej strajk tym lepiej dla kursu bo będzie systematycznie rósł.
Kenobi / 2006-08-08 10:49 / Uznany malkontent giełdowy
Wszyscy wiemy, że masz akcje i wspierasz strajk. Niemniej wiadomo było o nim od dawna i jak gdyby nie to, to ceny byłyby niżej. Mają ogromne zapasy wydobytej rudy, mieli zatrudnić robotników kontraktowych i tych wzrostów cen miedzi jeszcze nie widać. Spekulujesz i dobrze, może Ci się uda. Ale jeśli ma to być jedyny powód dla hossy, to ma chyba zbyt krótkie nogi.
warren buffet / 2006-08-08 09:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakos nie widze ostrej jazdy w gore :)
warren buffet / 2006-08-08 09:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja mam piasta po 1.35.
poluje na jupitera na 2,02
NFI02 mam po 2.66

jak cos jeszcze wymysle to dam znac

a ecarda mam po 3,25 wiec dopiero odrobił straty ale potrzymam go jeszcze.
biotka chce po 1.85

bawie sie narazie - jeszcze sie mocno nie oparzyłem
Ross / 83.21.255.* / 2006-08-08 09:57
U mnnie GTC 293 Police 7.20 Compland 103 Lentex 40 tak że sporo do odrobienia.
qwerty / 83.11.226.* / 2006-08-08 10:01
oj, w pesymistycznym wariancie mozesz nie zdarzyc...
Ross / 83.21.255.* / 2006-08-08 09:51
A co radzisz na DT. Dzieki.
warren buffet / 2006-08-08 09:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a moj ecard pnie sie w niebiosa co dzien :)
dżeju / 2006-08-08 09:42 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Masters, sobie wczoraj wypisałem żeby koniecznie kupić
orzech / 2006-08-08 09:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Rysiek objął za 125 banieczek ponad 725 banieczek akcji z emisji G. Na ruchy cenowe nie liczę. Just info.
http://img.interia.pl/biznes/nimg/eko1138320.pdf
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy