Forum Spółki giełdowe PBG SA

Nadchodzi kilka dobrych lat dla PBG

Nadchodzi kilka dobrych lat dla PBG

Adi0215 / 81.40.60.* / 2018-01-15 17:41
Myślę o inwestycji długo terminowej i właśnie ten papier uwaźam za barfzo interesujący z dużym potencjałem na wzrosty i dużumi możliwościami .Biorąc pod uwagę obecną politykę Rządu Polskiego rozwoju i rozbudowy infrastruktury transportu oraz sieci połączeń gazowych między państwami wdzę bardzo dobre perspektywy dla tej spółki .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wyświetlaj:
komenta..... / 83.242.92.* / 2018-01-16 01:17
No cóż, nie od dziś wiadome jest,że PBG jest dla Banków bardzo dużym problemem. Poprzednie, ekipy rządzących wciągnęły ich w inwestycje, które od lat przynosi tylko same straty.BZ WBK SA był pierwszy co postanowił z tym skończyć( pomimo strat zbył swoje akcje)tym samym poprawił swoje notowania i wizerunek. Można, tu też wspomnieć o premierze Morawieckim ( kierował tym bankiem )doskonale poznał kulisy inwestycyjne, więc dobre imię będzie zachowane. Natomiast, pozostałe Banki wciąż mają jeszcze ten problem, muszą pozbyć się milionów akcji,a chętnych do kupna brak. Zmęczenie,tym papierem sięga zenitu, to wielki odziedziczony kłopot dla obecnie pracujących w bankach, mogę tylko im współczuć, muszą z tego wyjść z twarzą,jest to bardzo trudne do wykonania, a czasu zostało nie wiele.
OBSpbg / 83.242.92.* / 2018-01-15 23:18
MUSZĘ CIE ZMARTWIĆ - ALE NA PBG POPŁYNIESZ I ZGINIESZ - LORELEI ... BH HA HA .. BH HA HA ...
Netman-p. / 83.242.92.* / 2018-01-15 22:44
Ty to masz tupet ? za kilka lat nikt, już nie będzie pamiętać o takiej firmie jak pbg ? to po co namawiasz na nic nie warty papier ? muszą dobrze Ci za to płacić ?
inwestorka-nie-pbg / 83.242.92.* / 2018-01-15 22:12
Takie same bzdury, wypisywałeś jak akcje były po 35 groszy. Dziś są warte połowę mniej - przestań szukać głupich frajerów - na giełdzie, już ich nie ma - skończ robić z siebie błazna.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy