Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Nadchodzi koniec kryzysu we wschodzących gospodarkach Europy

Nadchodzi koniec kryzysu we wschodzących gospodarkach Europy

Wyświetlaj:
Marek19 / 211.26.187.* / 2013-07-27 02:31
Ha,Ha ale bajki wypisujecie , prawdziwy Kryzys dopiero przed nami , zobaczymy to już najwyżej za najdalej 4 tygodnie.
FDAS / 78.30.99.* / 2013-07-26 23:23
kryzys nie taki zły. / 79.185.184.* / 2013-07-26 19:13
+ popieram - neguję 1 usuń Zgłoś do usunięcia
A Mi ten kryzys się podoba. Mogę taniej kupować niektóre towary za które przedtem płaciłem drożej. Przedtem priorytetowe były duże firmy. Teraz ceni się każdego klienta. W Polsce kryzys jest wynikiem fatalnego rządzenia po 1989 roku. Wyprzedaż polskich firm spowodowała załamanie systemu podatkowego. Czekają nas całe lata wzrosty różnych podatków, aż do samego bankructwa kraju.


MI TEZ BY SIĘ PODOBAŁ GDYBY BYŁO CO KUPOWAĆ. SZUKAM NORMALNYCH BUTÓW ZA ROZSĄDNĄ CENĘ NA LATO I JESIEŃ KTÓRE WYTRZYMAJĄ ROK ALBO DWA ALE NA PRÓZNO. JEŚLI TO MA BYĆ RAJ W KRYZYSIE TO JA DZIĘKUJĘ, MAM FORSE A NIE MAM CO ZA NIĄ KUPIĆ I ZNÓW BEDĘ MUSIAŁ CHODZIĆ W TANDENTYCH SANDAŁACH BO NAWET TRAMPKÓW NIE MA :/ TAKI LUKSUS MAMY. ( ATRAMPKÓW NIE MA BO SZUKAM PO CAŁYM MIEŚCIE I NIC - WSZYSTKO ZA 250% DROŻSZE)
fdsa / 78.30.99.* / 2013-07-26 23:20
rostoś to chyba chce tę ekonomię zaczarować - bo wrózy i wróży, czaruje i czaruje i zaklina - i w koncu uwieżymy że faktycznie jest nam lepiej - leząc na bruku bez domu, w kurtce w której od 5 ciu lat leżakujemy na śniegu i plaży sopockiej gorącym latem.. i już nie czujemy że ona śmierdzi, bo piszą wszedzie że nie śmierdzi :)
fasd / 78.30.99.* / 2013-07-26 23:18
qur4cze od razu mi lepiej jak włączam internet bo wszędzie pisza że koniec kryzysu że znów wraca zielona wyspa i wogóle kryzysu nie ma i nie było :) a pomyślec że te paskudne fałszywe wskaźniki - zatrudnienie, dzietność, emigracja zarobkowa inflacja pokazują co innego. jak to jest możliwe.. przeciez rajską wyspę mamy :/
ri.co / 37.7.228.* / 2013-07-26 20:47
Polacy uwielbiają bajki,no to mają !
kryzys nie taki zły. / 79.185.184.* / 2013-07-26 19:13
A Mi ten kryzys się podoba. Mogę taniej kupować niektóre towary za które przedtem płaciłem drożej. Przedtem priorytetowe były duże firmy. Teraz ceni się każdego klienta. W Polsce kryzys jest wynikiem fatalnego rządzenia po 1989 roku. Wyprzedaż polskich firm spowodowała załamanie systemu podatkowego. Czekają nas całe lata wzrosty różnych podatków, aż do samego bankructwa kraju.
xyz698 / 188.122.6.* / 2013-07-26 22:41
Ja bym uderzył podatkami w duże sieci handlowe i banki. Przecież jak im się nie będzie podobało to mogą się zwijać, spokojnie jesteśmy w stanie wprowadzić na ich miejsce swoje firmy. Chroniłbym z kolei produkcję, energetykę, wydobycie, małe i średnie firmy. Ja pracuję w banku i widzę ogromne zmiany na plus w traktowaniu każdego klienta w porównaniu z tym co było kiedyś. Nie ma już nachalnej sprzedaży, liczy się długi związek, zadowolenie klienta, to żeby w razie potrzeby wybrał produkt u nas i polecił nas znajomym.
Spooke23 / 83.23.210.* / 2013-07-26 19:08
3-5%(ostrożnie licząc) i możemy przed wyborami ogłosić sukces...
marcin12321 / 89.64.201.* / 2013-07-26 18:19
Ta Pani już straciła wiarygodność po problemie Cypru. Lepiej niech nie patrzy w stronę Polski, bo to nic dobrego nie wróży.
i to by było na tyle / 83.22.234.* / 2013-07-26 17:39

wzrost gospodarczy Polski wyniesie w tym roku 1,1 proc., ale w roku 2018 przyśpieszy on do 3,5 proc.

a w 2185 nadal przyspieszając przekroczy 1,1 Macha
ananalityk / 77.253.195.* / 2013-07-26 17:18
Nadchodzi silny wzrost propagandy o końcu kryzysu aby uspokoić ludzi przed pogłębiającym się kryzysem !A wszystko to po to by nie doszło do eksplozji niepokojów społecznych !!!Nie da rady !Samym mamieniem i propagandą nie da się ludzi nakarmić- potrzeba pracy i chleba!!
i to by było na tyle / 83.22.234.* / 2013-07-26 17:42
Tak jest, Cezarze: "Panem!Panem! nie tylko circenes"
wierzący / 78.8.132.* / 2013-07-26 17:09
A co wynika z analizy biblijnej? Przypomnę tu fragment starożytnego planu Nieba: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a).

Powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, ale też UE i NATO. Wówczas wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci do rosyjskiej strefy wpływów. Znów stacjonować tu będą rosyjskie wojska.

Wszystkie szczegóły tego planu wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Jest on różnie komentowany. Jak widać, zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10). Dwóch ostatnich szczegółów tego fragmentu inni komentatorzy nawet nie próbowali wyjaśniać, gdyż zupełnie nie pasowały do ich interpretacji.

W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).
Adrian12a / 77.252.246.* / 2013-07-26 16:55
"Do tak zwanej wschodzącej Europy specjaliści zaliczają najbardziej rozwinięte gospodarki krajów..." A może powinno być raczej tak: "Do wschodzącej Europy tak zwani specjaliści zaliczają najbardziej rozwinięte gospodarki krajów ..."
"Najgorszy okres kraje te mają już zapewne za sobą" - uznała Christine Lagarde. Zapewne, ale niepewne, prawda?
"Wschodzące gospodarki Europy Wschodniej i Środkowej mają szansę wyjść niedługo z tarapatów spowodowanych światowym kryzysem finansowym" - to kryzys już się zakończył? Wtedy tym bardziej dotyczyłoby to finansów krajów rozwiniętych. Mają szansę, ale na czym polegającą? Jeśli nawet, to czy ją wykorzystują? Czy może raczej stosują te same metody powiększania długu?
Można prosić o więcej treści a mniej cytowania bełkotu w tych artykułach?

Najnowsze wpisy