Forum Forum inwestycyjneForex

Nadciąga budżetowy huragan Vincent

Nadciąga budżetowy huragan Vincent

kibic_43 / 2009-05-10 10:58
pedzi jak pociąg expresowy ..... oj bedzie sie dzialo

http://biznes.onet.pl/7,1556390,prasa.html
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-10 13:15 / Pogromca jeleni
trochę niefortunne okreslenie huraganu......................hahahaha......................tyle flegmy co Vincent nie mają nawet angole...................
bidnymaniek / 2009-05-10 12:56 / Tysiącznik na forum
Kibic.poczytaj co pisałem w tygodniu ......... http://www.money.pl/forum/temat,32,1624576,1624576,15,0,maniek___usd_wig20_obligacje;cdn;.html

......................................................................................................................................................... 2-Obligacje /sroda/ 2 letnie podobno bedzie popyt bo denominowane w euro..........
za tydzień 10letnie ..........stawiam ze 2/10letnie kwotowo 1/3 wiec raczej jazda bedzie za
tydzień /po 15.05/......................................................................
to jest ciekawa sprawa bo te obligacje ida na mój nos na rolowanie innych które zapadaja
niedługo/chyba pod koniec maja...moze ktos ma dane/......wiec bedzie niezła jazda na
walutach .........................

I twój artukuł jest teraz potwierdzeniem ze euroobligacje słuza jedynie do przerolowania starych hahahahahha...............
cyt:
Chwila prawdy zarówno dla polskiego rządu, jak i samego Ministerstwa Finansów zbliża się nieubłaganie. 25 maja minister finansów będzie musiał pożyczyć na rynku finansowym około 11 mld zł, by wykupić obligacje, których termin wykupu wierzytelności przypada właśnie na ten dzień. Ledwo to Ministerstwo Finansów uczyni, będzie musiało ponownie w lipcu br. znowu wykupić kolejne ..................

Jak dla mnie wsio jasna.....jedziemy juz na saniach............
pozdr.
elizafr / 2009-05-10 13:47
do bidnymaniek
pamietasz ? , czekam ciagle na te wymiane zl na euro ( ok. 30 tysiecy)
czytam wszystkie wasze posty ,
ale mozesz mi przetlumaczyc na jezyk prosty , jak sie ma cala ta nowa sytuacja do kursu pl/eur? do ilu euro moze spasc? ( 4,20 jest ciagle aktualne?) w jakim czasie ? koniec maja? polowa?
dziekuje z gory
sierota marycha / 2009-05-10 14:02 / Tysiącznik na forum

ale mozesz mi przetlumaczyc na jezyk prosty , jak sie ma cala ta nowa sytuacja do
kursu pl/eur? do ilu euro moze spasc? ( 4,20 jest ciagle aktualne?) w jakim czasie ?
koniec maja? polowa?

realne jest i 4, musisz obserwowac rynek na biezaco, przygladaj sie otwarciu i zamknieciu w nadchodzacym tyg. zobaczysz opory i wsparcia a reszta bedzie jasna
sierota marycha / 2009-05-10 11:12 / Tysiącznik na forum

pedzi jak pociąg expresowy ..... oj bedzie sie dzialo

Kibic, to fakt i gadamy o tym od kilku m-cy, kraj tonie w dlugach, jeszcze troche i zrownamy sie z Wegrami, piekne slowka juz nie pomoga
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy