Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nadciąga tani roaming

Nadciąga tani roaming

Money.pl / 2007-08-02 16:36
Komentarze do wiadomości: Nadciąga tani roaming.
Wyświetlaj:
ksaio / 79.189.135.* / 2011-12-10 11:51
ejsjjdjnn mdmndsmxmsmamsmsm nsnnnszmmdmnznsznns nnsmnnnnnsnxnnanmnsmnzmsmm mdmmmxmx snmm mndmxn
fsmmsm x m edmxmdksxmmx snsnsmn c dn x nnxzmzmxznxnxnn
dsnnxdn mn xwn mznmsmnznsndsnmdmdmndnmsn nsxn ndmxmms
ahanmmsm sd xmmxmsmxmsmd md mxmmsnxmmxmmd edmdmxm
zsmdm c n xsn xnb snnsnnxnsnxnssdnsnsnsnxs nendnxsnxn nsnxnxnc
ssxmdmnmnmxmxmxxnxmsmxmsmxmsmxmxdmsxmdncmdmxnxnxnd
ksaio / 79.189.135.* / 2011-12-10 11:51
ejsjjdjnn mdmndsmxmsmamsmsm nsnnnszmmdmnznsznns nnsmnnnnnsnxnnanmnsmnzmsmm mdmmmxmx snmm mndmxn
fsmmsm x m edmxmdksxmmx snsnsmn c dn x nnxzmzmxznxnxnn
dsnnxdn mn xwn mznmsmnznsndsnmdmdmndnmsn nsxn ndmxmms
ahanmmsm sd xmmxmsmxmsmd md mxmmsnxmmxmmd edmdmxm
zsmdm c n xsn xnb snnsnnxnsnxnssdnsnsnsnxs nendnxsnxn nsnxnxnc
ssxmdmnmnmxmxmxxnxmsmxmsmxmsmxmxdmsxmdncmdmxnxnxnd
Treyy / 62.21.91.* / 2011-09-26 10:43
No ja mam simx'a zostało mi jeszcze trochę kaski na karcie nawet. Działa dobrze, z chorwacji dzwoniłem zarówno do polski do rodziców jak i do kumpla w rosji i naprawdę w porównaniu z naszymi operatorami to się płaci straszne grosiki :))) Polecam, bo dzwonienie z normalnej sieci z zagranicy to głupota...
reszka / 2011-09-26 12:03
A jak doładować konto jak jestem za granicą?? Jakoś przez internet da radę?? Kurcze, skoro już kolejna osoba twierdzi, że się opłaca, to chyba warto kupić przed wyjazdem.... W połowie października wybieram się do Turcji, a muszę być w stałym kontakcie z bazą :D Więc muszę zminimalizować koszty, jak to tylko możliwe.
sesemol / 2011-09-29 16:29
Z tego co zdążyłem się zorientować, to konto doładowujesz właśnie prze internet, jeszcze do końca nie doszedłem do tego jak, ale jak się dowiem, to dam znać, bo też mam w planach zakup simX'a:)
reszka / 2011-10-04 17:29
Ooo dzięki za odpowiedź. No to widzę, że nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba brać tego simx'a :)
reszka / 2011-09-19 15:19
A słyszeliście coś o tym nowym starterze simX?? Koleżanka, która dużo podróżuje, coś mi wspominała. Że niby bardzo tanio i działa na każdym telefonie bez simlocka...wiecie coś na ten temat?
meskal / 95.108.118.* / 2011-08-21 22:57
Wow, fajne, nie znałem! Świetnie, że prepaid :-) Nieźle można zaoszczędzić na tym BeFree :-)
crawler / 212.67.134.* / 2011-08-21 14:36
Najtaniej i tak wychodzi http://befree-mobile.com/page/call-rates :)
Połączenia z komórki Egiptu, Turcji i Rosji za 0,5Euro/min :) Żyć nie umierać :)
xmaro666 / 93.184.183.* / 2010-07-01 12:15
Sieci komorkowe nie przestrzegaja prawa np. w plusie minimalny limit to ok 200 zl, chcialem ustwaic na 1gr to mi powiedziano ze to niemozliwe

Rozporzadzenie mowi jasno "Klienci korzystający z roamingu powinni mieć możliwość wyboru któregokolwiek z tych maksymalnych limitów wyrażonych w kwotach opłat lub objętości danych możliwych do pobrania w rozsądnym czasie lub możliwość odrzucenia tej opcji. O ile klienci nie zdecydują inaczej, powinni korzystać z domyślnego systemu limitów."

Zrodlo punkt 43 http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2009:167:0012:01:PL:HTML
bozena66 / 83.25.243.* / 2008-07-14 13:58
MMs -ów do Wielkiej Brytani nie moge wysyłać a smsy z tamtąd przychodzą z 5 dniowym opóźnieniem.Taki jest właśnie Play w w rozmowie z operatorem uzyskuje tylko odpowiedź ,że jeszcze nie podpisaliśmy umowy
fillip75 / 80.55.108.* / 2007-08-06 12:30
Nie ma się czym tak podniecać. Jak zawsze nasi włodaże komórko-fonowi wiedzą, że i tak nie są w stanie konkurować z ogólnie dostępnymi kartami prepaid na zachodzie. Pozostają im jedynie JELENIE (nie potrafiący znaleźć korzystniejszej oferty na tubylczym rynku) i KIEROWCY (którzy z racji wykonywanego zawodu nie mogą skorzystać z oferty jednego "miejscowego" operatora). Wyjeżdżając za granicę, nigdy nie przejmowałem się "polskim" roamingiem. Z prostej przyczyny. Zaraz po przyjeżdzie wywalałem "polską" kartę, by zastąpić ją "niemiecką". I pomimo poniesionych kosztów za dobro jakim jest nabycie NIEMIECKIEJ karty. Tak, tak, tam nie rozdają jej za darmochę. To i tak znacznie bardziej opłacało się z niej wykonywać połączenia, zwłaszcza z połączeniem na kody z kart voip (KIEDY U NAS TO WYMYŚLĄ???!). Muszę powiedzieć, że to znacznie taniej wychodziło, niźli wykonanie telefonu ze stacjonarnego aus Polen, na moją komórkę in Deutschland. Myślę, że wprowadzenie kart voip na komórkę w Polsce będzie czymś rewolucyjnym, a nie taki roaming za dwa zeta. PARANOJA.
RafalBiecz / 212.244.150.* / 2007-09-03 23:47
wiesz czytajac teraz to co napisales przyznaje 100% Ci racji:) Polska to takie bagno ze jak ktos bliski wyjedzie za granice to nie pozwola mu z nim slowa zamienic , taki wlasnie mamy ustruj, srednia krajowa 800 zl z czego trzeba wydac na bilety oplacic racunki i co zostaje? nic tylko zmarnowany czas w pracy i zero satysfakcji z zycia i wlasnie jesli ktos bliski wyjedzie za granice to nawet mu nie pozwola z nim porozmawiac z telefonu za jakies normalne ceny, rozmowa powinna byc (nawet ta zagraniczna) tania!!! Przeciez ten kto odbiera telefon za granica to tez tylko czlowiek jak i wszedzie wiec czemu tak Nam zwyklym ludzia utrudniac ta zwykla rozmowe jesli tak naprawde to tylko ona na tym swiecie ma jakis sens!!!! pozdrawiam wszystkich operatorow a szczegulnie przedstawicieli sieci komorkowych -BOGACIE SIE DALEJ !!!!! BO TO PIENIADZ WAM BIJE DO GLOWY!!!! Mmam tylko nadzieje ze wkrotce ten swiat zmadrzeje bo napewno powinien to zrobic!!!
jaki_kwaki / 83.30.55.* / 2007-08-05 09:38
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Ble, ble i ble...... Słowem jak drożyzna była tak i będzie dalej. Unia jest podzielona na dwa obozy, Unia "A" i Unia "B". Nie trudno się domyślić w której grupie my jesteśmy.
set / 83.6.96.* / 2007-08-02 19:40
dobra jest ta promocja roamingowa w playu .oplaca sie,tylko musze posprawdzac z jakimi krajami maja podpisana umowe.
xzy / 83.20.119.* / 2007-08-06 10:30
zgadzam się z Romanusem.Mam ten sam problem.A przy zakupie pracownicy tak zapewniali,że jest wszędzie.Uważam,że trzeba by było tą sprawę na głośnić
koczu / 83.6.88.* / 2007-08-15 17:21
Mi we Francji normalnie śmigał,ale wypróbowałem w tym roku tylko własnie Niemcy i Francje.
Romanus / 81.243.252.* / 2007-08-04 11:20
mam telefon w playu i muszę powiedzieć że jest to GÓ....O warte!!
Roaming działa mi w pełni tylko w niemczech, natomiast w pozostałych krajach takich jak Belgia, Francja czy Irlandia - telefon łączy się z wybraną siecią, ale niestety można tylko odbierać rozmowy - dzwonić już się nie da.
Gadula / 193.227.223.* / 2007-08-02 17:06
Tanie rozmowy beda wtedy, kiedy minuty, jakie kazdy ma w abonamencie beda dostepne nie tylko we wlasnym kraju, ale rowniez po za jego granicami. I kiedy koszt minuty u wszystkich 4 uczestnikow zmowy cenowej (Plus, Era, Orange, Play) beda porownywalne z tymi po za Polska.
Byloby tak, gdyby czwarta licencje otrzymal Hutchison i jego '3', a nie badziewny Play.

Zawsze dobrze, ze jest ciut taniej, ale to dalej bardzo drogo. Taryfy powinny spac o conajmniej 75% w dol, zeby nie trzeba bylo liczyc ile sie rozmawia i ile potem trzeba wylozyc.
ppprzemo / 2007-08-04 20:44 / Uznany Gracz Giełdowy
hmmm.....
1)
Tanie rozmowy beda wtedy, kiedy minuty, jakie kazdy ma w
abonamencie beda dostepne nie tylko we wlasnym kraju, ale rowniez po za jego granicami.

Ale wtedy powstanie nierozwiązywalny finansowo (i księgowo) problem rozliczeń międzyoperatorskich. Oczywiście jest tu wyjście - konwergencja w zakresie usługodawców ale przy takiej zmianie nie trzeba będzie sobie mydlić oczu tzw. konkurencją.


I kiedy koszt minuty u wszystkich 4 uczestnikow zmowy cenowej (Plus, Era, Orange, Play) beda porownywalne z tymi po za Polska.

Ale na pewno tego chcesz? Ja np. nie chcę efektywnie płacić trzykrotnie więcej niż teraz (w Polsce).


Byloby tak, gdyby czwarta licencje otrzymal Hutchison i jego
'3', a nie badziewny Play.

Proponuję najpierw zdobyć trochę informacji. Hutch już jakiś czas temu rozpoczął starania o przejęcie pakietu w Play...
romanus / 81.243.252.* / 2007-08-04 11:34
Bardzo miło przeczytać w pełni inteligentny komentarz. To co powiedział p***** p***** wyraża chyba w pełni to co sam chciałbym powiedzieć
Netia kryjąca się za nazwą Play to trochę badziewie. Hutchinson rządzi!!
Rektor / 62.0.20.* / 2007-08-02 16:36
Brawo; cos konkretnego z racji przynaleznosci do UE.
polandrew / 89.228.138.* / 2007-08-04 10:52
"z racji przynależności do UE"Polska otrzymała bardzo wiele konkretnego nie tylko tani roaming.Skoro tak pięknie się stało to dlaczego Polacy wybrali koalicję rządzącą która była przeciwko wejsciu Polski do UE??

Najnowsze wpisy