Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nadlatują "Trzy Wiedźmy"

Nadlatują "Trzy Wiedźmy"

Money.pl / 2010-09-17 09:04
Komentarze do wiadomości: Nadlatują "Trzy Wiedźmy".
Wyświetlaj:
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-20 21:54
Ucieczka od dolara trwa
S&P500 +1,7%
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-20 21:56
Jutro może być dobra okazja by skrócić amerykańskie śmieciowe obligacje.
Obserwujcie ceny amerykańskich obligów Do końca świata już takie ceny mogą się nie powtórzyć.
bolek77 / 2010-09-20 22:33 / portfel / Uparty Osiołek
Bytom skracaj.
:)
yuio / 79.184.83.* / 2010-09-20 19:46
Tusk za a nawet przeciw

Donald Tusk (sierpień): Nikt nie kwestionuje potrzeby upamiętnienia ofiar. Warszawa nie miałaby nic przeciwko temu, żeby w pobliżu Pałacu Prezydenckiego - w wyniku otwartego konkursu, możliwie szybko przeprowadzonego - powstała tablica czy postument.

Donald Tusk (wrzesień): Nie mam poczucia deficytu upamiętnienia ofiar katastrofy. Nie mam planów rozpisania konkursu na jego budowę.

Miesiąc, a jaka zmiana. Bo w tak zwanym międzyczasie udało się odbić i schować krzyż, a to przecież jego obecność pod pałacem, nic więcej, sprawiła, że Tusk składał obietnice szybkiego konkursu na pomnik w okolicach pałacu. A w każdym razie wypowiadał się tak, że ci, którzy sobie jeszcze biorą do serca jego słowa mogli odnieść wrażenie, że premier osobiście mocą swojego autorytetu daje gwarancję, że pomnik i pamięć będzie. Może się mylę, ale wydawało mi się, że pomnik był także jednym z elementów tzw. porozumienia między kurią, Kancelarią Prezydenta, władzami miasta a harcerzami. Jeśli tak, to harcerze właśnie boleśnie się przekonują ile jest warte słowo polityka. Bo nie tylko premier nie ma życzenia stawiać pomnika, ale także prezydent stolicy już kombinuje jak się przed nim obronić. Na razie wymyśliła, że jak wygra wybory, to zrobi sondaż czy warszawiacy sobie pomnika życzą. Jeśli warszawiacy zawiodą (czy raczej, jeśli zawiedzie sondażownia), to się znowu odezwie pani konserwator i się okaże, że w Warszawie nie ma miejsca, gdzie taki pomnik można postawić. Determinacja z jaką Platforma walczy z pamięcią o Smoleńsku jest naprawdę imponująca.

Gdyby władza w realizację obietnic wkładała choć trochę tej energii jaką wkłada w znajdowanie sposobów na wymiganie się od nich, żyłoby się lepiej. Wszystkim.
amator1122 / 2010-09-20 21:16 / Tysiącznik na forum)

piszący bzdety animator kultury z powiatowego
miasteczka
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-20 18:58
TYLKO ZŁOTO LESZCZE!!!!
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-20 18:59
DOLAR TO ŚMIEĆ!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-09-20 17:04
Jakiś "cwaniak" napisał że w poniedziałek sie przekonamy jakie spadki będą, no i się przekonaliśmy:))))

Śmiać mi się chce, ta hossa jest bardziej wyniszczająca niż bessa, 90% siedzi bez akcji i zaklina rynek, nie może się pogodzić że kryzys mija i już nie będzie końca świata, Wigi urosły juz dwukrotnie, a przecież oni mieli się tanio obkupić w samym dołku bessy:)))

Ale tak właśnie ma być, najpierw kupuje zagranica, potem nasze instytucje, a ulica kupuje na samym końcu od tych pierwszyszych, tylko to bedzie na górce następnej fazy cyklu, myślę za jakieś 3-4 lata. I tak historia zatoczy koło:)
amator1122 / 2010-09-20 16:35 / Tysiącznik na forum)

CIA poruszylem specjalnie bo to koronny dowod na
bezdenna glupote jana.
Jak jego alma podskoczyla o pol zloetgo to pisze i to
jest ok.Jak CIA uroslo od poczatku sierpnia grubo ponad
300 % to to sa leszcze i spekula.I to zapewne leszce
zrobily dzis znowu juz ponad 15 balonow obrotu.
panowie ,jestescie cieniutkie Bolki i nie ma o czym
dalej mowic.Leszcze to wy,w dodatku slepe i gluche.
Do widzenia panstwu.


czekam na profesora od komentarzy co teraz napisze czy to fundamenty czy spekuła.
amator1122 / 2010-09-20 16:03 / Tysiącznik na forum)
gdzie ten ciulik ze stopami ...patrzcie jak jego CIA już się wali:)
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 16:24
7% na minusie, daje zarobić, firma marzenie
Wszystkim / 211.138.124.* / 2010-09-20 19:27
Oba durnie znow przy klawiaturze.
Nie uzywacie stopow??? patrzycie bezczynnie jak wam spada???
po co wypisywac takie glupoty.To ze janlew wykonal taki wpis
2010-09-20 16:24:48 | 79.187.36.* | janlew nielogo
7% na minusie, daje zarobić, firma marzenie

potwierdza tylko jego glupote,ale ze Amator napisal to


patrzcie jak jego CIA już się wali:)

to zdumiewajace,zaczynam sadzic ze ktos sie pod niego podszyl.
jakie ma znaczenie ten spadek przy dotychczasowych wzrostach,swiadczy wylacznei o sile spolki,bo inne barachlo spadloby o 20 % albo wiecej..Kto mial zarobic to zarobil,a ze zawsze sie znajdzie ktos ,ktow wchodzi w punkcie realizacji zyskow ,jego problem.
A teraz prosz espojrzec tutaj,zrobilem strone z arkuszem zlecen dla PKO BP,bo na tym pracuje arbitraz i sa wielkie obroty.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fca3c1421819433a.html
Co widzi zwykly inwestor ?? Po jednym zleceniu kupna i sprzedazy,nie wie NIC co sie naprawde dzieje,podpiera sie tabela transakcji.Wiekszy widzi np. jedno kupno i 5 sprzedazy,widzi tez wykonane zlecenia.Najwiekszy ma do dyspozycji jeszcze (oprocz innych rzeczy) arkusz zlecen.Ten arkusz tutaj jest BARDZO dlugi i sa w nim WSZYSTKE zlecenia zarowno kupna jak i sprzedazy.
Przy cenie 42 zl widac az 355 zlecen kupna.Co nam to daje ?? Ano to,ze gdy juz kupilismy PKO BP wiemy z duza dokaldnoscia do jakiej ceny dojdzie.(Od razu mowie ze 42 zl to nie koniec,nastepne zgrupowania sa w roznych miejscach duzo wyzej)
Widza zageszczenia zarowno na kupnie jak i na sprzedazy moge wpasowac swoje zlecenie w wolne miejsce,np. tuz przed lub tuz za takim zgrupowaniem lub wybrac wlasne jesli jest wolne.
To tylko mala probka mozliwosci,W momencie skaldania naszego zlecenia widzimy tez od razu w arkuszu moment,gdy tam wchodzi,wiemy dokladnie ktore jest w kolejce.
Gdy kurs ostro rosnie na sprzedazy momey uciec z cena wyzej lub podciagnac lub uciec tak samo na kupnie.Bez arkusza zlecen to jest niemozliwe,na duzych spokach sprawy dzieja sie czesto bardzo szybko i zanim zareagujesz,twoje zlecenie juz sie wykonalo.
To na tyle,bez osobistych wycieczek,inwektyw bylo juz az nadto ,na szczescie ja chyba nie dalem sie wciagnac.
Dobranoc.
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-21 10:53

Nie uzywacie stopow??? patrzycie bezczynnie jak wam spada???


no i co z tego, że na chwilę spadnie obsrajmajtku? dzięki temu można dokupić taniej i zwiększyć swój potencjalny zysk, tak robią najwięksi inwestorzy. no ale ty masz ciasny rozumek krótkowzrocznego hazardzisty więc boisz się takich sytuacji jak ognia. jak się siedzi na petrolach i nie umie się analizować tego co się kupuje to tak się to kończy


Przy cenie 42 zl widac az 355 zlecen kupna.Co nam to daje ?? Ano to,ze gdy juz
kupilismy PKO BP wiemy z duza dokaldnoscia do jakiej ceny dojdzie


a kto ci bajkopisarzu powiedział, że w ogóle ma tam dojść z powodu tych zleceń kupna????. co ma piernik do wiatraka? a może pójdzie w dół z powodu jakichś tam zleceń sprzedaży niżej? naprawdę myślisz, że możesz tak dobrowolnie wciskać te bajki tutaj?


Widza zageszczenia zarowno na kupnie jak i na sprzedazy moge wpasowac swoje
zlecenie w wolne miejsce,np. tuz przed lub tuz za takim zgrupowaniem lub wybrac
wlasne jesli jest wolne


a jakie to ma w ogóle znaczenie dla kogoś kto nie chce sprzedawać dziś lub jutro?


Gdy kurs ostro rosnie na sprzedazy momey uciec z cena wyzej lub podciagnac lub
uciec tak samo na kupnie.Bez arkusza zlecen to jest niemozliwe


jak to jest niemożliwe, skoro to sam kurs a nie arkusz jest podstawą do podciągnięcia zlecenia wyżej? bajeczki ciąg dalszy, wmówiłeś sobie, że nie radzisz sobie bez tego to i sobie nie radzisz


na duzych spokach
sprawy dzieja sie czesto bardzo szybko i zanim zareagujesz,twoje zlecenie juz sie
wykonalo


a po co w ogóle reagować szybko hazardzisto? jak sobie przyjąłem np. sprzedaż pko po określonej cenie za 2 lata (np. na podstawie dcf) to twoja bajka jest w ogól zbędna. twój problem polega na tym, że wydaje ci się, iż każdy musi uprawiać taki sam hazard jak ty, co jesyt oczywiście nonsensem. od 7 lat kupuję i sprzedaję akcje w ogóle nie potrzebując twej bajki, nawet wielcy inwestorzy obracający miliardami dolarów na rynku też jej nie potrzebują
amator1122 / 2010-09-20 20:42 / Tysiącznik na forum)

Oba durnie znow przy klawiaturze

jeżeli masz coś do mnie to i kieruj do mnie jednym słowem personalizuj wpis.

jakie ma znaczenie ten spadek przy dotychczasowych wzrostach

dla mnie nie ma tylko czy spółka, która w trakcie sesji leci o pięć złotych ma dobre fundamenty ale mniejsza z tym, jak człowieku zarobiłeś to się ciesz i ja będę się cieszył razem z tobą.


Nie uzywacie stopow???

mam takie ,że nie muszę używać stopów tym bardziej w hossie nawet jak trochę więcej spadnie szybko wraca do moich poziomów .

Co widzi zwykly inwestor ??

a czy ty wiesz, że można swoje zlecenie ukryć (DM bz wbk) i nawet nie będziesz widoczny w arkuszu zleceń tak kolego można i twoje spostrzeżenia co do arbitrażu czy innych ruchów biorą w łeb chociaż nie twierdze ,że arkusz zleceń jest nie przydatny a wręcz przeciwnie jest przydatny w podjęciu decyzji wejścia lub wyjścia.

Bez arkusza zlecen to jest niemozliwe,na duzych spokach
sprawy dzieja sie czesto bardzo szybko

wyżej napisałeś stop los a nie stop limit co to znaczy już tłumacze
..ustawiając stop los sprzedajesz PKC swój pakiet i uwalasz kurs o kilka punktów procentowych i np.ja też mam taką strategie i jako następny w arkuszu zleceń uwalam o kolejne kilka procent i takich tylko dwóch inwestorów skorzystało z dzisiejszej zwyżki kursu a reszta popłynęła od szczytu o 5 pln.
To na tyle i niech ciebie rozliczają ludzie co wsadzili dużo kasy w tą dobrą spółkę a ty i kilku innych uwaliło kurs o 5 pln ,.na szczęście ja nie mam tej spółki.
Wszystkim ! / 211.138.124.* / 2010-09-21 05:21
-Za debila chetnie przeprosze,wyraznie napisalem,ze nie wierze ze to Ty,ze raczej ktos sie pod Ciebie podszyl.Niestety jednak to Ty,skoro sam sie przyznales.
-Wyraznienapisalem z enie mam CIA a tylko komentuje
-To ze Ty nie uzywasz stopow,to nie znaczy ze inni nie.sadzac po bylych wpisach wlasnie ogromna wiekszosc uzywa i slusznie,bo chronia swoj zarobek.Kto mial je na CIA
gwizdze sobie na dzisiejszy spadek (zalezy jak ustawil).
-To ze ktos ukryl zlecenie nie ma zadnego znaczenia,zawsze moge poprosic o jego pokazanie.Takich zlecen jest zreszta bardzo malo i dla oceny sytuacji nie maja zadnego znaczenia.
-napisalem STOPOW bo takiego okreslenia uzywaj atu wszyscy,rozumialem z ewiedza o czym mowia.
-Uzywajac stopa niczego nie uwalam,po prostu zlecenie moje realizuje sie gdy osiagnie dany poziom.
-Realizuja sie WSZYSTKIE zlecenia po PKC a nie jedno czy dwa,poniewaz takie zlecenia maja bezwzgledne pierszenstwo.Nastepne w pierszenstwie sa PCRO a potem te z konkretnym kursem.
-piszac o rozliczaniu osmiezasz sie do konca,bo
- to nie ja lansowalem CIA (zreszta zaluje ze nie ja)
-ta wlasnie spolka byla absolutnym hitem dajac zarobic ogromnie duzo.
- to ze Kwark przyznal racje jnowi swiadczy wlasnie o jego klasie,a kompromituje Jana,ktory nigdy racji nie przyznal i generalnie pisze bzdury.
- fakt ze pisze o wzrostach jest bez znaczenia ,bo takich osob bylo tumnostwo i to zanim sie poawil,ostatnio czlowiek ktory dyskutowal z PPaolka i zarzucal jej ze wiesci besse,ktorej nie bedzie.
-to ze nie chcesz korzystac z arkusza znowu zle o Tobie swiadczy,bo dobrowolnie rezygnujesz z bardzo przydatnego narzedzia,ale to twoj wybor.Pozbawiasz sie "dalekowidzenia" ,nic nie wiesz co czeka poza piatym zleceniem,jestes czesciowo slepy i nie mozesz ani optymalnie kupic ani optymalnie sprzedac.Twoj wybor.
Powtarzam: kazdy inwestor a nie pozorant widzi,ze Janlew jest malutkim graczem,za malutkie pieniadze,bez zadnych istotnych osiagniec.jedyne jego sukcesy,to niekonczace sie dyskusje majace udowodnic,ze kazdy bez wyjatku jest debilem,idiota,oszustem,mitomanem itd,oprocz niego.Jesli ktos go popiera,udowadnia ze jest zaledwie poczatkujacym graczem bez doswiadczenia i wiedzy.
Jak powiadaja,mozna przyprowadzic konia do wodopoju ale nie mozna zmusic go,zeby sie napil.
Oferta wspolpracy jest aktualna dla kazdego bez zadnych warunkow.
I na tym definitywny koniec i milego dnia i sesji !
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-21 10:56

to ze Kwark przyznal racje jnowi swiadczy wlasnie o jego klasie,a
kompromituje Jana,ktory nigdy racji nie przyznal i generalnie pisze bzdury.


szkoda, że niegdy nie byłeś w stanie tego tu merytorycznie wykazać w męskiej twardej dyskusji. potraficie tylko opowiadać kilometry swych bajek
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-21 11:01
c.d.


fakt ze pisze o wzrostach jest bez znaczenia ,bo takich osob bylo
tumnostwo i to zanim sie poawil,ostatnio czlowiek ktory dyskutowal z PPaolka
i zarzucal jej ze wiesci besse,ktorej nie bedzie


brednie, jako chyba jedyny broniłem tu rynku byka w maju i sierpniu gdy pesymizm przez piigsy sięgał zenitu na rynkach a strach był wszechobecny wszędzie, podczas gdy wszystkie kropsony nagle stąd dziwnie zniknęły. bronię rynku byka od lata 2009 podczas gdy wy co chwila ze strachu wywalacie akcje, razem z kwarkiem, który w maju dosłownie lał w gacie i wywalił wszystko co ma


kazdy inwestor a nie pozorant widzi,ze Janlew jest malutkim
graczem,za malutkie pieniadze,bez zadnych istotnych osiagniec.jedyne jego
sukcesy,to niekonczace sie dyskusje majace udowodnic,ze kazdy bez wyjatku
jest debilem,idiota,oszustem,mitomanem itd,oprocz niego.Jesli ktos go
popiera,udowadnia ze jest zaledwie poczatkujacym graczem bez doswiadczenia i
wiedzy


"każdy", czyli bajkopisarz zwany kropsonem, opowiadający bajeczki o swych milionach bo ma arkusz zleceń za 100 zeta w bzwbk

inwektywy, których jak zwykle nie byłbyś w stanie udowodnić w twardej męskiej dyskusji tutaj (i nigdy nie byłeś/liście, bujający w chmurach kropsonowskie kundle bez nicków o bajkopisarskim zacięciu)
amator1122 / 2010-09-21 07:37 / Tysiącznik na forum)

Za debila chetnie

mam to gdzieś , widzisz ,że odpisuje.

nie mam CIA a tylko komentuje

ok, tylko nie wiem gdzie ten komentarz ja czytałem tylko przy.pie.rdz.iela.nie się

ogromna wiekszosc uzywa i slusznie,bo chronia swoj
zarobek.

jestem w stanie ci udowodnić ,że stop losami chroni zarobek kilku inwestorów a reszta płynie ,wystarczy dziesięciu z takim kapitałem jak ja i uwalimy kurs aż do wstrzymania sesji.

znaczenia,zawsze moge poprosic o jego pokazanie.

brednie, kogo poprosić ..."komputer",po drugie tych info nie udzielają sprawdź sobie.

WSZYSTKIE zlecenia po PKC a nie jedno czy dwa

na litość... poczytaj jak to działa ,dla przykładu pomysł jakbym puścił 10K po PKC na CIA o ile bym uwalił kurs

ta wlasnie spolka byla absolutnym hitem dajac zarobic ogromnie duzo

no i dobrze , że dała ale dyskusja była czy to jest dobra spółka z fundamentami którymi Jan się podpiera przed podjęciem decyzji kupna czy to spekula

o kwarku się nie wypowiadam dla mnie to palant.

to ze nie chcesz korzystac z arkusza znowu

mi wystarcza moich pięć ofert.
Janlew jest malutkim

dalej podtrzymuje ,że jest jednym z najlepszych tu piszących, jednym słowem jest mądry
.
definitywny koniec

masz za dużą samoocenę już kiedyś o tym pisałem i znasz moje zdanie w tym temacie.
Dobranoc ! / 211.138.124.* / 2010-09-20 19:47
PS zagladam na forum co jakis czas w czasie sesji ,chetnie zrobie zrzut arkusza kazdemu,kto bedzie potrzebowal dla swojej spolki lub od razu podam mu punkty zageszczen na kupnie i na sprzedazy i wolne miejsca do wstawienia zlecenia.
amator1122 / 2010-09-20 20:45 / Tysiącznik na forum)
mam 5 najlepszych ofert K i S to ja ci podziękował.
szymon nielogo / 178.73.48.* / 2010-09-20 19:00
marzenie nie marzenie, ale 600% uroslo... a ze teraz spadlo 7% to niewiele zmienia...


a tak poza tym t pocieszajace jest to ze drogi Janie bedacy po byczej stronie rynku, że strasznie Cie kryrykuja, onacza to tylko ze generalnie masz racje i jest to znak ze akcji nie nalezy sprzedawac

pzdr
amator1122 / 2010-09-20 16:37 / Tysiącznik na forum)
:)))))))))))))))))))) chociaż nie życzę nikomu strat .

ja licze od max do min.dzisiaj- 5 pln na 20 pln.
olka / 2010-09-20 15:14 / "Giełdowa blondynka"
Co sie stalo z Kenem ? Nie ma go juz ??
Czas byl juz najwyzszy,po powrocie z USa cos sie z nim stalo.
Tomok,pozdrawiam,jak tam Twoj synek ???
TOMOK / 2010-09-20 19:22 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć
Kacper już w drugiej klasie...daje popalić:-)
Niezmiernie miło Cię widzieć / czytać /
Pozdrawiam Ciepło
olka / 2010-09-20 19:32 / "Giełdowa blondynka"
Zajrzalam ponownie i specjalnie.Ciesze sie ze zdrowo rosnie,dbaj o niego,sam wiesz !
Nie rezygnuj z gieldy,niepowodzenie jest normalne,z pewnoscia wyjdziesz w koncu na swoje.
Badz zdrow.
bridget / 2010-09-20 15:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Poproś go nr gg i będziesz mogła dyskutować z nim.
olka / 2010-09-20 15:24 / "Giełdowa blondynka"
Z kenem ??? Nie zrozumiales mnie.Z Kenem juz nie mozna dyskutowac.Ken jaki byl juz nie istnieje.
Do widzenia.
_Izyda / 2010-09-20 13:25 / Bywalec forum
kupilam TVN -miał rosnąc :)
w plecki jestem :(

miłego dnia tym co rosnie codziennie :)
amator1122 / 2010-09-20 13:46 / Tysiącznik na forum)

0
2010-09-20 13:35:11 | amator1122 [ Tysiącznik na forum) ]
czytasz Forbesa i masz strategie to ty powinnaś pisać co kupić
jednak przywołując kena sama pokazujesz ,że nie masz
nic:strategi, metody, doświadczenia,wyczucia rynku dosłownie
nic, skończyło się naganianie , skończył się zarobek.

żebyś wiedziała ,że codziennie rośnie z małymi przerwami na małe korekty ceny:)
aaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-09-20 13:34
Czy to ty psycholu sam o sobie i do siebie piszesz? pajacuniu?:)
Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć żeby ktoś tęsknił za twoimi bredniami!

Jak można być tak ograniczonym człowiekiem jak ty. Ile, pytam się, ile razy można ci to powtarzać zebyś cokolwiek zrozumiała nierozgarnięta osobo???!

Ken (pajac) od 10 lat wklejał całyu czas to samo:

- Dane fatalne (jakie by nie były)
- bezrobocie rośnie ( bez względu na to czy faktycznie rośnie czy spada)
-bezrobotni nie kupują (bez zględu na to czy sprzedaż detaliczna wzrosła czy spadła)
- nikt nie potrzebuje ropy ani gazu ( bez względu na to czy zapasy wzrosły czy spadły)
-wszystkie dane i tak nie są ważne bo i tak są zafałszowane
-ojciec rydzyk jest największym guru na świecie (bez wzgledu na to ile babć oszukał i jeszcze oszuka)

Po co ci to widzieć 10x na dzień?????!

Jak tak bardzo chcesz to ja to bede wklejał za niego, wyprosiłaś sobie:)))
_Atena / 2010-09-20 13:16 / Uśmiech forum
wyobaźcie sobie styczen -gielda do 17.30 ......
w biurze cieplutko... za oknem lekki mróz i pada śniezek ....obroty bananowe...

proponuje zakupic do biur mieciutkie fotele :))
_Izyda / 2010-09-20 12:47 / Bywalec forum
Ken

rozkazuję Ci - wracaj na forum !!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-09-20 13:34
Czy to ty psycholu sam o sobie i do siebie piszesz? pajacuniu?:)
Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć żeby ktoś tęsknił za twoimi bredniami!

Jak można być tak ograniczonym człowiekiem jak ty. Ile, pytam się, ile razy można ci to powtarzać zebyś cokolwiek zrozumiała nierozgarnięta osobo???!

Ken (pajac) od 10 lat wklejał całyu czas to samo:

- Dane fatalne (jakie by nie były)
- bezrobocie rośnie ( bez względu na to czy faktycznie rośnie czy spada)
-bezrobotni nie kupują (bez zględu na to czy sprzedaż detaliczna wzrosła czy spadła)
- nikt nie potrzebuje ropy ani gazu ( bez względu na to czy zapasy wzrosły czy spadły)
-wszystkie dane i tak nie są ważne bo i tak są zafałszowane
-ojciec rydzyk jest największym guru na świecie (bez wzgledu na to ile babć oszukał i jeszcze oszuka)

Po co ci to widzieć 10x na dzień?????!

Jak tak bardzo chcesz to ja to bede wklejał za niego, wyprosiłaś sobie:)))
_Izyda / 2010-09-20 12:48 / Bywalec forum
jak widze Cymcyka w tv , to przypomina mi sie Twoje dowcipne Cykcyk :D
aaaaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-09-20 13:37
Czy to ty psycholu sam o sobie i do siebie piszesz? pajacuniu?:)
Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć żeby ktoś tęsknił za twoimi bredniami!

Jak można być tak ograniczonym człowiekiem jak ty. Ile, pytam się, ile razy można ci to powtarzać zebyś cokolwiek zrozumiała nierozgarnięta osobo???!

Ken (pajac) od 10 lat wklejał całyu czas to samo:

- Dane fatalne (jakie by nie były)
- bezrobocie rośnie ( bez względu na to czy faktycznie rośnie czy spada)
-bezrobotni nie kupują (bez zględu na to czy sprzedaż detaliczna wzrosła czy spadła)
- nikt nie potrzebuje ropy ani gazu ( bez względu na to czy zapasy wzrosły czy spadły)
-wszystkie dane i tak nie są ważne bo i tak są zafałszowane
-ojciec rydzyk jest największym guru na świecie (bez wzgledu na to ile babć oszukał i jeszcze oszuka)

Po co ci to widzieć 10x na dzień?????!

Jak tak bardzo chcesz to ja to bede wklejał za niego, wyprosiłaś sobie:)))
_Izyda / 2010-09-20 12:50 / Bywalec forum
Marek odblokuj Kena :)
aaaaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-09-20 13:37
Czy to ty psycholu sam o sobie i do siebie piszesz? pajacuniu?:)
Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć żeby ktoś tęsknił za twoimi bredniami!

Jak można być tak ograniczonym człowiekiem jak ty. Ile, pytam się, ile razy można ci to powtarzać zebyś cokolwiek zrozumiała nierozgarnięta osobo???!

Ken (pajac) od 10 lat wklejał całyu czas to samo:

- Dane fatalne (jakie by nie były)
- bezrobocie rośnie ( bez względu na to czy faktycznie rośnie czy spada)
-bezrobotni nie kupują (bez zględu na to czy sprzedaż detaliczna wzrosła czy spadła)
- nikt nie potrzebuje ropy ani gazu ( bez względu na to czy zapasy wzrosły czy spadły)
-wszystkie dane i tak nie są ważne bo i tak są zafałszowane
-ojciec rydzyk jest największym guru na świecie (bez wzgledu na to ile babć oszukał i jeszcze oszuka)

Po co ci to widzieć 10x na dzień?????!

Jak tak bardzo chcesz to ja to bede wklejał za niego, wyprosiłaś sobie:)))
bolek 77 / 2010-09-20 10:47 / Inwestor indywidualny, nie gawędziarz
http://www.money.pl/gielda/komentarze/artykul/wiedzmy;odlecialy;opor;pozostal,246,0,678390.html

wiedzmy odleciały ;)

dd :)
amator1122 / 2010-09-20 13:13 / Tysiącznik na forum)

wiedzmy odleciały ;)

jedna, ta wyżej została :)
_Atena / 2010-09-20 13:17 / Uśmiech forum

0
2010-09-20 13:13:39 | amator1122 [ Tysiącznik na forum) ]

wiedzmy odleciały ;)

jedna, ta wyżej została :)

:D

gratki za poczucie humoru :D
aaaaaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-09-20 10:42

Gdzie są ci ludzie którzy kiedyś pisali tu o giełdzie? Gdzie jest Ken?
Teraz jak o giełdzie to tylko jakieś oszołomy piszą o wyimaginowanej hossie.
Co się porobiło?


Aż mi sie wierzyć nie chce że mamy tak tępe społeczeństwo, Panie były inwestorze:)))
mimo wszystko jestem optymistą i liczę na to że to ten sam chory psychicznie człowiek "kenobi" sam siebie przywołuje, w końcu wklejanie od 10 lat tego samego na tym forum to było jego jedyne zajęcie w życiu......
bolek 77 / 2010-09-20 10:49 / Inwestor indywidualny, nie gawędziarz
aaaaada czepialski :)

przejma Emperię ? to jest fascynujace
keniger / 78.8.159.* / 2010-09-20 09:31
2010-09-19 23:08:31 | 78.8.123.* | fan brydzi
Loniu wiesz w czym problem , ano ja też wieszczę hossę

2010-09-20 08:26:14 | 80.48.115.* | fun s
to was teraz dobije bo mi to też wygląda na hosse :-(
--------------------------------
super brydzia i mistrzu long - dwa asy gieldowe, najwieksi kretyni jakich w necie mozna poczytac
pewnie jakis szczyt lokalny nam sie zbliza
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 09:51
chyba trzeba pomyśleć o sprzedawaniu :))
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-20 08:47
jaka milutka dyskusja i to przeze mnie???
zaraz sie ustosunkuje (jaki fajny wyraz) ale najpierw musze to wstawic

Boryszew budzi sluszne emocje a wkrotce beda jeszcze wieksze
Dzien 8 pazdziernika bedzie dniem PP dla wlascicieli akcji spolki.
Radze uwaznie przeczytac to
http://stooq.com/n/?f=354236&search=boryszew
A potem to :
http://gielda.onet.pl/aod-boryszew--analiza-techniczna,18731,3690370,1,analizy-detal
Na deser proponuje zastanowic sie nad Synthosem,ktory bedzie rosnac dalej.
(A ja przyjrze sie tez Radpolowi) .Synthos jest na swoim maksimum i to jest maksimum od jesieni 2007 ale to wcale nie przeszkadza w dalszym wzroscie,choc ostrozni moga teraz polowac na chwilowy dolek.
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-20 08:50
Dziekuje Wam moi mili za obrone,ale ja dam sobie rade sama.Cofam przeprosiny,bo w przypadku tego gbura i chama (czym sie w dodatku szczyci) to bezcelowe.
Powiedzialabym ci glabie na J. zebys mnie tu pocalowal
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7f1fe5e83dc985c.html
ale to dla ciebie o wiele,wiele za dobre,jeszcze bym sie zarazila.
Nie pcham sie ,gdzie mnie nie chca,
papa
amator1122 / 2010-09-20 09:59 / Tysiącznik na forum)

Dziekuje Wam moi mili za obrone,ale ja dam sobie rade sama

Powinnaś się cieszyć a nie obrażać ponieważ twoje wpisy wywołują emocje ( te o giełdzie) , znaczy to ,że jesteś odbierana poważnie a nie ma nic lepszego jak znaleźć czytelnika swoich wpisów i zmusić go do sprawdzenia pod względem merytorycznym i przeczytać komentarz nawet ten nie przychylny.:)
Ruda kicia juz znowu radosna / 178.73.63.* / 2010-09-20 10:33

ale ja dam sobie rade sama

To przeciez nie jest obrazanie sie,ja sie nigdy nie obrazam.
Dziekuje Ci za wpis,do Ciebie nie mam zadnych zastrzezen,wrecz podziw za merytoryke i spokoj jaki tu zachowujesz.
Ale to zdarzenie pomoglo mi podjac decyzje,bo naprawde mam bardzo malo wolnego czasu i nadchodzi pora zdecydowania i wyboru miedzy moja praca (pasjonujaca) a calkowita samodzielnoscia(tez coraz lepiej )
dziekuje Ci i bywaj .
amator1122 / 2010-09-20 11:57 / Tysiącznik na forum)
halo, Ruda ( używam Twojego nicku w tym wpisie? ) zrozum to ,tu nie chodzi o jakieś zastrzeżenia czy ktoś jest mniej lub więcej impulsywny i używa takiego a nie innego języka tu chodzi o meritum wypowiedzi a Jan jest jednym z najlepszych forumowiczem jego wpisy są merytoryczne , zrozumiale do bólu i prowokujące do myślenia .
...wolała byś aby jakiś piszący bzdety animator kultury z powiatowego miasteczka nazwał Ciebie kwiatuszkiem np. taki YIUO czy mężczyzna lekko brutalny,chamski (co wyrwałaś z kontekstu wcześniejszych wypowiedzi Jana) tzw.przaśny nazwał c******* .
...bo ja gdybym był kobietą wybrał bym tego drugiego:)
Janeczek miszczunio od dyrdymal on jest / 122.205.95.* / 2010-09-20 12:25

jego wpisy są merytoryczne , zrozumiale do
bólu i prowokujące do myślenia .

o rany,nastepny,co tu sie dzieje !!!!!!!!!

2010-09-20 08:43:47 | 122.205.95.* | Bardzo nieladnie,kolego J.
Tylko ze on komentuje nie to co jest napisane tylko cos co wydaje mu sie ze
widzi.
To jest jego nieszczescie,wszystkie wpisy ponizej to klasyczny przyklad,caly
czas komentuje nie na temat i za zadne skarby nie przyzna sie ze nie ma
racji.
obojetnie co ktos napisze,on to MUSI skomentowac i zawsze jest na nie.Skutek
juz widac,ledwo po kenie zaczel sie jakis ruch,juz znowu umiera

Przeczytaj sobie uwaznie wpisy Rudej jak ja nazwales i jego odpowiedzi i zobacz ze wszystkie sa nie na temat.Jak ona o wykresie za miesiac to on o rocznym.jak ona koryguje ze nie o rocznym tylko o miesiecznym ,to on jest o swiecowym,jak ona ze nie swiecowy tylko liniowy to on znowu co innego i w koncu sie tak zaplatal ze zobaczyl nawet poziom 45 zl na wykresie na ktorym go nie ma.!!!!!!!.To samo byloz Kwarkiem,duren Janlew za zadne skarby nie przyzna ze nie mial racji.To najzwyklejszy tepy wyrobnik bez zadnych sukcesow,
bez zarobkow i jedyne co umie to obrazac kazdego i do kazdgo sie wcinac.
Zostancie sobie sami,zalozcie koleczko wzajemnej adoracji.Tylko uwazaj i go nie skrytykuj bo juz sie nie odczepisz.
Przez tego durnia znikli wszyscy,nie ma juz nawet nowych komentarzy redakcji,nie ma juz nawet PPaolki,Nieuka ,Anonima bo przeciez ten idiota zniszczyl to miejsce do konca.
amator1122 / 2010-09-20 13:03 / Tysiącznik na forum)
następny kenobiany głąb

czytałem wczoraj i to już dla mnie historia nie będę ciągnąć tego tematu dalej jedno co pamiętam to jak Jan napisał ,że Alma ma najwyższy poziom a Ruda temu zaprzeczyła.
...dalsza dyskusja mnie nie interesuje tylko sedno Jan miał racje.
To najzwyklejszy tepy wyrobnik bez
zadnych sukcesow,

nie interesuje mnie czy odnosi sukcesy czy nie ja patrze na swój portfel ale jego analizy są trafne i zgodne z moimi a moje dają mi zarobić i nie będę szukał dziury w całym.

Przez tego durnia znikli wszyscy

znowu pitolenie nikt nie zniknął tylko wreszcie pozbyliśmy się kana, jara, brydzi i innych nieudaczników, naganiaczy na S.

zniszczyl to miejsce do konca.

ty swoim pjardoleniem niszczysz to forum , wreszcie napisz coś o giełdzie a nie krytykuj innych bo jak na razie jesteś mistrzem w destrukcji.
A janlew to tepe zero / 122.205.95.* / 2010-09-20 14:04

że Alma ma
najwyższy poziom a Ruda temu zaprzeczyła.

I to ona miala racje,bo napisal ze ma najwyzszy roczny poziom,ale nie napisal czy w tym roku czy od roku.Napisala mu ze nie bedzie zamkniecia na tym poziomie w zadnym wypadku i nie bylo ! On napisal ze jeszcze zobaczymy,ale ona od razu napisalal ze nie. bedzie.A jak mu potem napisala,ze nie bylo,to jan jak to Jan od razu zjechal w bok ze i tak byl poziom historyczny,a potem to juz brednie o wykresach.
Normalnie jak w tej bajce .....golono/strzyzono.

ty swoim pjardoleniem niszczysz to forum , wreszcie napisz coś o
giełdzie a nie krytykuj innych bo jak na razie jesteś mistrzem w
destrukcji.

dzielny uczen jana,tez juz mylisz przyczyne i skutek,zauwaz forumowiczu,ze ja tylko komentuje to co on napisal,to nie ja pierwszy zaczalem.
Sledze te jego potyczki z Kwarkiem i problem polega na tym wlasnie,ze jan nigdy nie umie przestac i jak tylko sie go wypunktuje ,natychmiast ucieka w bok i odwraca wszystko .
To jest zwykly u********* tepak,a mnie mozesz nazywac jak sobie chcesz,zwisa mi to.
I tyle,bo to kompletna strata czasu,kompletnie bezsensowna.
Toczcie sobie dalej wasze nic nie warte dysputy o dupie maryni,kto dzis napisal choc cokolwiek o gieldzie,oprocz rudej z rana??? A teraz i ja wywaliliscie,co za glaby.PPaolki tez nie ma.

pozbyliśmy się kana,
jara, brydzi i innych nieudaczników, naganiaczy

to nie wy sie pozbyliscie,od kiedy tu jestescie biedacy????Kto was tu znal??
Kena usuneli ludzie po 4-ch latach walki,ale ich z kolei zniechecil wasz zalosny poziom.
tak wiec macie swoje zasmarkane forum,teraz juz na wlasnosc,najgorsze w kraju a bylo najlepsze.
amator1122 / 2010-09-20 14:19 / Tysiącznik na forum)

to ona miala racje,bo napisal ze ma najwyzszy roczny poziom,ale
nie napisal czy w tym roku czy od roku

powiem ci,.. nie mam almy i gówno mnie to obchodzi kto ma racje .

Toczcie sobie dalej wasze nic nie warte dysputy o dupie maryni

koorwa sam toczysz ten temat już 2 dzień i pieprzesz o jakiś komentarzach ,co za kretyn

zalosny poziom.

właśnie ty go reprezentujesz
A janlew to tepe zero / 122.205.95.* / 2010-09-20 14:34

powiem ci,.. nie mam almy i gówno mnie to obchodzi kto ma racje

Wiec dlaczego czlowieczku wpisujesz sie pode mna ,bronisz durnia i jeszcze masz pretensje do mnie ???? I wyzywasz mnie tak jak jan.A ja ciebie przeciez nie.
Jan jest durniem i nic na to nie poradzisz,czego dotknie ,wszystko odwrotnie,nie ma pojecia ani wyczucia a brak wynikow zaslania bredniami z kopiowaniem i wstawianiem wskaznikow.Alma mial isc na 40 a spadla na morde,wczoraj byl rekord ale juz sie zmyl,Trakcja mialo byc cudo ale nie jest,zurawie to samo ,a wszystko przebil tepak dowodzac ze CIA to smiec i nie ma prawa rosnac,poczym City uroslo juz ponad 300 % a dzis takze dalej.
Mozesz sobie wypisywac co chcesz ale broniac jana zaswiadczasz ze nie ma pojecia tak samo jak on.
I na tym definitywny koniec,bo tu juz nie ma z kim rozmawiac,
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 15:28

nie ma pojecia ani wyczucia a brak
wynikow zaslania bredniami z kopiowaniem i wstawianiem
wskaznikow.Alma mial isc na 40 a spadla na morde,wczoraj byl
rekord ale juz sie zmyl,Trakcja mialo byc cudo ale nie
jest,zurawie to samo


ale brednie i manipulacje

a teraz prawda, almę kupowałem już po 19 zeta (o czym pisałem tu rok temu), teraz jest po 43 z czymś, czyli 100% mam na niej lekko zrobione, więc co ty jak zwykle pjerdolisz?

dalej, trakcja i żurawie, te na razie stoją w miejscu ale w portfelu mam 11 spółek, na niektórych mam 100% zysku a na innych dziesiątki procent więc czepiając się tylko 3 spółek z moich 11 jesteś po prostu żałosny

kupuję dobre fundamentalnie spółki, które nie muszą od razu rosnąć, bo jestem inwestorem a ty jak widzę reprezentujesz prymitywną mentalność giełdowego hazardzisty, który kupuje tylko to co już rośnie (vide idioci od petrola)


,a wszystko przebil tepak dowodzac ze
CIA to smiec i nie ma prawa rosnac,poczym City uroslo juz
ponad 300 % a dzis takze dalej


i oczywiście ty kupiłeś ją przed tym 300% wzrostem :)) bajeczki masz naprawdę dobre, ta o machaniu siekierą i arkuszu zleceń była najlepsza
amator1122 / 2010-09-20 15:15 / Tysiącznik na forum)

Wiec dlaczego czlowieczku

... bierzesz się za komentarze a sam jesteś cienki jak dupa węża co to dla almy za różnica czy tegoroczne czy roczne w jednym i drugim przypadku była na szczytach i koniec .
Ja nie inwestuje tak samo jak Jan ale czytam ze zrozumieniem co tobie proponuje,.. wiem ,że Jan inwestuje jako długodystansowiec i pod tym kątem się wypowiada i opisuje spółki i dla niego te które wymieniłeś: trakcja, żurawie w dłuższej perspektywie dadzą zarobić a wypowiadając się o CIA (możesz odszukać jego wpisy) na pewno chodziło mu ,że jest za słaby na rynku gier i jedną gra nie zrobi furory , przez to nie widzi dla tej spółki przyszłości jak również obecne wyniki spółki pozostawiają wiele do życzenia .

..to , że spekuła i leszcze siedzą obecnie w tej spółce i windują jej kurs pod rzekomo przyszły hit to wcale nie znaczy ,że dłuższym terminie da zarobić, bo może się tak szybko obalić jak wzrosła przykład petrolinwest
..jak siedzisz w CIA to zarabiaj i się nie wymądrzaj ,zobaczymy jak będzie ona wyglądać za rok, wtedy długodystansowcowi możesz napisać ,że się mylił.
...nie rób z siebie cioty i pisz dalej ja chętnie poczytam:)
Co za pech ! / 122.205.95.* / 2010-09-20 15:49

dalej, trakcja i żurawie, te na razie stoją w miejscu
ale w portfelu mam 11 spółek, na niektórych mam 100%
zysku a na innych dziesiątki procent więc czepiając się
tylko 3 spółek z moich 11 jesteś po prostu żałosny

To ty baranie jejstes zalosny,boprzeciez nigdy o niczym nie pisales,a teraz nagle masz 11 spolek w portfelu.Prawdziwy magik.Ja tez moge teraz napisac ,ze mam 15 i co ???
Do Amatora.....miales zamilknac,to zamilknij,bo jestes tylko echem durnia.
I ponownie do Jana: rozumiem z twojej obsesji ze nie masz i nigdy nie miales arkusza zlecen,o czym tu juz ktos pisal.jestes wiec jednookim slepcem,bo mozna grac bez arkusza,ale to jest porzeciez podstawowe narzedzie.Jesli go nie masz,to znaczy ze nie masz nawet srednich obrotow wiec o czym tu mowic.

to , że spekuła i leszcze siedzą obecnie w tej spółce
i windują jej kurs pod rzekomo przyszły hit to wcale nie
znaczy ,że dłuższym terminie da zarobić, bo może się tak
szybko obalić jak wzrosła przykład petrolinwest

Ten twoj wpis swiadczy,ze naprawde jestesamatorem i to takim durnym,ktory o stopach nie slyszal.Nie ma CIA a tylko punktuje durnia.
CIA poruszylem specjalnie bo to koronny dowod na bezdenna glupote jana.
Jak jego alma podskoczyla o pol zloetgo to pisze i to jest ok.Jak CIA uroslo od poczatku sierpnia grubo ponad 300 % to to sa leszcze i spekula.I to zapewne leszce zrobily dzis znowu juz ponad 15 balonow obrotu.
panowie ,jestescie cieniutkie Bolki i nie ma o czym dalej mowic.Leszcze to wy,w dodatku slepe i gluche.
Do widzenia panstwu.
Do Izydy :
tez nie umiesz ustawic stopow ?? pewnie nie,bo skad ta ewakuacja ??
Tak jak kiedys Jaro wlazil w dupe Brydzi tak teraz znalazl sie amator jana idioty.
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 16:35

boprzeciez nigdy o niczym
nie pisales,a teraz nagle masz 11 spolek w
portfelu


w lato 2009 wymieniałem szymonowi wszystkie spółki jakie mam, więc już jak zwykle tradycyjnie kłamiesz


nie
masz i nigdy nie miales arkusza zlecen,o czym tu juz
ktos pisal.jestes wiec jednookim slepcem,bo mozna grac
bez arkusza,ale to jest porzeciez podstawowe
narzedzie


grać to sobie możecie z doktorkiem na swych fjutkach, kropsony, ja jestem inwestorem i w dupie mam jakiś arkusz zleceń. w inwestowaniu jest coś takiego jak horyzont czasowy i poziom dolcelowy, ale co ty możesz wiedzieć o inwestowaniu, jesteś tylko hazardzistą giełdowym czyli na prostej drodze do bankructwa
_Izyda / 2010-09-20 15:22 / Bywalec forum

eszcze siedzą

:)))

czas sie chyba ewakuowac bo bedzie jak z Beefsanem :)



Jak tak bardzo chcesz to ja to bede wklejał za niego, wyprosiłaś sobie:)))

wklejaj , nie załuj kleju :)


jakies złe dane -ze spada ? ;(
Boryszew falstart ;(
_Izyda / 2010-09-20 13:09 / Bywalec forum

znowu pitolenie nikt nie zniknął tylko wreszcie pozbyliśmy się kana,
jara, brydzi i innych nieudaczników, naganiaczy na S.

kazdy ma swoja strategie :)
polecam artykuł w Forbes o graniu na spadki Nejmana

nie kłoccie sie tylko piszcie co kupowac :D
amator1122 / 2010-09-20 13:35 / Tysiącznik na forum)
czytasz Forbesa i masz strategie to ty powinnaś pisać co kupić jednak przywołując kena sama pokazujesz ,że nie masz nic:strategi, metody, doświadczenia,wyczucia rynku dosłownie nic, skończyło się naganianie , skończył się zarobek.
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 14:44

jego odpowiedzi i
zobacz ze wszystkie sa nie na temat.


wszystkie były jak najbardziej na temat


Jak ona o wykresie za miesiac to on o
rocznym.


pierwsze zdanie i już kłamiesz. ja pierwszy pisałem o rocznym najwyższym poziomie na almie a ruda się wcięła i też zaczęła o rocznym, pisząc coś o R. więc bredzisz. potem zaczęła się tłumaczyć, że spojrzała tylko na literkę R zamiast na wykres. od początku było jednak o wykresie rocznym a więc albo nic nie skumałeś, albo kłamiesz, a być może obie te opcje na raz


jak ona koryguje ze nie o rocznym tylko o miesiecznym ,to on jest
o swiecowym


znów kłamiesz. nikt nic nie korygował, po prostu czytała poziomy z 52 tygodni na mało klarownym wykresie liniowym więc zwróciłem jej uwagę, że tak się nie robi bo od dokładnych poziomów cen na rok wstecz używa się wykresu świecowego. po prostu robiła głupstwa i próbowałem jej to pokazać. a ty kłamco twierdzisz, że ja pisałem nie na temat i nie zrozumiałem o co jej chodzi. pjeprzysz od rzeczy i tyle i tak ściemniasz aby tylko wyszło na to, że miała rację, choć robiła takie głupoty, że aż strach, co zresztą sama na końcu przyznała, że się walnęła. nawet ona to uczciwie przyznała a ty mimo to bajkopisarzu od siekiery idziesz w zaparte i jesteś bardziej rudy od rudej


w koncu sie tak zaplatal ze zobaczyl nawet poziom 45 zl na wykresie na
ktorym go nie ma


znów kłamiesz chamie od siekiery i idziesz w zaparte, poziom 45 zeta z 17 września jest doskonale widoczny na liniowym wykresie almy. ale przecież ciebie jakakolwiek prawda w tej dyskusji nie interesuje, więc co ja się wysilam


To samo byloz Kwarkiem,duren Janlew za zadne
skarby nie przyzna ze nie mial racji


chory psychicznie kwark, którego nikt tu nie lubi, wielokrotnie banowany w przeszłości (ja nigdy nie zostałem tu zbanowany), który jeździ na gapę i szczyci się tym na forum jest dla ciebie autorytetem w mojej sprawie i to świetnie pokazuje jak niski poziom intelektualno moralny reprezentujesz, jak nisko już spadłeś


To najzwyklejszy tepy wyrobnik bez
zadnych sukcesow,
bez zarobkow


mam realne zarobki i od miesięcy publikuję tu realne poziomy po których wchodzę w dane papiery, dzięki czemu można zobaczyć, że zarabiam. w przeciwieństwie do ciebie wirtualny fantasto nie piszę bajek o tym, że kupiłem cityinter, kiedy już dawno jest tam po 300% wzrostu. takie bajeczki możesz wciskać rudej, podobnie jak to, że dzięki arkuszowi zleceń robisz miliony na giełdzie


Przez tego durnia znikli wszyscy


bzdura, wrzesień to wciąż sezon urlopowy (3 turnus) i dlatego pustki na forum
Nikim miszczuniu,zerem / 122.205.95.* / 2010-09-20 15:00

po prostu czytała
poziomy z 52 tygodni na mało klarownym wykresie liniowym

to jedno zdanie durniu pokazuje twoje brednie,bo ona pokazala po kolei wykrey 1,3,5,10 -o dniowe i ze na nich poziom 45 zl jest a potem 1-o misieczny na ktorym juz nie bylo.
Poczym jak zawsze odskoczyles w bok bredzac ni w piec ni w dzewiec o swiecowym.
kazdy twoj wpis to belkot nie na temat.kazdy twoj wpis pokazuje ze jestes cymbalem,ktory nie rozumie co czyta a jak juz zrozumie to klamie i staje na glowie zeby tylko sie nie przyznac ze palnal glupote.
Wszystkie twoje wpisy na tym forum (oprocz kopiowanych wskaznikow) to kompletny belkot,przewaznie nie na temat.

A przy Kwarku jestes nikim
że kupiłem cityinter, kiedy
już dawno jest tam po 300% wzrostu

ale to nie ja glabie kapusciany kupowalem CityInter,ja tylko pokazuje ze wypisujesz brednie.Przeciez twoje zasrane wywody sa wciaz tu na forum,kazdy mzoe porownac daty twoich bredni z cena wtedy i z cena dzisiaj.I tak znowu robisz to samo,lzesz,klamiesz i oszukujesz.
A do kwarka i tak nie podskoczysz,za krotkie krzywe nozki.
jestes zerem
Tak janeczku forumowe zero / 122.205.95.* / 2010-09-20 15:06

od miesięcy publikuję tu realne poziomy
po których wchodzę w dane papiery, dzięki czemu można
zobaczyć, że zarabiam. podobnie jak to, że dzięki arkuszowi zleceń
robisz miliony na giełdzie

Jak ty cokolwiek zarabiasz to ja jestem cesarz chinski.
Coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze dawno polynales a bajki o podawaniu poziomow i dat kiedy wchodzisz to sobie mozesz opowiadac.
W dodatku zostales schizofrenikiem,gdzie tu matole pisalem cos o milionach i arkuszu zlecen ????No gdzie ???
A ty w ogole widziales kiedys jedno i drugie???Chyba na demo na jakiejs platformie,bo gdybys widzial w realu to bys takich glupot nie wypisywal.
Mnie kochanienki nie nabierzerzesz,jak widze wszystyko na przestrzal,twoja glupote na samym poczatku
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 15:43

Jak ty cokolwiek zarabiasz to ja jestem cesarz chinski.
Coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze dawno
polynales a bajki o podawaniu poziomow i dat kiedy
wchodzisz to sobie mozesz opowiadac.


tak jak ty możesz sobie tu opowiadać bajki (i to robisz), ale ja chociaż mówię co kupuję na bieżąco a ty nie


W dodatku zostales schizofrenikiem,gdzie tu matole
pisalem cos o milionach i arkuszu zlecen ????No gdzie
???


podpisujcie się do qrwy nędzy jakimiś nickami bo styl
macie ten sam, czy ty w ogóle się gościu jakoś nazywasz
czy jesteś kundel absolutny?

a tak naprawdę to wszystko to jest jeden kropson, jedna cholera z roztrojeniem jaźni


A ty w ogole widziales kiedys jedno i drugie???Chyba na
demo na jakiejs platformie,bo gdybys widzial w realu to
bys takich glupot nie wypisywal.
Mnie kochanienki nie nabierzerzesz,jak widze wszystyko
na przestrzal,twoja glupote na samym poczatku


to nie ja pierwszy zacząłem pisać o arkuszu zleceń, to wasza kropsonowska bajka
amator1122 / 2010-09-20 11:58 / Tysiącznik na forum)

tzw.przaśny nazwał c******* .

ma być c-i-p-e-c-z-k-ą
Janie wal sie bucu / 178.73.63.* / 2010-09-20 09:17
Ooops,link jest taki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65f371d4b21120d9.html

papa,juz nie wroce
bolek 77 / 2010-09-20 11:00 / Inwestor indywidualny, nie gawędziarz

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65f371d4b21120d9.html

Ruda ? i po co wydajecie tyle kasy na ubranka , make-up , tipsy i lakier do wlosow
skoro wiecie co sie liczy dla prawdziwego faceta ?
ehehehh
Panie janlew / 89.200.162.* / 2010-09-19 21:30
Janlew, może przestaniesz pisac na tym forum; wtedy poziom wypowiedzi trochę wzrośnie.
że głupia c.ipa nie umiała sprawdzic na stooqu jaki był najwyższy roczny poziom na almie,

lub
że głupi fjutek nie wie,

albo
a co takiego kenobiany głąb pisał tu o giełdzie niby?


żadna strata po tym, że tego kretyna tu już nie ma. to jest wręcz cud, że
ten katolicki kłamca stąd zniknął

Żadnej straty by nie było , gdyby tacy agresywni i niekulturalni ludzie stąd też zniknęli
amator1122 / 2010-09-19 23:30 / Tysiącznik na forum)
Janlew sobie świetnie daje radę w wytykaniu wam nieudaczniki waszej miernoty , niekompetencji,braku podstawowej wiedzy w temacie "bazar" jak również wytyka wam te zastępcze rozprawki hooj wie o czym, nie związane nie tylko z giełdą ale również z rzeczywistością. Ja również pytam gdzie wy żyjecie jak trzeba być ślepym, odciętym od rzeczywistości żeby takie brednie pisać.Ubieracie w piękne słowa gówno znaczące wpisy i uważacie się za mądrych, elokwentnych a życie jest proste i nie skomplikowane dla normalnych ludzi można je zmieścić w pięciu słowach: miłość,szacunek, nienawiść koorwa i hooj. i Jan korzysta z tych słów jakże trafnych w stosunku do was ,które dla normalnego czytelnika są zrozumiałe .Lubie język jakim posługuje się Jan bo nazywa rzeczy po imieniu nie nazywa gówna- cukierkiem.
...dalej piszesz coś o kulturze a sam szczekasz za krzaków jako nielogo i to twoja kultura, dupa nie kultura.., pażdziesz jesteś i koniec.




Żadnej straty by nie było , gdyby tacy agresywni i niekulturalni ludzie stąd też zniknęli

..a teraz przeczytaj swój wpis i się zastanów czy powinieneś tu jeszcze szczekać jako nielogo.
Janlew to ZERO / 122.205.95.* / 2010-09-20 04:59

Janlew sobie świetnie daje radę w wytykaniu wam nieudaczniki waszej miernoty

Cos ci sie noca pomylilo.Janlew niestety NIE KAPUJE o co biega i stale odpowiada NIE na to co ktos napisal,bo on najzwyczajniej NIE rozumie co czyta.Dlatego wlasnie jego odpowiedzi sa bezsensowne i nie na temat.
Pokaz jeden wpis w ktorym pochwalil czyjas wypowiedz a szczegolnie pokaz jeden,w ktorym przyznal ze ktos ma racje a on sie pomylil.
Nie pokazesz poniewaz
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 09:51

Cos ci sie noca pomylilo.Janlew niestety NIE KAPUJE o co biega i stale odpowiada
NIE na to co ktos napisal,bo on najzwyczajniej NIE rozumie co czyta.Dlatego wlasnie
jego odpowiedzi sa bezsensowne i nie na temat


tak tak tak, jasne

oto jak manipulancik odwraca kota ogonem od tego, że ewidentnie wykazano mu i jego c.ipce ignorancję w elementarnie prostym temacie

uczcie się kłamcy, właśnie TAK się to robi
amator1122 / 2010-09-20 08:24 / Tysiącznik na forum)
A dlaczego ma chwalić , polemika polega na merytorycznym przedstawieniu swoich poglądów w jakimś tam temacie i on to robi .
Bardzo nieladnie,kolego J. / 122.205.95.* / 2010-09-20 08:43
Tylko ze on komentuje nie to co jest napisane tylko cos co wydaje mu sie ze widzi.
To jest jego nieszczescie,wszystkie wpisy ponizej to klasyczny przyklad,caly czas komentuje nie na temat i za zadne skarby nie przyzna sie ze nie ma racji.
obojetnie co ktos napisze,on to MUSI skomentowac i zawsze jest na nie.Skutek juz widac,ledwo po kenie zaczel sie jakis ruch,juz znowu umiera
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 09:01
w ściemnianiu to ty jesteś mistrzem, jarosławie kaczyński forum money.pl

a prawda jest taka, że wykazałem wam potworną ignorancję w prostych tematach i stąd się tak rzucacie jak weszki na grzebykach
amator1122 / 2010-09-20 09:01 / Tysiącznik na forum)
Człowieku sam zrobiłeś tasiemca w tak prostej sprawie jak poziom cenowy , rozgrzebałeś to do granic absurdu a teraz szukasz wytłumaczenia swojej głupoty.
janlew / 2010-09-19 21:56 / portfel / Tysiącznik na forum
jakie postingi takie riposty
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy