Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nadlatują "Trzy Wiedźmy"

Nadlatują "Trzy Wiedźmy"

Money.pl / 2010-09-17 09:04
Komentarze do wiadomości: Nadlatują "Trzy Wiedźmy".
Wyświetlaj:
yuio / 79.184.76.* / 2010-09-19 20:05
Osławiona „lista pisowców” sporządzona w warszawskiej szkole dziennikarskiej nie jest jakąś aberracją, tylko praktyką powszechną; zwykle takie listy sporządzane są dyskretniej, ale mechanizm usuwania „pisowców” działa od dawna, a po elekcji kandydata wszystkich polskich sitw i ustanowieniu monopolu jedynie słusznej władzy wszedł na wysokie obroty. Znajoma aktorka została niedawno skreślona z dużej imprezy organizowanej przez TVP, bo w ostatniej ktoś na nią doniósł, że kilka lat temu występowała w „pisowskim” kabarecie. Co zabawne, nikt nawet nie próbował ściemniać i wymyślać pretekstów, powiedziano jej wyraźnie, że dla takich nie ma i nie będzie tu miejsca.
Czy Jarosław Kaczyński albo któryś z jego przybocznych uznałby za sympatyczkę PiS Janinę Jankowską? Czy ona sama by się za taką uznała? Nie ma znaczenia. Większość „pisowców” wcale nie uważa się za pisowców, psioczą nawet na Kaczyńskiego i jego politykę. Nic im to nie pomoże. „Pisowca” poznaje się tak, jak Żyda, po tym, że zaprzecza. Im bardziej zaprzecza, tym bardziej dobitny dowód, że jest.
janlew / 2010-09-19 20:37 / portfel / Tysiącznik na forum
2010-09-19 10:04:10 | janlew [ Tysiącznik na forum ]
qrwa, czy ty co weekend nie jesteś w stanie robić tu nic
innego tylko zaśmiecać to forum politycznymi tasiemcami?
naprawdę poza zdolnością twego pojmowania jest to, że to
forum giełdowe a nie polityczne?
yuio / 79.184.76.* / 2010-09-19 20:46

0
2010-09-19 16:01:11 | janlew [ Tysiącznik na forum ]
no i?

będziesz jak zniewieściały gej pochlipiwał tylko nad brutalnością tych
stwierdzeń, czy spróbujesz włączyć myślenie
janlew / 2010-09-19 21:56 / portfel / Tysiącznik na forum
no właśnie


czy spróbujesz włączyć myślenie
yuio / 79.184.76.* / 2010-09-19 22:21

czy spróbujesz włączyć myślenie
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-20 09:30
włączyłeś w końcu?
arbitrazysta / 2010-09-19 16:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oj ludzie,co zrobiliscie z tego miejsca.Czy naprawde nie mozna dyskutowac normalnie i rzeczowo .To bylo kiedys najlepsze forum,ale teraz jak widze nadszedl koniec.
No coz,nihil novi sub sole
janlew / 2010-09-19 10:38 / portfel / Tysiącznik na forum
2010-09-18 07:58:25 | 178.73.63.* | PaR

Poniewaz Janlew zaprzeczyl temu co napisalam o
niedokladnosci wykresow na Stooq,oto przyklad dla jego Almy:
wykresy dla 1-go,3-ch,5-u i 10-u dni sa w porzadku
i wygladaja co do poziomow jak ten 10-odniowy
http://stooq.com/q/?s=alm&d=20100917&c=10d&t=l&a=lg&b=0
Ale juz wykres dla 1-go miesiaca jest calkiem inny i ktos,
kto zacznie od niego nie zobaczy w ogole,
ze byl poziom 45 zl bo jest juz tylko 44,60 zl .Krotko
mowiac,wykresy
Stooq NIE sa dokladne
a czesto gubia w ogole poziomy transakcji
-----------------------------------------------------------

zamiast pisać te głupoty narwana dziewczynko włącz sobie po prostu
wykres świecowy na stooqu (lub innej dowolnej platformie) a wtedy zobaczysz, że dzięki niemu można ustalić dowolne ceny danego waloru z danego dnia nawet na kilka lat wstecz, z dokładnością do kilku miejsc po przecinku, czyli z ogromną precyzją. mogę ci podać taką dokładną cenę otwarcia i zamknięcia (w tym najwyższy poziom i najniższy poziom intraday z danego dnia) dla kursu almy (lub jakiegokolwiek innego kursu) z danego dnia nawet sprzed kilku lat

od razu widać, że używasz tylko lipnego wykresu liniowego i dlatego wszystko ci się tak rozjeżdża. tylko nie jest to wina stooqu czy innej platformy a jedynie wina twego pogubienia się i braku obycia z tym


Alma skonczyla jak mowilam,do 45 zl znowu daleko


i znowu piszesz straszne głupstwa dziewczynko, bo alma
skończyła w piątek na cenie 44,32 i jest to najwyższe
zamknięcie od 2 lat. rzeczywiście to "strasznie daleko" od
ceny 45 zeta, całe kilometry odległości


Nie jestem az taka madra,


to widać

ale mam super doradce i zawsze
na telefon


to niech cię poduczy czytać wykresy wstecz, bo ewidentnie masz braki w tym temacie
były inwestor / 89.186.1.* / 2010-09-18 21:55
Gdzie są ci ludzie którzy kiedyś pisali tu o giełdzie? Gdzie jest Ken?
Teraz jak o giełdzie to tylko jakieś oszołomy piszą o wyimaginowanej hossie.
Co się porobiło?
amator1122 / 2010-09-18 22:41 / Tysiącznik na forum)

oszołomy piszą

buraku z Lublina dlatego , że nie wiesz jaki jest obecnie trend to jesteś tylko BYŁYM INWESTORKIEM
yuio / 79.186.29.* / 2010-09-18 21:41
W mieście nie za dużym, nie za małym, leżącym w pewnej odległości od Warszawy, ale nie tak znowu daleko, trafił się jeden z tych szaleńców bożych, bez których świat byłby zupełnie nieznośny. Coś mu padło na głowę, żeby organizować tam wielkie, coroczne, najlepiej kilkudniowe wydarzenie artystyczne, multidyscyplinarne i przyciągające z jednej strony gwiazdy, a z drugiej tłumy publiczności. Tak po prostu, żeby jakoś rozruszać senną okolicę. I jak to się czasem szaleńcom bożym zdarza, zdołał zarazić swym szaleństwem kilkadziesiąt osób, które włożyły w sprawę własne pieniądze, czas i pracę. I ściągnąć do miasta dziesiątki ludzi znanych z różnych dziedzin, które urzeczone oczywistym szaleństwem organizatorów przyjechały bez honorariów z wystawami, koncertami i spotkaniami autorskimi.

Jednym słowem − cholerny kłopot dla włodarzy miasta. Już sam fakt, że ktoś nieupoważniony urządza taką imprezę zupełnie poza władzami jest niebezpieczny. Jeszcze sobie ludzie pomyślą, że władze są niepotrzebne, że można bez nich – do czego by to doprowadziło! Więc w tym roku włodarze miasta poczuli się zmuszeni też zorganizować dla ludności imprezę. Przypadkiem dokładnie w tym samym czasie. Ściągnęli nawet gwiazdy ze starego filmu Wajdy, który co prawda o mieście nie wspominał, ale niektóre sceny były tam właśnie kręcone. Fakt, oficjalna impreza przy tej urządzonej przez wolontariuszy wypadła blado, ale za to pokazano ją w telewizji, no i wydano na nią kilkaset tysięcy podatniczych złociszów, ponoć nawet ponad pół miliona. Po to się wszak takie rzeczy robi, żeby puścić w obieg trochę publicznego grosza, dać komuś zarobić. A tu − zalęgli się dywersanci, którzy robią jakiś lewy, nielegalny festiwal, na prywatnym terenie, za prywatne pieniądze, i władza ani jej zaplecze nic z tego nie mają!

Uczciwie uprzedzałem sprawcę całego zamieszania, że tak się to dla niego skończy: został ogłoszony „pisowcem”. On i wszyscy, którzy mu pomagali. To chyba oczywiste – skoro ktoś bruździ władzy, a władzą są w miasteczku ci, którzy reprezentują prawdziwą elitę, to musi być „pisowcem”. I do rozmaitych mniejszych i większych kłód, jakie już wcześniej facetowi rzucano pod nogi, dołączona została szydercza kampania, wykpiwająca „pisowską” imprezę, którą – jak przekonują lokalne media i zawodowi wpisywacze na lokalnych internetowych forach − ci lepsi, mądrzejsi mieszkańcy miasta, ci co czytają i oglądają to, co należy i co z nich czyni miejscową elitę i inteligencję, po prostu omijają łukiem. Wszyscy przecież wiedzą, że prawdziwe gwiazdy to te od Wajdy, które sprowadził za uczciwy grosz zarząd miasta, a nie te, które przyjechały za darmo do jakichś oszołomów.

Polska w pigułce. To, co w krajach cywilizowanych budzi szacunek i wdzięczność, u nas jest tępione. Ale w tej historii jest dla mnie najzabawniejsze, że cała kupa ludzi została „pisowcami”. W tym zwłaszcza główny organizator, człowiek z gatunku „szalony artysta”, który zupełnie polityką się nie interesuje i pewnie miałby problem ze zdefiniowaniem swych ideowych afiliacji.
janlew / 2010-09-19 10:04 / portfel / Tysiącznik na forum
qrwa, czy ty co weekend nie jesteś w stanie robić tu nic innego tylko zaśmiecać to forum politycznymi tasiemcami? naprawdę poza zdolnością twego pojmowania jest to, że to forum giełdowe a nie polityczne? jak chcesz sobie popolitykować to spjerdalaj na polityczne fora onetu, tam spotkasz bez liku podobnych sobie kretynów pisowców i będziesz się czuł w tym doborowym towarzystwie jak ryba w wodzie (a raczej w szambie)
yuio / 79.184.76.* / 2010-09-19 15:53

2010-09-19 13:17:35 | janlew [ Tysiącznik na forum ]
a kogo to obchodzi co ta piczka wstawiła


2010-09-19 15:21:43 | janlew [ Tysiącznik na forum ]
ty pjerdolisz wirtualny milionerze od siekiery


2010-09-11 14:14:36 | | janlew
na kilometr czuć że dawno nie byłaś bolcowana


2010-08-29 14:43:01 | | janlew
ta zawistna k.utasina


2010-08-29 13:49:37 | | janlew
zawistny pjerdolcu
janlew / 2010-09-19 16:01 / portfel / Tysiącznik na forum
no i?

będziesz jak zniewieściały gej pochlipiwał tylko nad brutalnością tych stwierdzeń, czy spróbujesz włączyć myślenie i w końcu zrozumieć, że to forum giełdowe nie polityczne?
Do PO-wców / 89.200.162.* / 2010-09-18 20:21

Walniętym Pisiorom stanowcze nie
No i czego znowu toczysz pianę z pyska zajadły manipulancie???

Co za poziom wypowiedzi. Czyżby partia PO miała tak wychowanych obywateli.
DNO. Po prostu zwykły cham. Zastanawiem się skąd się ci ludzie biorą.
yuio to idiota / 119.147.113.* / 2010-09-19 08:10
Najpierw popatrz w lustro i zastanow sie po co lazisz po tym swiecie,bo jestes calkowicie zbedny ! Idiotow jest olbrzymi nadmiar.Malych,podlych,glupich i bezinteresownie zawistnych polaczkow tak samo.(polaczkow z malej litery,takich jak ty durniu)
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-18 14:00
Wlaczyli kaloryfery i ze spania nici.Musialam pozakrecac i juz mi sie odechcialo.
Przynajmniej na razie.
To dla Was,przyznac sie....kto o tym wiedzial ???Przypomnialo mi sie ,bo wczoraj byla dywidenda PGE

Rozliczanie dywidendy

Pozycje utrzymane do końca dnia roboczego przed dniem ustalenia prawa do dywidendy są rozliczane w tym zakresie. W wyniku rozliczenia, w dniu ustalenia prawa do dywidendy, dany instrument otworzy się na niższym poziomie. Dywidenda jest płacona posiadaczowi długiej pozycji, natomiast jest kosztem dla posiadacza krótkiej pozycji.
allcatss / 2010-09-18 14:14

Wlaczyli kaloryfery

A na kanarach kaloryferow nie ma. Zapraszam do siebie wszystkich forumowiczow.
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-18 14:35
A u mnie sa i idioci wlaczyli nie wiadomo po co i sie spocilam jak mysz
;))) / 89.228.29.* / 2010-09-18 14:46
to nie kaloryfery, ale stosunek sprawił pocenie się
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-18 15:13
Eeetam,przeciez napisalam ze wyjatkowo spie sama.Dom nie urzadzony,nie wiadomo gdzie noge postawic.
Do poniedzialku,na razie nic mi sie nie chce.
W poniedzialek bedzie ciekawie.
Ps.
stosunek sprawił

Guzik prawda,ja tam moge na okraglo.Poce to sie na treningach i juz jestem zaprawiona.
czesc,na razie
Longterm / 2010-09-18 11:43 / Mostek Zwyciężymy!
Prognoza dla giełdy na przyszły tydzień:

http://longterm.bblog.pl/

zapraszam serdecznie!
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-18 07:58
Bede spac do poniedzialku,ale najpierw cos napisze !

Poniewaz Janlew zaprzeczyl temu co napisalam o
niedokladnosci wykresow na Stooq,oto przyklad dla jego Almy:
wykresy dla 1-go,3-ch,5-u i 10-u dni sa w porzadku
i wygladaja co do poziomow jak ten 10-odniowy
http://stooq.com/q/?s=alm&d=20100917&c=10d&t=l&a=lg&b=0
Ale juz wykres dla 1-go miesiaca jest calkiem inny i ktos,
kto zacznie od niego nie zobaczy w ogole,
ze byl poziom 45 zl bo jest juz tylko 44,60 zl .Krotko mowiac,wykresy
Stooq NIE sa dokladne
a czesto gubia w ogole poziomy transakcji,podobnie zreszta jak to jest
chocby na platformach BPH czy Alior'a.Im dalej w las ,tym gorzej,
na wykresie 3-y miesiecznym
jest juz tylko poziom 44,50 a na 5-o miesiecznym juz tylko 44,32 zl.
Oto wykres 1-o miesieczny ,poziom
45 zl znikl bez sladu,
http://stooq.com/q/?s=alm&d=20100917&c=1m&t=l&a=lg&b=0

pa,ustawilam zlecenia na kupno PGE po 22,74 i PKO po 40,81 ,to ostatnie to niezwykle optymistycznie,bo kurs w zyciu tak nisko nie spadnie.
.W poniedzialek o 8.30
zobacze jak to wyglada i sie ew. skoryguje.Ostroznie z CIA ,bo Zarzad ostro wychodzi z akcji,byc moze to oni ostatnio wyciagali cene.Pilnowac stopow.
janlew / 2010-09-19 09:57 / portfel / Tysiącznik na forum

Poniewaz Janlew zaprzeczyl temu co napisalam o
niedokladnosci wykresow na Stooq,oto przyklad dla jego Almy:
wykresy dla 1-go,3-ch,5-u i 10-u dni sa w porzadku
i wygladaja co do poziomow jak ten 10-odniowy
http://stooq.com/q/?s=alm&d=20100917&c=10d&t=l&a=lg&b=0
Ale juz wykres dla 1-go miesiaca jest calkiem inny i ktos,
kto zacznie od niego nie zobaczy w ogole,
ze byl poziom 45 zl bo jest juz tylko 44,60 zl .Krotko
mowiac,wykresy
Stooq NIE sa dokladne
a czesto gubia w ogole poziomy transakcji


zamiast pisać te głupoty dziewczynko włącz sobie po prostu wykres świecowy na stooqu a wtedy zobaczysz, że można ustalić dowolne ceny z danego dnia na kilka lat wstecz, z dokładnością kilku miejsc po przecinku
DJNikkei / 122.205.95.* / 2010-09-19 12:19

zamiast pisać te głupoty dziewczynko

Przeciez to ty glabie piszesz glupoty,nie umiesz czytac ????????
Nie widzisz jaki wykres masz na linku????
Po co sie do kazdego w**********,zaloz sobie wlasny watek jak Igla
janlew / 2010-09-19 13:17 / portfel / Tysiącznik na forum
jaki wykres mam na linku? liniowy? a kogo to obchodzi co ta piczka wstawiła, gdyby wstawiła link do obrazu z kubusiem puchatkiem to też byś twierdził, że ma rację idioto?

właśnie to, że wstawiła liniowy do czytania dokładnych cen z 52 pokazuje, że nie ma pojęcia o czytaniu wykresów
janlew / 2010-09-19 13:20 / portfel / Tysiącznik na forum

z 52


tygodni
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-18 08:03
aaaa i jeszcze do tych co sie podniecaja Tauronem,popatrzcie sobie na wykres Enei,po dlugiej stagnacji jest znowu wysoko i to nie koniec.
TOMOK / 2010-09-17 22:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Idę
http://tnij.org/ibk9
Spokojnej nocy mili
Pozdrawiam
TOMOK / 2010-09-17 22:15 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
albo nie
http://tnij.org/iblf
Pozdrawiam
TOMOK / 2010-09-17 22:20 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://tnij.org/ibli
I nie ma mnie
SPozdro
yuio / 79.186.28.* / 2010-09-17 21:07
Tusek znowu zhańbił Polskę i narobił wstydu na cały świat.

Najpierw jakby zaprosili Ahmeda Zakajewa dając mu wizę a teraz nasłał na niego policję i to w jaki chamski sposób. Gdy ten sam jechał dobrowolnie do prokuratury to wysłano po niego cztery samochody policyjne.

Kiedy wreszcie ludzie przejrzą na oczy o powstrzymają tych chorych ludzi. Oby nie było za późno.
Walniętym Pisiorom stanowcze nie / 87.205.216.* / 2010-09-17 23:04
No i czego znowu toczysz pianę z pyska zajadły manipulancie???

"Ahmed Zakajew nie trafi do aresztu - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie. Sąd kierował się przede wszystkim tym, że Zakajew ma w Wielkiej Brytanii status uchodźcy. A tym samym jest nim w każdym kraju Unii Europejskiej. Nie będzie żadnych środków zapobiegawczych, jak poręczenie lub kaucja.
Polska to mój ulubiony kraj - skomentował ucieszony Zakajew. W Polsce przestrzegane są pryncypia demokracji, przestrzega się prawa - ocenił po wyjściu z budynku sądu. - Nie chcę tu uprawiać antyrosyjskiej kampanii. Polska wybrała drogę normalizacji rozmów z Rosją, swoim wielkim sąsiadem - mówił. Podziękował też polskim dziennikarzom za zaangażowanie i zapowiedział, że będzie uczestniczył w Kongresie Czeczenów w Pułtusku. - Polska to mój ulubiony kraj, będę tu przyjeżdżał. To kolejny kraj, gdzie mogę czuć się swobodnie - podsumował..."
amator1122 / 2010-09-17 23:18 / Tysiącznik na forum)
zauważyłeś , żę wszyscy nieudacznicy wieszczący bessę od 2 lat to zajadli PISiorowcy teraz jak indeksy się nie osuwają to wzięli się za politykę .

partia wariatów !!!!
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-17 19:36
Tauron w indeksie mWIG40
Tauron po sesji 17 września wszedł w skład indeksu mWIG40. Zastąpił w tym indeksie spółkę LC Corp - poinformowała GPW w piątkowym komunikacie.


GPW

Fot. Bloomberg
W indeksie sWIG80 w miejsce Optimusa, Pekaesu, IBSystem i Asseco CEE weszły: LC Corp, KOV, Mennica i Ipopema. Skład uczestników indeksu WIG 20 nie zmienił się.

Do indeksu WIG zostały wprowadzone wszystkie spółki z Głównego Rynku, z wyjątkiem spółek znajdujących się w szczególnej sytuacji rynkowej (np. bankructwo, upadłość, kwalifikacja do segmentów MINUS5 i Lista Alertów oraz do Strefy Niższej Płynności), zaś NCIndex obejmuje akcje spółek z rynku NewConnect. W sumie po zmianach indeks WIG obejmuje 339 spółek, a NCIndex 151 spółek.

Udziały spółek we wszystkich indeksach wyznaczane są na podstawie akcji w wolnym obrocie, przy czym wagi największych uczestników indeksu WIG 20 ograniczane są do 15 proc., zaś w pozostałych indeksach do 10 proc

Ide spac .SAMA ! Co to bedzie ????
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-17 18:28
Podsumujmy :
-na GPW nic sie strasznego nie stalo,zmiennosc o wiele mniejsza niz poprzednio
(o czym mowil Blazej).O wiele wieksza zmiennosc byla na Daxie,od minus jeden do plus jeden procent.
-Gino Rossi z dolka gdy pisalam poszedl w gore ok. 3,5 % i juz zarobek jest.
-PGE sprzedalam wysoko i spadl na pysk jak mial az do 23,50 ,ciekawe jakie maja miny
ci co zapomnieli o odcieciu.
- PKO ktore kupilam wczoraj tanio poszlo slicznie w gore i zarobek jest.
-Alma skonczyla jak mowilam,do 45 zl znowu daleko.
-IDMSA niestety spadlo ale tym sie nie przejmuje,to kwestia czasu.Czekamy na
decyzje KNF no i kiedy nowy udzialowiec wezmie sie do roboty.
Dziejsze zaszlosci na GPW to wcale nie koniec i niestety (wazne slowko)
w poniedzialek bedzie zapewne ciag dalszy i to mocniejszy.
Generalnie jest super,w Tesco kupilam sobie babelki,biale,mocno extra dry czyli ani sladu cukru.Nazywa sie to La Gioiosa czyli radosna i to dokladnie jest dzis o mnie.
pa,pa i caluski wszystkim bez wyjatku,jeden extra (ale nie dry) dla Blazeja
janlew / 2010-09-19 10:18 / portfel / Tysiącznik na forum

Alma skonczyla jak mowilam,do 45 zl znowu daleko


i znowu piszesz straszne głupstwa dziewczynko, bo alma skończyła w piątek na cenie 44,32 i jest to najwyższe zamknięcie od 2 lat. rzeczywiście to "strasznie daleko" od ceny 45 zeta, całe kilometry odległości
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-17 20:01
ACh tak,zapomnialam,kurs PGE spadl do 23,50 ale to Pikus,bo po odcieciu dywidendy wynosi ostatecznie,aktualnie i nieodwolalnie znowu tylko 22,74 zl a wiec znowu ponizej ceny z IPO ,jak pamietamy 23 zl.
A ja zostawilam sobie 2000 szt wiec dostane 12 pazdziernika 1231,20 zl netto na rachunek i wydam,bo bede na urlopie.
No i koniec ,papa,na dzis mam dosc,a to u mnie rzadka sprawa .
TOMOK / 2010-09-17 18:47 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć
Nie znamy się...jestem podupadłym inwestorem...a Ty widzę sobie radzisz.
Pozdrawiam
PaR / 178.73.63.* / 2010-09-17 18:50
Czesc,a dlaczego podupadlym???
Nie jestem az taka madra,ale mam super doradce i zawsze na telefon.

(zapomnialam,popatrzcie na obroty PKO,moj wczorajszy Volltreffer!)
TOMOK / 2010-09-17 21:02 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Czesc,a dlaczego podupadlym???
Słusznie zapytowujesz...dlaczego dodałem przedrostek "pod"...sam nie wiem
Pozdrawiam
amator1122 / 2010-09-17 16:30 / Tysiącznik na forum)
i co z tym arbitrażem bo już nic nie rozumie :)
janlew / 2010-09-19 10:25 / portfel / Tysiącznik na forum
indeks jednak dorównał do kontraktów, czyli koszyk akcji dał zerowy zysk, natomiast zysk pojawił się na s
amator1122 / 2010-09-17 17:10 / Tysiącznik na forum)
już doszedłem co w trawie piszczy , szkoda tylko , że z rozliczeniem kontraktów i obniżeniem kursu kontaktu (brak arbitrażu) doszła mała panika na dane ze Stanów i poleciał cały wig.:)))
PPaolkaa / 87.205.62.* / 2010-09-17 16:31
adrenaliny nie było :))
amator1122 / 2010-09-17 16:37 / Tysiącznik na forum)
nie mam z w 20 ale z obserwowałem z zaciekawieniem ten szwindel i chce go dokładnie zrozumieć .
PPaolkaa / 87.205.62.* / 2010-09-17 20:16
problem w tym ,że w męskim świecie żeby coś zrozumieć to musi być to logiczny koherentny system.. a giełda taka nie jest... giełda to psychogia tłumu i prawa logiki nikoniecznie mają tu zastosowanie :))
amator1122 / 2010-09-17 20:48 / Tysiącznik na forum)
tłum nie obstawia L albo S, tłum na p********** jakiegoś Michigan panikuje i tu logika nie jest potrzebna ale logika podpowiada ,że tłum i tak w poniedziałek będzie drożej kupował po dzisiejszym wyleszczeniu. :))

...jestem tego pewien i to bardzo i nawet więcej.
amator1399brutto / 94.40.24.* / 2010-09-17 15:57
O QU....................WA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wstępny odczyt indeksu Uniwersytetu Michigan za miesiąc wrzesień 2010 roku wyniósł 66,6 pkt.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PPaolkaa / 87.205.62.* / 2010-09-17 15:59
ale paniki nie ma

ostatnimi czasy rynek ignoruje złe dane
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy