Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nadwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy PKO BP

Nadwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy PKO BP

Wyświetlaj:
LUK888 / 31.183.121.* / 2016-02-25 08:44
Zmienią Radą Nadzorczą, a i tak będą gnębić Kredytobiorcę i kantować właścicieli Lokat.
blondi123 / 109.243.113.* / 2016-02-25 08:41
Nie załuje zadnych banków , nie wspomagaja kredytobiorców , tylko dołuja , polityka krwiozerców , jeden klient wzioł kredyt na rozwój firmy w PKO BP , nie rozłozyli mu na mniejsze spłaty , tylko odrazu zamkneli firme , która stoi do dziś w ruinie , pozyczkobiorca się powiesił z załamanie , a jakoś w BP nie ma chetnego na te zgliszcza rozkradzione stoja 15 lat , ale jak ładny dom , to chetnego kolesia mają
M... / 91.146.224.* / 2016-02-25 08:36
A ja sie wlasnie zastanawialam czy powodem takich przenosin ponad glowa pracownika nie jest to,ze szef BZ WBK stal pan Morawiecki sie wicepremierem ,a wiec nadzorujacym PKO BP wlasnie ...
Skorpion_ka / 95.40.45.* / 2016-02-25 15:44
Bardzo możliwe. Przecież muszą zagarnąć wszystko co możliwe 😬 koszmar co się dzieje !!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
M... / 91.146.224.* / 2016-02-25 08:32
Nie jestem zwolennikiem PiS ale w tym przypadku popieram wprowadzenie zmian zarowno ' na gorze' w PKO BP jak i w jego odzdzialach poznanskich bowiem znany mi jest przypadek,ze poznanski odzdzial PKO BP w sposob nie znany bankom ,zwanym jako zagraniczne w Polsce,dziala w porozumieniu z komornikiem opisanym w prasie jako tym,ktory ukradl z kasy kancelarii komorniczej 3 mln zl.Poznanski odzdzial PKO BP nie godzi sie na zawieszenie egzekucji komorniczej i tym sposobem zarabia poznanska kancelaria komornicza krocie po prostu.Kobieta nie moze doprosic sie o to poznanskiego Odzialu PKO BP od sierpnia 2015 roku by zawiesil komornicza egzekucje,a ten bank udaje gluchego bo ktos tam prawdopodobnie w nim ma chrapke na to mieszkanie w Poznaniu.Dziwnym trafem w Poznaniu-Podolanach jest takich osob mnostwo w podobnej sytuacji ,ktore zaciagnely kredyt hipoteczny w PKO BP,a nie maja problemu osoby,ktore wziely w tych samych latach identyczna pozyczke w BZ WBK czy innych zagranicznych bankach bo one nie zachowuja sie butnie jak paniska z poznanskiego PKO BP tylko po ludzku podchodzac do klienta swojego renegocjuja umowy i klienci placa juz nie poznanskiemu komornikowi,a bankowi naleznosc glowna i odsetki od pobranej kwoty kredytu...
@tommek@ / 46.112.86.* / 2016-02-25 08:30
Mnie już dotknęła dobra zmiana i moja panstwowa firma przeniosła konto z banku zachodniego do złodziejskiego Polskiego i oczywiście muszę za to płacić 5zł/miesiąc
s51 / 83.28.237.* / 2016-02-25 08:29
Oj czuję , że przyjdzie taki czas , że takie osoby jak Kaczyński , Szydło i Duda będą spieprzać z tego kraju , jako osoby wyklęte. To będzie finał rozmontowywania naszego kraju przez tych nieudaczników. Masz kraj można teraz porównać do windy , w której zerwały się wszystkie liny . Kwestią czasu jest , kiedy ta "winda" dojedzie na sam dół i z jaką siło przywali w amortyzatory. Skutki będą fatalne , a ci ludzie "bekną" za to co zrobili. Podejrzewam , że banda Kaczyńskiego już załatwia sobie kraj , do którego uciekną , czyli Białoruś , albo Koreę Północną
R73 / 178.37.212.* / 2016-02-25 10:02
Podobno już wzięli kredyt w SKOKu wołomińskim i kupili jakąś wyspę.Tam będą się wygłupiać do woli.
podatnik! / 89.78.230.* / 2016-02-25 07:48
Ciekawe czy Dominik Hunek - prawnik, który był pełnomocnikiem Dawida Jackiewicza w sprawie o doprowadzenie do śmierci Zbigniewa Marchela - który ma tylko dwie posady w Radach Nadzorczych PLL LOT i KGHM, dostanie kolejną?
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze

Najnowsze wpisy