Forum Forum inwestycyjneForex

Nadzorca rynku forex w Polsce dla money.pl: "Nie ma takiego prawa, które ochroni klienta lepiej niż jego własny rozsądek"

Nadzorca rynku forex w Polsce dla money.pl: "Nie ma takiego prawa, które ochroni klienta lepiej niż jego własny rozsądek"

Wyświetlaj:
gracz nieparlamentarny / 85.254.159.* / 2016-02-12 12:56
Giełdy , Forex , ruletka , trzy karty , lotek i wybory parlamentarne , to zwykłe gry w , których grający ma zwykle mniejsze szanse na wygraną niż prowadzący grę . Jakoś nie słyszałem aby giełda zbankrutowała a prowadzący grę w trzy karty wykazał straty .
best$$ / 83.15.123.* / 2016-02-12 12:48
głupota ludzka jest nieskończenie wielka.
wolf44 / 37.47.166.* / 2016-02-12 12:25
Ale ja nie rozumiem tych komentarzy, przecież nikt nikogo nie zmusza do gry na forexie, wszyscy znają ryzyko i tylko chciwość sprawia że popadają w długi. Ja nie biorę kredytów, nie używam kart kredytowych ani płatniczych, w sklepie czy na stacji benzynowej płace gotówka czyli że wydaje pieniądze które mam w portfelu. Wielu powie że leszcz i koleś z innej epoki, ok, może i tak, ale śpie spokojnie, sprzęt funkcjonuje znakomicie i obce jest mi pojęcie depresji czy strachu przed dniem jutrzejszym.
pytanie / 217.99.124.* / 2016-02-12 12:23
Czy ja też dostane odszkodowanie bo przez szkodnika Kaczyńskiego straciłem na giełdzie już sporo pieniędzy?
słuchacz912 / 188.146.10.* / 2016-02-12 13:49
Widać nie posłuchałeś Pana profesora prezesa NBP który u Sowy & Przyjaciele wszystko tłumaczył.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
czosnek211 / 157.25.178.* / 2016-02-12 12:58
Jeśli rzeczywiście straciłeś kasę na giełdzie, to nie przez Kaczyńskiego ale szKODników od słupa Petru :)
tak tak / 83.26.98.* / 2016-02-12 12:47
Dokładnie teraz wszyscy powinni pójść pod sejm i pokazać co ten szkodnik zrobił z polską gospodarką i giełdą
poddanytatnil / 94.254.144.* / 2016-02-12 12:14
Zorganizowaną przestępczość stworzono dzieki telefonom na kartę.Taka prawda .Powodzenia,jak tak dalej bedzie to w tym kraju wybuchnie wojna bo na swiatlo dzienne nie wychodzi proceder egzekucji na uzaleznionych dluznikach i wykorxystywanie ich do przymusowej pracy a latwo to ukrywaja,bowiem policja udaje,ze nic nie wie Szok w jakiej my zyjemyvdemokeacji ,podziemie zyje w naklepsze bez zadnego strachu,to my podatnicy nie mamy prawa chodzic na spacery po dziesiatej wieczorem bo bandy z kasyna zapadają w kapturach.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dzidzi192 / 83.29.52.* / 2016-02-12 12:11
CO TO ZA KRAJ ???!!!! Dlaczego "normalny", rozsądny obywatel ma spłacać długi innych powstałe na skutek niefrasobliwych działań? Gdyby zarobili "frankowicze" czy "forexiarze" sprawy by nie było! A gdy stracili to larum podnoszą obrońcy hazardzistów bo tak jednych i drugich należy nazwać. Wtedy państwo z podatków uczciwych i zrównoważonych obywateli ma ratować świadomie wchodzących w wielkie ryzyko finansowe ( nie wierzę że ich ktoś wkręcił ) ? Zabawa czyimś kosztem?
ZBIG610 / 83.29.52.* / 2016-02-12 12:52
Zasada " masz mózg to go używaj" powinna dotyczyć każdego obywatela
Patryjota / 80.249.0.* / 2016-02-12 14:09
Sęk w tym iż są wykształceni mają powiązania i są bardziej wyrafinowani gdzie nawet dobry prawnik ma problem z interpretacją umowy lub prawa.
Art246 / 83.4.22.* / 2016-02-12 12:03
Widziałem rynek forex na szkoleniu, gdzie prowadzący założył jedną transakcję. Jak zobaczyłem że po 5 sekundach był 50zł w plecy, to już wiedziałem wszystko. Wole swoje stare poczciwe akcje, kasy z tego nie ma az takiej, ale jest znacznie spokojniej. Inwestuje głównie w blue chipy i defens dywidendowy. Inwestuje długoterminowo, kupuję na większych przecenach.
7997 / 188.146.10.* / 2016-02-12 14:06
Ile zapłaciłeś za szkolenie (kurs) Forex jeśli to nie tajemnica?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
konieckropka. / 94.254.208.* / 2016-02-12 12:02
Gdy osoba jest uzalezniona nie powinna dostac kredytu a wiec banki i dilerzy narkotykow łamią prawo dlatego powinno sie zabierac im dobytek a tymczasem zabieraja tym co sa chorzy z piqodu pierwszej inicjacji co zastanawia dlaczego ten co byl pierwszy inicjatorem chodzi po ulicach i nie jest do dzisiaj karany .Aby było cielawiej prowadzi handel na większą skalę.To ma byc nirmalny kraj ?Dobrze niech to sie rozwali jezeli panstwo nie jest w stanie zlikwidowac dilerow i raz na zawsze zakonczyc tragedie rodzin.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kuramiwgepe / 94.254.208.* / 2016-02-12 11:57
Kraj niszczy strefa narkotykowa i gry w kasynach.O to chodzilo w rzadzie by mieli zyski a rodziny t******************.To banda nie rzad
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bbc / 95.160.49.* / 2016-02-12 11:55
Nie chcę nikogo straszyć ale.... statystycznie na Foreksie 90% ludzi przegrywa a tylko 10% ma zyski (najbardziej wtajemniczeni). Typowa ruleta.
pl24 / 85.132.252.* / 2023-08-04 19:04
22
odświeżenie tematu, część pierwsza.
czy ktoś z dawno zainteresowanych już coś dodawał w nowym roku?
Jeśli nie, a ktoś z wcześniej komentujących pisał, to może ktoś coś doda nowego?
dcfdf / 31.183.83.* / 2016-02-12 12:23
Też nie jest tak jak mówisz, po 1 to na forexie nie zakładasz się z rynkiem tylko z brokerem, po 2 działasz na jego systemie, gdzie ma zapisane że może ci się nagle rynek zawiesić i on za to nie bierze odpowiedzialności. To trochę tak jakby teraz komandosów zrzucić na tereny isis ale bez uzbrojenia.

Dla mnie powinien byc zakaz działania takowych firm brokerskich, a powinien być stworzone coś na prztkładzie Giełdy, ale forexowej. Gdzie kurs akcji jest jednakowy dla wszystkich, a nie ze biurze A dolara masz za 3.9, a w biurze B za 4.2, bo mają do tego prawo
kropaskitek / 94.254.208.* / 2016-02-12 11:55
Dlaczego panstwo toleruje wyzysk diletow na uzaleznionych ?Diker wie,ze uzalezniona,osoba wezmie a on daje niby na kredyt co zastanawia nacjakich prawach to zjawisko dziala.Szok bo uzaleznine osoby pozbawia panstwo dzieci,ale nie zaoewnis leczenia lub jezeli jedt to byle jakie gdzie diler prowadzi z usmiechem natwarzy bo ma swoj gang do wymuszania dlugu na uzaleznionych.Dlatego ginie tyle osob w nieeyjadnionych okolicznosciach.Kto zarobi na nasze emerytury,jezeli proceder taki kwitnie?Duler wcuaga do siebie dluznika i daje mu prace a sam jest w cieniu podejrzen i sobie zyje jak pączek w maśle.Skandal ,ze srodowisko ssdowe traktuje to zjawisko polubownie i nie kontroluje ich skad mają na zycie i skad maja kontakty z wymiarami sprawiedliwosci.Brak slow
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Lennon81 / 91.206.210.* / 2016-02-12 11:54
Przykrywacie wprowadzenie 500+ jak największą ilością złych informacji ekonomicznych. Centrala w Berlinie pochwali i może po premii będzie.
MAH / 195.190.84.* / 2016-02-12 11:48
Ludzie popadają w długi przez chciwość. To jest główny problem.
minimaxon / 31.61.141.* / 2016-02-12 12:07
zastanow się co nazywasz chciwością: to , ze ktoś sam próbuje dorobić, bo pensja niska i chce życ na poziomie, czy taki socjalozależny co bierze kasę a naszych podatków, a teraz ma jeszcze furtkę w postaci 500+ czyli znowu moje pieniądze zasysa i jeszcze płodzi następne pokolenie leszczy!!! takie komenty jak ty wypisują biedaki mentalne, które nic same nie potrafią a godzą się na wszystko, bo pan bog tak chciał... nie masz racji niestety, więc przestań bruździć
MAH / 195.190.84.* / 2016-02-12 13:53
Daruj sobie wycieczki osobiste. Nie wiesz kim jestem i jakiem mam wykształcenie. Do tego co mam, doszedłem pracą i optymalizacją wydatków, a nie loteriami w stylu Foreksa lub GPW. Kasę inwestuję w siebie (jestem specjalistą w jednej z branż technologicznych), a nie w podejrzane instrumenty licząc na szybkie zyski. Chciwość jest powodem większości nieszczęść na świecie, w tym kryzysów ekonomicznych, wojen, oszustw, morderstw, kradzieży itd. Wiele dużych firm pośliznęło się przez chciwość prezesów i zbankrutowało. Nierealne targety i chęć szybkiego zysku rozwalą każdą firmę, vide amerykańskie banki z wieloletnią tradycją, które już nie istnieją...
valdeck / 194.29.158.* / 2016-02-12 11:45
Jakby PO rządziło to by im te straty wyrównało . Bo PO to partia ludzi wrażliwych na ludzką krzywdę, niesprawiedliwość i wyzysk człowieka przez człowieka
daewoo1972 / 2016-02-12 11:40
ciekawe kiedy KNF się weźmie za banki zwłaszcza te obce które nie dostosowuja się do obowiazujących porzepisów w naszym kraju. Ktoś włamał się na moje konto internetowe wzął na mnie kredyt w nocy w niedzielę nadto ukradł mi środki z konta (z odsetkami 74 tyś) (nie jestem odosobnionym przypadkiem - pokrzywdzonych są setki osób choć są tacy którzy stracili setki tysiecy zł) bank chowa głowę w piasek MBANK=MGANG ja mam blokadę na działalność nie mogę wziąć kredytu inwestycyjnego. Państwo = KNF powinien chronić mnie płatnika VAT z którego jest utrzymywana ta instytucja a oni nic z tym nie robią.

nadmieniam że nie udostępniam osobom trzecim swoich danych osobowych, piny trzymam tylko w pamięci - nawet żona ich nie zna. a mimo wszystko cyberprzestępcy znaleźli lukę w systemie aby mnie okraść- dzięki sieci telefonii PLAY usłudze teleplay którą przestępcy uruchomili aby przejąć kontrolę nad moimi hasłami jednorazowymi - są już pierwsi zatrzymani w tej sprawie.
europolska99 / 146.70.170.* / 2023-08-03 14:59
już ktoś napisał wcześniej, "myśl i przewiduj" to najważniejsze,
0ogiji; / 31.61.141.* / 2016-02-12 12:13
bardzo ci współczuje, przerażające to co piszesz....pewnie hejterzy z pisu zaraz ci dowalą, że jesteś chciwy i wyzyskiwacz ( no przecież masz firmę)....żal patrzeć co się dzieje teraz w naszym kraju...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy