Forum Forum prawnePracy

nagana za godz nadliczbowe

nagana za godz nadliczbowe

simon20 / 2009-11-30 13:41
Dzien dobry mam taki problem ze dostalem nagane poniewaz nie zostalem na godz nadliczbowych w pracy, wg mojej umowy mam tygodniowy okres pracy ureguloeany na 40 godz a tym tygodniu bylem tez na 8 nad godz czyli zrobilem 48 godz w tygodniu a w piatek nie moglem zostac na nad godz i zostalem za to ukarany nagana, a jest to moja pierwsza praca i umowe mam jeszcze na 2 miesiace a dowiedzialem ze nagana taka zostaje w papierach na rok i przez nia moge miec problemy ze znalezieniem nastepnej pracy...z gory dziekuje za pomoc
Dzien dobry mam taki problem ze dostalem nagane poniewaz nie zostalem na godz nadliczbowych w pracy, wg mojej umowy mam tygodniowy okres pracy ureguloeany na 40 godz a tym tygodniu bylem tez na 8 nad godz czyli zrobilem 48 godz w tygodniu a w piatek nie moglem zostac na nad godz i zostalem za to ukarany nagana, a jest to moja pierwsza praca i umowe mam jeszcze tylko na 2 miesiace a dowiedzialem ze nagana taka zostaje w papierach na rok i przez nia moge miec problemy ze znalezieniem nastepnej pracy...z gory dziekuje
BadSantaClaus / 2009-11-30 14:14 / portfel / Bywalec forum
Eh no jest to niezgodne z umowa więc nie masz sie co martwić, jedyny jaki bedziesz mial problem to u obecnego pracodawcy. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy